0

Jak jestem pierwszy w kolejności do zdawania angielskiego ustnego to muszę czekać na wyniki ?

16

Mam nadzieje że wczorajsze 45 minut Roberto na PO było jego ostatnimi minutami w karierze na tej pozycji, jego miejsce jest w pomocy.

2

A co sie mozna spodziewać po takim buraku ? ma koleś kompleks i tyle

0

Dzieki arbitrom mają te 3 pkt więcej

0

Nasza pomoc musi odzyc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nikt mi nie mowi tego ze biali byli lepsi w tym sezonie od Nas i tego ze na ten tytul zasluzyli

0

Dramat no ale cóż zrobic trzeba sie do takich przyzwyczaic

2

"Znafcy" powiedzą co innego

0

To bedzie najsmutniejszy dzien w zyciu kibicowskim ja poki co nie potrafie sobie tego wyobrazic

2

Dzien w ktorym Messi odejdzie bedzie takim "koncem swiata" dla Nas kibicow zakonczy sie era najlepszego w historii

2

O symulkach kryszczianu nigdy nikt nie mowi a jest w tym mistrzem

5

A pozniej mecze z psg i city

1

Zadna roznica i tak powinnismy bez problemu wyjsc z grupy

0

Alba zaryl w murawe ale dopominanie o karnego to zenada a Neymar byl faulowany

3

U bialych zidane geniusz itd. ciekawe co bedą pisać gdy(daj Boże) Juve wygra LM

3

VAR w la liga ? Chyba oszalales, kasy nie ma na to

0

Sport bywa niesprawiedliwy a porazki jeszcze bardziej bola jak ktos ma na nie duzy wplyw

3

Mam nadzieje że Juve pokaze 3 czerwca swoją klase i ze nawet bialym sedzia nie pomoze

1

No raczej, w przypadku tego klubu nikt o kontrowersjach nie pamieta

0

Ale ten mecz dzis byl szalony, nie gralismy zle tylko nasi niesamowicie marnowali okazje, gdyby wszystko nasi wykorzystali to mogliby i nawet 10 strzelic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Mniej wpadek dzieki arbitrom

14

I takich szczerych ludzi to ja szanuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Zadecydowaly detale o mistrzostwie gdy nam nie szlo sedziowie Nas dobijali a innych wspomagali.

2

Prosze Cie za takie mistrzostwo ? pff... jak chcesz to sobie gratuluj

5

Haha pogratulowac, za co ?

0

Co ten Tottenham 6:1 mają chlopaki forme szkoda ze juz koniec sezonu

0

Życie nie przeminie bo Barca to nieodłączna czesc bez ktorej ciężko żyć, razem wygrywamy, razem przegrywamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?