FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No szlag jasny chce mnie trafic jak widze co ten clown w zółtym stroju robi
3
Póki co z faworytów tylko Atletico dało du.y, Leganes i Valencia zgodnie z planem grają dalej, oby jutro Nasi nie zawiedli i dołączyli do grona półfinalistów
0
No i gitara siema :)
0
Moi drodzy ile jeszcze ?
0
Na afere to oni zawsze grają
0
Real musi przegrac 1 bramką
1
Panowie z Leganes dacie rade, meczu nie odpale ale trzymam za Was kciuki chłopaki!!
0
To co teraz 2:0 dla Leganes i ogórki odpadają z pucharu króla
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wątpie, dogrywke grają to bedą jeszcze niezle zmęczeni
0
Widze ze Valencia dostaje w d.pe, slabo to sie zapowiada przed spotkaniem z bialymi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Całe szczęście że tylko dwa tygodnie, Tomuś w takiej formie jakiej był na pewno Nam się przyda
8
Deolofeu wszedl i tyle bylo go widac
1
Boze jaki ten sedzia jest fatalny
1
Deulofeu ? My chyba nie chcemy grac w 10
1
Ludzie pokory, co Wy tacy pewni ? w piłce nożnej wszystko się może wydarzyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zdarza się najlepszym popelniac błędy
0
Rzucaly sie w oczy flagi Hiszpanii z logiem realu
3
Tak wogóle to puchar króla to nic nie znaczące trofeum :D
0
Zeby na szczyt wejsc to rowniez i ogórkom trzeba strzelac
0
Tez sie cykam, niby to tylko Espanyol ale jakąś zaliczke ma a pilka nozna jest nieprzewidywalna
0
No i fajnie ze postrzelal, oby innym ogórkom z madrytu tez dolozyl
0
Ah, zapomnialem o Nim, zdecydowanie najlepsza kandydatura
0
Moze by tak powrót Lucho ? :D
3
Denisa bym dorzucil do tego "zacnego" grona
0
Kluczem w rewanżu bedzie szybko strzelić bramke, jak to zrobimy to raczej posypią sie jak domek z kart
0
Żadne
1
Digne slabo ale poziom Vidala i Denisa to byla tragedia