FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak jestem pierwszy w kolejności do zdawania angielskiego ustnego to muszę czekać na wyniki ?
16
Mam nadzieje że wczorajsze 45 minut Roberto na PO było jego ostatnimi minutami w karierze na tej pozycji, jego miejsce jest w pomocy.
2
A co sie mozna spodziewać po takim buraku ? ma koleś kompleks i tyle
0
Dzieki arbitrom mają te 3 pkt więcej
0
Nasza pomoc musi odzyc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nikt mi nie mowi tego ze biali byli lepsi w tym sezonie od Nas i tego ze na ten tytul zasluzyli
0
Dramat no ale cóż zrobic trzeba sie do takich przyzwyczaic
2
"Znafcy" powiedzą co innego
0
To bedzie najsmutniejszy dzien w zyciu kibicowskim ja poki co nie potrafie sobie tego wyobrazic
2
Dzien w ktorym Messi odejdzie bedzie takim "koncem swiata" dla Nas kibicow zakonczy sie era najlepszego w historii
2
O symulkach kryszczianu nigdy nikt nie mowi a jest w tym mistrzem
5
A pozniej mecze z psg i city
1
Zadna roznica i tak powinnismy bez problemu wyjsc z grupy
0
Alba zaryl w murawe ale dopominanie o karnego to zenada a Neymar byl faulowany
3
U bialych zidane geniusz itd. ciekawe co bedą pisać gdy(daj Boże) Juve wygra LM
3
VAR w la liga ? Chyba oszalales, kasy nie ma na to
0
Sport bywa niesprawiedliwy a porazki jeszcze bardziej bola jak ktos ma na nie duzy wplyw
3
Mam nadzieje że Juve pokaze 3 czerwca swoją klase i ze nawet bialym sedzia nie pomoze
1
No raczej, w przypadku tego klubu nikt o kontrowersjach nie pamieta
0
Ale ten mecz dzis byl szalony, nie gralismy zle tylko nasi niesamowicie marnowali okazje, gdyby wszystko nasi wykorzystali to mogliby i nawet 10 strzelic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Mniej wpadek dzieki arbitrom
14
I takich szczerych ludzi to ja szanuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Zadecydowaly detale o mistrzostwie gdy nam nie szlo sedziowie Nas dobijali a innych wspomagali.
2
Prosze Cie za takie mistrzostwo ? pff... jak chcesz to sobie gratuluj
5
Haha pogratulowac, za co ?
0
Co ten Tottenham 6:1 mają chlopaki forme szkoda ze juz koniec sezonu
0
Życie nie przeminie bo Barca to nieodłączna czesc bez ktorej ciężko żyć, razem wygrywamy, razem przegrywamy