FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóż póki co słabo, lepiej stracić z Atleti 3 pkt niż z ogórkami u siebie, ale jest jeszcze 45 min także trzeba walczyć bo mozna to odwrocic
0
Event bedzie na przedmiesciach madrytu czyli getafe zafunduje goleade dla bialych
5
Nawet own goal moze dzis strzelac, najwazniejsze to 3 pkt i brak kontuzji
0
Tak
0
To masz farta, ja odkąd gram w fife nigdy nic dobrego nie trafilem
0
Raczej nawet glosowania nie bedzie dadzą Nasz mecz z Juve tak jak Bayernu z P$G
2
Ciężko bedzie Argentynie, u siebie nie potrafią wygrać to tym bardziej w Ekwadorze mogą przewalić
1
Dobra trzeba isc spac, mam nadzieje ze jutro bedzie mozna przeczytac ze Argentyna jedzie do rosji na MŚ
0
Nowa karta incognito, wklejasz link, glosujesz i tak w kółko
0
Zobaczylem swojaka, napisalem komentarz w momencie gdy strzelali na 2:0 nie widząc akcji -_-
0
Eh.. widze ze w zlym momencie sie wstrzelilem z tym komentarzem, chodzilo mi o swojaka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kazdy kibicuje komu chce bez względu na pilkarzy
2
Bilans bramek ? Co za bezsens, przede wszystkim powinno sie liczyc bezposrednie starcie
0
Benzema nominowany ? szkoda ze o "Bejlu" zapomnieli
2
Ja tam bym wolal Eriksena
3
Za darmo to jedynie nasz zarząd rozdaje pilkarzy a nie bierze do siebie
1
Szwajcaria chyba jako jedyna ma komplet wygranych meczów, mam nadzieje że i w ostatnim spotkaniu noga sie im nie podwinie
6
Argentyna gra w nocy z wtorku na środe
0
Mój błąd, chodziło mi o Wenezuele
0
W Ekwadorze to Argentyna nic nie ugra skoro u siebie z takim Peru czy Boliwią nie potrafią wygrać
0
Komu wpada temu wpada, ja ledwo na zero z sbc wyszedlem a robilem jak najtaniej
0
W 17 jako tako mi jeszcze cos wpadalo ale w 18 póki co lipa straszna
0
No to ładnie zarabiasz, mi nic nie wychodzi, robie najtanszymi sposobami sbc i lipa kompletny syf leci z ktorego ledwo na 0 wychodze
0
Nie ma czym póki co :(
0
Mam nadzieje że ostatni raz w moim życiu mecz Barcy odbywa sie bez kibiców, niesamowicie fatalnie ogląda się takie widowisko
0
I ten Luis Suarez biegający na skrzydle przecież to jest dramat
0
Tego sie oglądac nie da, nie dosc ze bez kibiców to nijaki mecz to jeszcze Nasi tak chu..wo grają że to szom
0
Widze ze niezle zarabiacie, tez bym tak chcial ale jakos nie potrafie, kilka razy probowalem roznych sposobow ale jakos mi nie wychodzi
0
Obstawiałbym remis ale premier league jest czasem bardzo nieprzewidywalna