2

No szlag jasny chce mnie trafic jak widze co ten clown w zółtym stroju robi

3

Póki co z faworytów tylko Atletico dało du.y, Leganes i Valencia zgodnie z planem grają dalej, oby jutro Nasi nie zawiedli i dołączyli do grona półfinalistów

0

No i gitara siema :)

0

Moi drodzy ile jeszcze ?

0

Na afere to oni zawsze grają

0

Real musi przegrac 1 bramką

1

Panowie z Leganes dacie rade, meczu nie odpale ale trzymam za Was kciuki chłopaki!!

0

To co teraz 2:0 dla Leganes i ogórki odpadają z pucharu króla

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wątpie, dogrywke grają to bedą jeszcze niezle zmęczeni

0

Widze ze Valencia dostaje w d.pe, slabo to sie zapowiada przed spotkaniem z bialymi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Całe szczęście że tylko dwa tygodnie, Tomuś w takiej formie jakiej był na pewno Nam się przyda

8

Deolofeu wszedl i tyle bylo go widac

1

Boze jaki ten sedzia jest fatalny

1

Deulofeu ? My chyba nie chcemy grac w 10

1

Ludzie pokory, co Wy tacy pewni ? w piłce nożnej wszystko się może wydarzyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zdarza się najlepszym popelniac błędy

0

Rzucaly sie w oczy flagi Hiszpanii z logiem realu

3

Tak wogóle to puchar króla to nic nie znaczące trofeum :D

0

Zeby na szczyt wejsc to rowniez i ogórkom trzeba strzelac

0

Tez sie cykam, niby to tylko Espanyol ale jakąś zaliczke ma a pilka nozna jest nieprzewidywalna

0

No i fajnie ze postrzelal, oby innym ogórkom z madrytu tez dolozyl

0

Ah, zapomnialem o Nim, zdecydowanie najlepsza kandydatura

0

Moze by tak powrót Lucho ? :D

3

Denisa bym dorzucil do tego "zacnego" grona

0

Kluczem w rewanżu bedzie szybko strzelić bramke, jak to zrobimy to raczej posypią sie jak domek z kart

0

Żadne

1

Digne slabo ale poziom Vidala i Denisa to byla tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?