0

Cóż póki co słabo, lepiej stracić z Atleti 3 pkt niż z ogórkami u siebie, ale jest jeszcze 45 min także trzeba walczyć bo mozna to odwrocic

0

Event bedzie na przedmiesciach madrytu czyli getafe zafunduje goleade dla bialych

5

Nawet own goal moze dzis strzelac, najwazniejsze to 3 pkt i brak kontuzji

0

Tak

0

To masz farta, ja odkąd gram w fife nigdy nic dobrego nie trafilem

0

Raczej nawet glosowania nie bedzie dadzą Nasz mecz z Juve tak jak Bayernu z P$G

2

Ciężko bedzie Argentynie, u siebie nie potrafią wygrać to tym bardziej w Ekwadorze mogą przewalić

1

Dobra trzeba isc spac, mam nadzieje ze jutro bedzie mozna przeczytac ze Argentyna jedzie do rosji na MŚ

0

Nowa karta incognito, wklejasz link, glosujesz i tak w kółko

0

Zobaczylem swojaka, napisalem komentarz w momencie gdy strzelali na 2:0 nie widząc akcji -_-

0

Eh.. widze ze w zlym momencie sie wstrzelilem z tym komentarzem, chodzilo mi o swojaka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kazdy kibicuje komu chce bez względu na pilkarzy

2

Bilans bramek ? Co za bezsens, przede wszystkim powinno sie liczyc bezposrednie starcie

0

Benzema nominowany ? szkoda ze o "Bejlu" zapomnieli

2

Ja tam bym wolal Eriksena

3

Za darmo to jedynie nasz zarząd rozdaje pilkarzy a nie bierze do siebie

1

Szwajcaria chyba jako jedyna ma komplet wygranych meczów, mam nadzieje że i w ostatnim spotkaniu noga sie im nie podwinie

6

Argentyna gra w nocy z wtorku na środe

0

Mój błąd, chodziło mi o Wenezuele

0

W Ekwadorze to Argentyna nic nie ugra skoro u siebie z takim Peru czy Boliwią nie potrafią wygrać

0

Komu wpada temu wpada, ja ledwo na zero z sbc wyszedlem a robilem jak najtaniej

0

W 17 jako tako mi jeszcze cos wpadalo ale w 18 póki co lipa straszna

0

No to ładnie zarabiasz, mi nic nie wychodzi, robie najtanszymi sposobami sbc i lipa kompletny syf leci z ktorego ledwo na 0 wychodze

0

Nie ma czym póki co :(

0

Mam nadzieje że ostatni raz w moim życiu mecz Barcy odbywa sie bez kibiców, niesamowicie fatalnie ogląda się takie widowisko

0

I ten Luis Suarez biegający na skrzydle przecież to jest dramat

0

Tego sie oglądac nie da, nie dosc ze bez kibiców to nijaki mecz to jeszcze Nasi tak chu..wo grają że to szom

0

Widze ze niezle zarabiacie, tez bym tak chcial ale jakos nie potrafie, kilka razy probowalem roznych sposobow ale jakos mi nie wychodzi

0

Obstawiałbym remis ale premier league jest czasem bardzo nieprzewidywalna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?