11

Ale nie trafi także możesz być spokojny :)

1

Paulinho idealna alternatywa dla Coutinho, Paulinho dysponuje genialnym dryblingiem, świetnym przeglądem pola i mocnym pier... zza pola karnego

2

Ale Eriksena nie ma i nie będzie

2

Dembele zależy co pokazał wczoraj a za 50 mln to sobie możesz to najwyżej teraz paulinho kupić

0

Na ogórków starczy

0

Świetny jest ale nie do wyjęcia

0

Może by gruba kasa przekonała na początku okienka właściciela Totków ale teraz nie masz szans.

3

Deulofeu coś tam może jeszcze poszarpać na skrzydle ale Denis to nie poziom Barcelony.

10

Cudem będzie jak chociaż w tym oknie tego Dembele z bvb wyciągniemy, o Eriksenie możemy pomarzyć

35

Paulinho lub Seri to cieżki wybór będzię miedzy dziadygą z chin a jednym z lepszych pomocników zeszlego sezonu Ligue 1

0

A u mnie grzeje niestety

0

Dobra trzeba isc spac bo od rana znów trzeba miec sily by sledzic te zwroty akcji.

0

Kurcze ale te wszystkie newsy potrafią narobić nadzieji, człowiek czeka, co jakiś czas wchodzi na strone żeby zobaczyć to piękne słowo Fichado a obok niego Coutinho/Dembele z koszulką Barcy a tu ni ch..a

10

Spokojnie, transfery kwestią godzin

0

Fajnie by było, póki co trzeba czekać.

1

Jak na moje to zarząd urządził sobie wycieczkę (o ile to prawda) po europie i wrócą jedynie z czym to figurkami piłkarzy i okolicznościowymi pamiątkami.

2

No to transfer kwestią godzin ;-)

3

Hehe znów kilka godzin dzieli Nas od transferu Coutinho :)

0

Wymyślił coś nowego

26

Transfer kwestią godzin krzyczały wczoraj szmatławce.

2

No nie wiem, mamy 7 sierpnia i zapowiada sie ze zostaniemy z Deulofeu i zmiennikami typu Arda/Denis na skrzydle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Daba nie zrobi bo mowil ze juz nie bedzie tego robil

1

Bój się madrycie!!!

0

No i Cou i Dembele zostaną w swoich klubach

11

Tak, powiedzial ze cieszy sie ze razem z Paulinho trafili do Barcy

19

"Mamy silny zespół - zaznaczył" no to będą z pewnoscią grube wzmocnienia

1

Jak gdzie ? W Liverpoolu

0

Oddać im najlepiej by było Denisa i Rafinhe

0

Póki co to okienko to dramat, mieliśmy się wzmocnić, środek pola odbudować a tu nic, wolałbym żeby to okienko się w ogóle się nie odbyło bo przyniosło tylko straty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?