0

Sociedad to przeciez ogóry

7

Wszystko okaze sie w środe

8

Sociedad nie potrafi grac na wyjazdach, od Nas tez przeciez regularnie zbierają lanie na Camp Nou

0

Marne szanse bo juz 2 miejsce zarezerwowane dla beznadziejnego deportivo i jeszcze gorszej malagi

0

Kibice Valencii powinni się martwic wynikami bialych

1

W srode bedzie mozna ocenic bo dzisiaj grają z rywalem który nie stawia oporu

0

Aktualnie póki co tylko 16 pkt :D

0

To niech wygrywa, jak beda lepsi to wygrają, proste

10

Real wygrywa wysoko następny mecz wtopa, oby i teraz tak bylo

7

0:5 :)

0

Tak wogóle kiedy ostatnio sociedad wygralo na wyjezdzie ?

0

To co dzisiaj biali leją sociedad a w środe psg leje bialych ? :)

0

Meczosy

0

Real ma z Sevillą wtedy mecz

0

Camp Nou będzie wolne to można u Nas pyknąc ten final :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oby tylko nie stracic bramki i bedzie gitarka, a najlepiej to strzelic brameczke i praktycznie rozstrzygnąc losy dwumeczu

0

Chyba sie nie znam na pilce bo nie widze powodu dla ktorego Gomes dzis gra

0

Raczej nie dzadzą ich w tej druzynie tygodnia bo karty otw są do piątku

29

To ze Chelsea gra bardzo slabo ostatnio nie znaczy ze będzie ich latwo przejsc, z Nami zamurują sie zapewne i będą liczyc na kontry, będzie bardzo ciężko się z nimi grało

3

Nie dosc ze w hiszpanii nie ma sędziów to jeszcze szefem ligi jest jakis pajac zakochany w realu i robiący wszystko aby uprzykrzyc zycie Naszemu klubowi, to jest jakies nieporozumienie

0

To jest kabaret

14

Niby Valencia nic dzis nie zaprezentowala i ostatnio wogole nic nie grają, ale raczej w czwartek rzucą sie na Nas jak lwy i latwo nie będzie

0

Lipa, Atletico wygrywa :(

2

Ja rozumiem raz popelnic blad, gora dwa, ale poblazliwosc sedziow w naszych meczach moze doprowadzić do tragedii, notorycznie są odpuszczane brutalne zagrania rywali a Oni do ku.wy nędzy ciągle pozwalają rywalom na taką gre bez jakichkolwiek konsekwencji

2

Jak zwykle nasz rywal pokazal bandytyzm i brak czerwonych dla tych wiesniakow to jest skandal

0

Akcji sie nie dalo sklepac bo pilka sie zatrzymywala, to nie byl mecz pilki noznej tylko pilki wodnej, cale szczescie ze udalo sie zremisowac

0

Przeciez to jest smiechu warte grac na basenie

0

A czy ja napisalem ze tylko Nam nie ulatwia gry ?

0

Beznadziejna pogoda i beznadziejny stan murawy nie ulatwia gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?