FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro w gazetach itd. ze genialny ronaldo rozpier... psg, cos mnie strzela jak tak podniecają sie tym napinaczem
1
Byle jaki sredniak z la ligi potrafi wywieźć dobry wynik z bernabeu a przyjezdza wielkie Psg i dostaje wpi.rdol
0
I najgorsze jest ze jutro caly swiat bedzie sie podniecal tym pier.. partaczem który gra gówno ale i tak strzela
15
Real madryt jak ja ich kur.a nienawidze
1
Zadna nowosc
2
Z tego co czytam to jak zwykle sędzia robi co moze by realowi sie gralo lepiej, standard
0
No cóz, gra jest ustawiana pod bialych
0
Sluszny wogóle ten karny dla bialych ? czy jak zwykle z du.y ?
1
O kurde "krul" jak zwykle z jedenastki -_-
0
Nie, wole zobaczyć dzisiaj Ronaldo jak się napina z resztą kolegów
6
Dzisiaj w większości jesteśmy za Neymarami :)
0
Lepiej żeby Real odpadł, już im wystarczą te 2 poprzednie LM w których się ślizgali
17
A dla mnie najważniejsze zeby real odpadl i to najlepiej po laniu, niecierpie tego klubu z napiętym jak plandeka na żuku gosciem na czele
74
To co, jutro Psg wygrywa 3:0 po tym jak Ronaldo marnuje karnego na początku meczu, Casemiro wylatuje nieslusznie z czerwoną kartką, a gole padają po spalonych i wysymulowanym rzucie karnym :)
1
No tak, ale moglibysmy choc raz miec latwiej
1
Basel rozstrzelane tak jak sie mozna bylo spodziewac, szkoda ze my nie mamy farta w losowaniach i zamiast ogórka trafiliśmy na ciężkiego rywala
6
Szkoda dziś straty punktów ale najgorsze jest to jak grają rywale, autobus, brutalna gra i kradnięcie czasu jak sie da, takich meczy nie chce się oglądac, gdybym byl postronnym widzem wyłączył bym ten mecz bo szlo sie zanudzic, bo to nic wspólnego z graniem w pilke nie miało
2
A za tydzien wyjazd na mecz z Eibarem ktory jest w swietnej formie, bedzie tam ciezko
0
Obrzydliwy mecz, plakac mi sie chce bo niedlugo mecz z chelsea które zaprezentuje rownie piekny futbol co getafe
3
Z nami potrojne zasieki, pojada na bernabeu rozstawią nogi, dostaną piątaka i wroca dumni do domu
2
I juz tylko 7 punkcikow, zajebiscie
0
Jak ja kur... nienawidze takich zalosnych druzyn jak getafe
1
Kolejny mecz, kolejny autobus i brutalna gra, mam nadzieje ze po raz kolejny uda sie w drugiej polowie wsadzic bramke/bramki
0
Boże ale gramy dzisiaj padake a rywale jak zwykle mogą robić co chcą bez konsekwencji
2
Najgorzej będzie jak biali się prześlizgną na farcie albo po bledach sędziów
0
Fajnie by bylo zobaczyc final Brazylia - Hiszpania
0
Psg by musialo cos jeszcze ugrac w lm
1
Tak wlasnie wybieraja zlotą pilke
0
Strzela wtedy gdy grają dobrze, natomiast gdy bialym nie idzie to i go nie ma
0
Dobrze ze strzela rzadko i zwykle po 2 w meczach ktore i tak by wygrali