FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
UEFALONA i tyle w temacie
0
Boze czemu takie pokraki sędziują mecze
0
Valverde niesamowicie ryzykuje z Suarezem, znając jego charakter i nieobliczalnosc sędziów moze zoltko zobaczyc
0
Welbeck i Walker to jest dwóch
1
Jak widac Dembele i Coutinho są oszczędzani na ogórki typu Atletico
0
Przeciez strzelil ostatnio karnego
22
Andre Gomes - pierwszy obronca Las Palmas ktory będzie spowolnial i utrudnial akcje Barcelony
0
Atletico w formie a my jeszcze będziemy 24h w plecy po dalekiej wycieczce, po prostu super :(
0
Eh.. czemu to akurat Nasi dzis nie grają, kurcze nie potrafie tego dalej zrozumiec, materace jutro powinni grać
67
Pff.. mów za siebie, ja dalej gardze tym klubem
0
Jak ogramy Atletico to 0-0 bedzie dobrym wynikiem
2
Rany Boskie Espanyol wygral z Realem, no tego jeszcze nie bylo
0
Kwestia minut i bedzie remisik
0
Na pewno tak w finale zagrają
0
Łoo.. Jezu w życiu bym sie nie spodziewal ze Sevilla dostanie takie lanie na swoim stadionie
1
Jak więcej ? Atletico gra w srode a Nasi grają w czwartek także 24h w plecy
0
Tez tego nie rozumiem i troche mnie to wkurzylo jak to zobaczylem
3
Tak wogóle czemu Nasi grają dopiero w czwartek ? Atletico gra dzis i ma mecz w srode, powinno byc raczej odwrotnie, Nasi będą mieć 24h mniej odpoczynku
0
No i lipa, Sevilla nie urwie im dzis pkt, za tydzien mecz z Nimi bedzie bardzo wazny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Nie, nie zobaczymy
4
Mats w tym sezonie broni tak fenomenalnie ze po prostu przyzwyczail Nas do cudownych interwencji
2
Oby jak najwięcej takich meczów jak ten dzisiejszy, oglądało się go wybornie
6
Debile i tyle
12
Nie chwal sędziego hiszpańskiego przed koncem spotkania
0
No to teraz Messi i Pique na ławe, wynik bezpieczny a odpoczynek sie przyda
13
Ale pierw niech jeszcze zaladuje ze dwa samobóje
38
Ciekawie sie zapowiada niedzielny hit pomiędzy Man Utd a Chelsea, stawiam na piękną gre defensywną i wynik 0:0
1
W czwartek o 19 sie zmieni
8
Ja rozumiem ze ogórki sie murują bo mają zdecydowanie slabszych graczy, ale aktualny mistrz Anglii zeby bronil sie praktycznie caly mecz w 11 grając u siebie to jest po prostu smieszne, bardzo dobrze sie stalo ze popelnili ten błąd ktory moze kosztowac ich awans