9

I ten karny Messiego w poprzeczkę eh...

5

Będzie bardzo ciężko, Chelsea pewnie zaparkuje busa i będzie liczyło na kontry

1

Sevilla jest nieprzewidywalna tak samo jak United

0

Pozazdrościć jedynie można farta w losowaniu takim drużynom jak Bayern, City, Liverpool i Roma

0

Nigdy się do Nas ten cholerny los nie uśmiechnie, zawsze rzuca kłody pod nogi

0

Ja pierd... nigdy nie mamy szczescia

1

Chociaz raz

0

Eurosport 1

0

Ominąć tylko Bayern i Chelsea a będzie bardzo dobrze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oczekiwania:
Barca - Basel/Porto
Real - $ity/P$G

Rzeczywistość:
Barca - Chelsea/Bayern
Real - Besiktas/Roma

Oby tym razem oczekiwania się spełniły :)

21

Marzy mi sie aby chociaź raz poszczęściło Nam się w losowaniu i żebyśmy zagrali z ciut słabszą drużyną, bo trafić na Chelsea to bedzie słabo a na Bayern jeszcze gorzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Paco dal rewelacyjną zmiane i mam nadzieje ze wskoczy do pierwszej 11

1

Paco za Denisa, Semedo za Rakiete, Roberto do pomocy i jazda

0

Lipa, jak zwykle rywal postawil na obrone a Nasi nic nie potrafią zrobić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No zdaza sie ze u nas co jakis czas ze symulują ale taki ronaldo co mecz lezy i macha lapskami a nikt z tym problemu nie ma

13

Taki Marcelo tez cudownie odegral role z Wolfsburgiem i nikt o tym nigdy nie wspomnial

29

Symulka Busiego i dwumecz z Chelsea to chyba najbardziej wypominane sytuacje

2

Za 2 tygodnie okaże się kto jest w jakiej dyspozycji, ale póki co to trzeba jutro wyrwać 3 bardzo ważne punkty na ciężkim terenie.

0

A to on miewał gorsze mecze ?

0

Widzę że Sevilla się z Betisem rolami zamieniła i to teraz Sevilla jest ogórem do bicia na bernabeu

1

Sevilla to lepiej zeby na drugą polowe nie wychodziła

0

Zawsze gdy były większe szanse na stratę pkt przez bialych to oni zawsze wygrywali, mam nadzieje że tym razem będzie inaczej i Sevilla wykorzysta duże osłabienia bialych

4

A czy ja napisalem ze nie nalezy się ? Podalem tylko przyklad

50

Busi chyba nigdy nie byl tak wysoko a grywal duzo wybitniejsze sezony od Kante

0

Nie tylko najlepszy na swiecie a najlepszy w historii

0

Mi 3 na 5 Barca chelsea i 4/5 besiktas biali

17

I pewnie odwolanie jakies uznają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?