FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
I ten karny Messiego w poprzeczkę eh...
5
Będzie bardzo ciężko, Chelsea pewnie zaparkuje busa i będzie liczyło na kontry
1
Sevilla jest nieprzewidywalna tak samo jak United
0
Pozazdrościć jedynie można farta w losowaniu takim drużynom jak Bayern, City, Liverpool i Roma
0
Nigdy się do Nas ten cholerny los nie uśmiechnie, zawsze rzuca kłody pod nogi
0
Ja pierd... nigdy nie mamy szczescia
1
Chociaz raz
0
Eurosport 1
0
Ominąć tylko Bayern i Chelsea a będzie bardzo dobrze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Oczekiwania:
Barca - Basel/Porto
Real - $ity/P$G
Rzeczywistość:
Barca - Chelsea/Bayern
Real - Besiktas/Roma
Oby tym razem oczekiwania się spełniły :)
21
Marzy mi sie aby chociaź raz poszczęściło Nam się w losowaniu i żebyśmy zagrali z ciut słabszą drużyną, bo trafić na Chelsea to bedzie słabo a na Bayern jeszcze gorzej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Paco dal rewelacyjną zmiane i mam nadzieje ze wskoczy do pierwszej 11
1
Paco za Denisa, Semedo za Rakiete, Roberto do pomocy i jazda
0
Lipa, jak zwykle rywal postawil na obrone a Nasi nic nie potrafią zrobić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No zdaza sie ze u nas co jakis czas ze symulują ale taki ronaldo co mecz lezy i macha lapskami a nikt z tym problemu nie ma
13
Taki Marcelo tez cudownie odegral role z Wolfsburgiem i nikt o tym nigdy nie wspomnial
29
Symulka Busiego i dwumecz z Chelsea to chyba najbardziej wypominane sytuacje
2
Za 2 tygodnie okaże się kto jest w jakiej dyspozycji, ale póki co to trzeba jutro wyrwać 3 bardzo ważne punkty na ciężkim terenie.
0
A to on miewał gorsze mecze ?
0
Widzę że Sevilla się z Betisem rolami zamieniła i to teraz Sevilla jest ogórem do bicia na bernabeu
1
Sevilla to lepiej zeby na drugą polowe nie wychodziła
0
Zawsze gdy były większe szanse na stratę pkt przez bialych to oni zawsze wygrywali, mam nadzieje że tym razem będzie inaczej i Sevilla wykorzysta duże osłabienia bialych
4
A czy ja napisalem ze nie nalezy się ? Podalem tylko przyklad
50
Busi chyba nigdy nie byl tak wysoko a grywal duzo wybitniejsze sezony od Kante
0
Nie tylko najlepszy na swiecie a najlepszy w historii
0
Mi 3 na 5 Barca chelsea i 4/5 besiktas biali
17
I pewnie odwolanie jakies uznają