2

No chyba nie

3

Jesli Liverpool sie zgodzi to bedzie duzy transfer, ale jesli nie to jest juz za późno na takowy

6

Cos mi się zdaje że już nikogo nie kupimy

0

Zegar tyka i nadzieje na transfer Coutinho mocno maleją

1

Oby szejk się nie wygłupiał i go nie sprzedawał.

0

Przestrzega regulaminu takze kolego wszystko jest kolorowo

1

Douglas też mówi Coutinho żeby był spokojny.

1

Zobaczymy co pokaże, gdyby nie cena przesadzona o jakies 20-25 baniek to nikomu taki transfer by nie przeszkadzał

1

Ale żal, ciągne to $ity w tej żalosnej lidze jak mogą, 5 min doliczyl a gol w 98 no kur..

0

Szkoda ze nie mozna cofnąć czasu

1

Bonucci, Chielini także zaslugiwali

1

ramos najlepszy ? hahaha

1

Jeśli się to potwierdzi to nieźle Borussia wydoiła ten "nasz" zarząd, ale za potencjał sie płaci.

1

Wreszcie jakaś oficjalka

0

Ja się tam nie napalam, pewnie znowu jakieś fake info

5

Szkoda że Ty nie jesteś naszym prezesem :)

27

Mam nadzieje że to ostatnia wycieczka tego krętacza na tego typu imprezę :D

2

Grupa marzen to dla realu zarezerwowana :D

0

Nie poszedlby na ławe, jest zbyt dobry a klub taki jak Liverpool by na to nie mogl sobie pozwolic

0

Aż sie wierzyc nie chcialo ze grając w jednego więcej nic nie prezentują

1

E tam, dobry jest :)

1

Legenda skoków, pamietam jak sie siadalo przed tv i tylko czekalo na jego skok, odkąd zakonczyl kariere jakos skoki przestaly mnie interesowac

2

No slabo to wyglądalo nie ma co sie oszukiwac, okienko juz sie konczy a ci nieudacznicy tylko udają ze cos robią i wysylaja smieszne oferty za graczy ktorych potrzebujemy

1

Bez dobrych transferow moze byc ciezko myslec o powrocie na szczyt

0

Betis tez mial okazje i rownie dobrze moglo byc 2:2

1

Za pozno jest zeby takie zakupy i wyprzedaz przeprowadzic

2

W kazdej bedą dostępne

2

Jak oceniacie Nasz dzisiejszy mecz ? bo jak dla mnie bardzo przeciętnie na tle beznadziejnego dzisiaj Betisu, na takich rywali starczy ale z lepszymi moze byc slabo

0

Nie zrobią, takze mozesz byc spokojny

0

Ale ten nasz zarząd to nieudacznicy, nie dosc ze nie potrafią kupowac to jeszcze jak wyślą oferte to tylko sie zbłaźnią, ja już jestem pogodzony z tym że nikogo nie kupią w tym okienku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?