0

Moze i tak ale rywale coraz czesciej sie zamykają i nie dają grać

5

Nie wiem jak dla Was ale Chelsea byla dobra w defensywie, natomiast w ofensywie gdyby nie Willian to krucho by ich ta gra wyglądala

1

Strzelal, strzelal i strzelil

7

Kur... to jest kpina przerwa techniczna w nc+ go

0

Slabo, mam nadzieje ze druga polowa bedzie zupelnie inna

0

Następne Nasze dwa mecze ligowe powinny być raczej dla Nas przyjemne bo wątpie że rywale postawią autobus

0

Dzięki

4

Jutro skoki o 13:30 sie zaczynają jak wczoraj ?

0

Ciezki mecz ale cieszy wygrana pomimo slabszej gry Naszych, Eibar Nas zdominowal i zaslugiwal na więcej ale defensywa dala rady, oby Nasi sie ogarneli bo z Chelsea bedzie ciezko

1

Norwedzy są niestety poza zasięgiem

7

Złoto już jest to teraz wygrać z Eibarem i dzionek będzie bardzo udany

0

Chyba tak

1

Kamil złoto, mamy to kur...!!!!!!

1

Szkoda ze nie Przemek Pelka i Rafal Wolski

0

Jest:

5

Bo co ? bo to real ? ja bym ich nie skreślał są piekielnie mocni u siebie i równie dobrze mogą białych zlać tak jak Nas rok temu

0

Przecież i tak od początku meczu postawią autobus

22

Ronaldo pajacuje na potęge i co chwile ma jakies korzysci

4

Tego nikt nie jest w stanie wyjasnic

1

Skoro Nas pozamiatali rok temu to czemu by nie mogli zrobic tego samego z nimi ?

0

I pewnie jeszcze w 90 minucie

3

Ja tam dalej licze na Psg, mają w sumie gola na wyjedzie i 2:0 wygrac u siebie to nie az tak nierealne zadanie, tylko najbardziej trzeba obawiać się sędziów ktorzy lubią sprzyjać bialym

1

A w rewanzu jaki wynik ? Jest cien szansy ?

0

Tylko ze teraz z betisem grają

9

No i real przede wszystkim moze zatrzymac dobre sedziowanie

3

Na codzien ma kontakt z najlepszym w swoim fachu, to podpatruje jego warsztat

0

Taa... bo on tam po puchary poszedl, hajs sie zgadza i ma dobrą zabawe to mu wystarczy

11

No super widowisko sie zapowiada, będziemy bić głową w mur, wyjdzie w chelsea bramkarz, 9 obrońców i Hazard

1

Co za dzban

1

A mialo byc tak pięknie, a wiekszosc co pisze ze dobrze tak arabowi i cieszy sie z ich porazki itd. to musi miec niezly ból du.y, w sumie sam mam ogromny bo nie dosc ze biali wygrali to napinacz jeszcze 2 zaladowal :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?