FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ale nie trafi także możesz być spokojny :)
1
Paulinho idealna alternatywa dla Coutinho, Paulinho dysponuje genialnym dryblingiem, świetnym przeglądem pola i mocnym pier... zza pola karnego
2
Ale Eriksena nie ma i nie będzie
2
Dembele zależy co pokazał wczoraj a za 50 mln to sobie możesz to najwyżej teraz paulinho kupić
0
Na ogórków starczy
0
Świetny jest ale nie do wyjęcia
0
Może by gruba kasa przekonała na początku okienka właściciela Totków ale teraz nie masz szans.
3
Deulofeu coś tam może jeszcze poszarpać na skrzydle ale Denis to nie poziom Barcelony.
10
Cudem będzie jak chociaż w tym oknie tego Dembele z bvb wyciągniemy, o Eriksenie możemy pomarzyć
35
Paulinho lub Seri to cieżki wybór będzię miedzy dziadygą z chin a jednym z lepszych pomocników zeszlego sezonu Ligue 1
0
A u mnie grzeje niestety
0
Dobra trzeba isc spac bo od rana znów trzeba miec sily by sledzic te zwroty akcji.
0
Kurcze ale te wszystkie newsy potrafią narobić nadzieji, człowiek czeka, co jakiś czas wchodzi na strone żeby zobaczyć to piękne słowo Fichado a obok niego Coutinho/Dembele z koszulką Barcy a tu ni ch..a
10
Spokojnie, transfery kwestią godzin
0
Fajnie by było, póki co trzeba czekać.
1
Jak na moje to zarząd urządził sobie wycieczkę (o ile to prawda) po europie i wrócą jedynie z czym to figurkami piłkarzy i okolicznościowymi pamiątkami.
2
No to transfer kwestią godzin ;-)
3
Hehe znów kilka godzin dzieli Nas od transferu Coutinho :)
0
Wymyślił coś nowego
26
Transfer kwestią godzin krzyczały wczoraj szmatławce.
2
No nie wiem, mamy 7 sierpnia i zapowiada sie ze zostaniemy z Deulofeu i zmiennikami typu Arda/Denis na skrzydle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Daba nie zrobi bo mowil ze juz nie bedzie tego robil
1
Bój się madrycie!!!
0
No i Cou i Dembele zostaną w swoich klubach
11
Tak, powiedzial ze cieszy sie ze razem z Paulinho trafili do Barcy
19
"Mamy silny zespół - zaznaczył" no to będą z pewnoscią grube wzmocnienia
1
Jak gdzie ? W Liverpoolu
0
Oddać im najlepiej by było Denisa i Rafinhe
0
Póki co to okienko to dramat, mieliśmy się wzmocnić, środek pola odbudować a tu nic, wolałbym żeby to okienko się w ogóle się nie odbyło bo przyniosło tylko straty.