FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sociedad to przeciez ogóry
7
Wszystko okaze sie w środe
8
Sociedad nie potrafi grac na wyjazdach, od Nas tez przeciez regularnie zbierają lanie na Camp Nou
0
Marne szanse bo juz 2 miejsce zarezerwowane dla beznadziejnego deportivo i jeszcze gorszej malagi
0
Kibice Valencii powinni się martwic wynikami bialych
1
W srode bedzie mozna ocenic bo dzisiaj grają z rywalem który nie stawia oporu
0
Aktualnie póki co tylko 16 pkt :D
0
To niech wygrywa, jak beda lepsi to wygrają, proste
10
Real wygrywa wysoko następny mecz wtopa, oby i teraz tak bylo
7
0:5 :)
0
Tak wogóle kiedy ostatnio sociedad wygralo na wyjezdzie ?
0
To co dzisiaj biali leją sociedad a w środe psg leje bialych ? :)
0
Meczosy
0
Real ma z Sevillą wtedy mecz
0
Camp Nou będzie wolne to można u Nas pyknąc ten final :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby tylko nie stracic bramki i bedzie gitarka, a najlepiej to strzelic brameczke i praktycznie rozstrzygnąc losy dwumeczu
0
Chyba sie nie znam na pilce bo nie widze powodu dla ktorego Gomes dzis gra
0
Raczej nie dzadzą ich w tej druzynie tygodnia bo karty otw są do piątku
29
To ze Chelsea gra bardzo slabo ostatnio nie znaczy ze będzie ich latwo przejsc, z Nami zamurują sie zapewne i będą liczyc na kontry, będzie bardzo ciężko się z nimi grało
3
Nie dosc ze w hiszpanii nie ma sędziów to jeszcze szefem ligi jest jakis pajac zakochany w realu i robiący wszystko aby uprzykrzyc zycie Naszemu klubowi, to jest jakies nieporozumienie
0
To jest kabaret
14
Niby Valencia nic dzis nie zaprezentowala i ostatnio wogole nic nie grają, ale raczej w czwartek rzucą sie na Nas jak lwy i latwo nie będzie
0
Lipa, Atletico wygrywa :(
2
Ja rozumiem raz popelnic blad, gora dwa, ale poblazliwosc sedziow w naszych meczach moze doprowadzić do tragedii, notorycznie są odpuszczane brutalne zagrania rywali a Oni do ku.wy nędzy ciągle pozwalają rywalom na taką gre bez jakichkolwiek konsekwencji
2
Jak zwykle nasz rywal pokazal bandytyzm i brak czerwonych dla tych wiesniakow to jest skandal
0
Akcji sie nie dalo sklepac bo pilka sie zatrzymywala, to nie byl mecz pilki noznej tylko pilki wodnej, cale szczescie ze udalo sie zremisowac
0
Przeciez to jest smiechu warte grac na basenie
0
A czy ja napisalem ze tylko Nam nie ulatwia gry ?
0
Beznadziejna pogoda i beznadziejny stan murawy nie ulatwia gry