1

Jutro w gazetach itd. ze genialny ronaldo rozpier... psg, cos mnie strzela jak tak podniecają sie tym napinaczem

1

Byle jaki sredniak z la ligi potrafi wywieźć dobry wynik z bernabeu a przyjezdza wielkie Psg i dostaje wpi.rdol

0

I najgorsze jest ze jutro caly swiat bedzie sie podniecal tym pier.. partaczem który gra gówno ale i tak strzela

15

Real madryt jak ja ich kur.a nienawidze

1

Zadna nowosc

2

Z tego co czytam to jak zwykle sędzia robi co moze by realowi sie gralo lepiej, standard

0

No cóz, gra jest ustawiana pod bialych

0

Sluszny wogóle ten karny dla bialych ? czy jak zwykle z du.y ?

1

O kurde "krul" jak zwykle z jedenastki -_-

0

Nie, wole zobaczyć dzisiaj Ronaldo jak się napina z resztą kolegów

6

Dzisiaj w większości jesteśmy za Neymarami :)

0

Lepiej żeby Real odpadł, już im wystarczą te 2 poprzednie LM w których się ślizgali

17

A dla mnie najważniejsze zeby real odpadl i to najlepiej po laniu, niecierpie tego klubu z napiętym jak plandeka na żuku gosciem na czele

74

To co, jutro Psg wygrywa 3:0 po tym jak Ronaldo marnuje karnego na początku meczu, Casemiro wylatuje nieslusznie z czerwoną kartką, a gole padają po spalonych i wysymulowanym rzucie karnym :)

1

No tak, ale moglibysmy choc raz miec latwiej

1

Basel rozstrzelane tak jak sie mozna bylo spodziewac, szkoda ze my nie mamy farta w losowaniach i zamiast ogórka trafiliśmy na ciężkiego rywala

6

Szkoda dziś straty punktów ale najgorsze jest to jak grają rywale, autobus, brutalna gra i kradnięcie czasu jak sie da, takich meczy nie chce się oglądac, gdybym byl postronnym widzem wyłączył bym ten mecz bo szlo sie zanudzic, bo to nic wspólnego z graniem w pilke nie miało

2

A za tydzien wyjazd na mecz z Eibarem ktory jest w swietnej formie, bedzie tam ciezko

0

Obrzydliwy mecz, plakac mi sie chce bo niedlugo mecz z chelsea które zaprezentuje rownie piekny futbol co getafe

3

Z nami potrojne zasieki, pojada na bernabeu rozstawią nogi, dostaną piątaka i wroca dumni do domu

2

I juz tylko 7 punkcikow, zajebiscie

0

Jak ja kur... nienawidze takich zalosnych druzyn jak getafe

1

Kolejny mecz, kolejny autobus i brutalna gra, mam nadzieje ze po raz kolejny uda sie w drugiej polowie wsadzic bramke/bramki

0

Boże ale gramy dzisiaj padake a rywale jak zwykle mogą robić co chcą bez konsekwencji

2

Najgorzej będzie jak biali się prześlizgną na farcie albo po bledach sędziów

0

Fajnie by bylo zobaczyc final Brazylia - Hiszpania

0

Psg by musialo cos jeszcze ugrac w lm

1

Tak wlasnie wybieraja zlotą pilke

0

Strzela wtedy gdy grają dobrze, natomiast gdy bialym nie idzie to i go nie ma

0

Dobrze ze strzela rzadko i zwykle po 2 w meczach ktore i tak by wygrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?