FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No chyba nie
3
Jesli Liverpool sie zgodzi to bedzie duzy transfer, ale jesli nie to jest juz za późno na takowy
6
Cos mi się zdaje że już nikogo nie kupimy
0
Zegar tyka i nadzieje na transfer Coutinho mocno maleją
1
Oby szejk się nie wygłupiał i go nie sprzedawał.
0
Przestrzega regulaminu takze kolego wszystko jest kolorowo
1
Douglas też mówi Coutinho żeby był spokojny.
1
Zobaczymy co pokaże, gdyby nie cena przesadzona o jakies 20-25 baniek to nikomu taki transfer by nie przeszkadzał
1
Ale żal, ciągne to $ity w tej żalosnej lidze jak mogą, 5 min doliczyl a gol w 98 no kur..
0
Szkoda ze nie mozna cofnąć czasu
1
Bonucci, Chielini także zaslugiwali
1
ramos najlepszy ? hahaha
1
Jeśli się to potwierdzi to nieźle Borussia wydoiła ten "nasz" zarząd, ale za potencjał sie płaci.
1
Wreszcie jakaś oficjalka
0
Ja się tam nie napalam, pewnie znowu jakieś fake info
5
Szkoda że Ty nie jesteś naszym prezesem :)
27
Mam nadzieje że to ostatnia wycieczka tego krętacza na tego typu imprezę :D
2
Grupa marzen to dla realu zarezerwowana :D
0
Nie poszedlby na ławe, jest zbyt dobry a klub taki jak Liverpool by na to nie mogl sobie pozwolic
0
Aż sie wierzyc nie chcialo ze grając w jednego więcej nic nie prezentują
1
E tam, dobry jest :)
1
Legenda skoków, pamietam jak sie siadalo przed tv i tylko czekalo na jego skok, odkąd zakonczyl kariere jakos skoki przestaly mnie interesowac
2
No slabo to wyglądalo nie ma co sie oszukiwac, okienko juz sie konczy a ci nieudacznicy tylko udają ze cos robią i wysylaja smieszne oferty za graczy ktorych potrzebujemy
1
Bez dobrych transferow moze byc ciezko myslec o powrocie na szczyt
0
Betis tez mial okazje i rownie dobrze moglo byc 2:2
1
Za pozno jest zeby takie zakupy i wyprzedaz przeprowadzic
2
W kazdej bedą dostępne
2
Jak oceniacie Nasz dzisiejszy mecz ? bo jak dla mnie bardzo przeciętnie na tle beznadziejnego dzisiaj Betisu, na takich rywali starczy ale z lepszymi moze byc slabo
0
Nie zrobią, takze mozesz byc spokojny
0
Ale ten nasz zarząd to nieudacznicy, nie dosc ze nie potrafią kupowac to jeszcze jak wyślą oferte to tylko sie zbłaźnią, ja już jestem pogodzony z tym że nikogo nie kupią w tym okienku.