FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze i tak ale rywale coraz czesciej sie zamykają i nie dają grać
5
Nie wiem jak dla Was ale Chelsea byla dobra w defensywie, natomiast w ofensywie gdyby nie Willian to krucho by ich ta gra wyglądala
1
Strzelal, strzelal i strzelil
7
Kur... to jest kpina przerwa techniczna w nc+ go
0
Slabo, mam nadzieje ze druga polowa bedzie zupelnie inna
0
Następne Nasze dwa mecze ligowe powinny być raczej dla Nas przyjemne bo wątpie że rywale postawią autobus
0
Dzięki
4
Jutro skoki o 13:30 sie zaczynają jak wczoraj ?
0
Ciezki mecz ale cieszy wygrana pomimo slabszej gry Naszych, Eibar Nas zdominowal i zaslugiwal na więcej ale defensywa dala rady, oby Nasi sie ogarneli bo z Chelsea bedzie ciezko
1
Norwedzy są niestety poza zasięgiem
7
Złoto już jest to teraz wygrać z Eibarem i dzionek będzie bardzo udany
0
Chyba tak
1
Kamil złoto, mamy to kur...!!!!!!
1
Szkoda ze nie Przemek Pelka i Rafal Wolski
0
Jest:
5
Bo co ? bo to real ? ja bym ich nie skreślał są piekielnie mocni u siebie i równie dobrze mogą białych zlać tak jak Nas rok temu
0
Przecież i tak od początku meczu postawią autobus
22
Ronaldo pajacuje na potęge i co chwile ma jakies korzysci
4
Tego nikt nie jest w stanie wyjasnic
1
Skoro Nas pozamiatali rok temu to czemu by nie mogli zrobic tego samego z nimi ?
0
I pewnie jeszcze w 90 minucie
3
Ja tam dalej licze na Psg, mają w sumie gola na wyjedzie i 2:0 wygrac u siebie to nie az tak nierealne zadanie, tylko najbardziej trzeba obawiać się sędziów ktorzy lubią sprzyjać bialym
1
A w rewanzu jaki wynik ? Jest cien szansy ?
0
Tylko ze teraz z betisem grają
9
No i real przede wszystkim moze zatrzymac dobre sedziowanie
3
Na codzien ma kontakt z najlepszym w swoim fachu, to podpatruje jego warsztat
0
Taa... bo on tam po puchary poszedl, hajs sie zgadza i ma dobrą zabawe to mu wystarczy
11
No super widowisko sie zapowiada, będziemy bić głową w mur, wyjdzie w chelsea bramkarz, 9 obrońców i Hazard
1
Co za dzban
1
A mialo byc tak pięknie, a wiekszosc co pisze ze dobrze tak arabowi i cieszy sie z ich porazki itd. to musi miec niezly ból du.y, w sumie sam mam ogromny bo nie dosc ze biali wygrali to napinacz jeszcze 2 zaladowal :(