2

UEFALONA i tyle w temacie

0

Boze czemu takie pokraki sędziują mecze

0

Valverde niesamowicie ryzykuje z Suarezem, znając jego charakter i nieobliczalnosc sędziów moze zoltko zobaczyc

0

Welbeck i Walker to jest dwóch

1

Jak widac Dembele i Coutinho są oszczędzani na ogórki typu Atletico

0

Przeciez strzelil ostatnio karnego

22

Andre Gomes - pierwszy obronca Las Palmas ktory będzie spowolnial i utrudnial akcje Barcelony

0

Atletico w formie a my jeszcze będziemy 24h w plecy po dalekiej wycieczce, po prostu super :(

0

Eh.. czemu to akurat Nasi dzis nie grają, kurcze nie potrafie tego dalej zrozumiec, materace jutro powinni grać

67

Pff.. mów za siebie, ja dalej gardze tym klubem

0

Jak ogramy Atletico to 0-0 bedzie dobrym wynikiem

2

Rany Boskie Espanyol wygral z Realem, no tego jeszcze nie bylo

0

Kwestia minut i bedzie remisik

0

Na pewno tak w finale zagrają

0

Łoo.. Jezu w życiu bym sie nie spodziewal ze Sevilla dostanie takie lanie na swoim stadionie

1

Jak więcej ? Atletico gra w srode a Nasi grają w czwartek także 24h w plecy

0

Tez tego nie rozumiem i troche mnie to wkurzylo jak to zobaczylem

3

Tak wogóle czemu Nasi grają dopiero w czwartek ? Atletico gra dzis i ma mecz w srode, powinno byc raczej odwrotnie, Nasi będą mieć 24h mniej odpoczynku

0

No i lipa, Sevilla nie urwie im dzis pkt, za tydzien mecz z Nimi bedzie bardzo wazny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Nie, nie zobaczymy

4

Mats w tym sezonie broni tak fenomenalnie ze po prostu przyzwyczail Nas do cudownych interwencji

2

Oby jak najwięcej takich meczów jak ten dzisiejszy, oglądało się go wybornie

6

Debile i tyle

12

Nie chwal sędziego hiszpańskiego przed koncem spotkania

0

No to teraz Messi i Pique na ławe, wynik bezpieczny a odpoczynek sie przyda

13

Ale pierw niech jeszcze zaladuje ze dwa samobóje

38

Ciekawie sie zapowiada niedzielny hit pomiędzy Man Utd a Chelsea, stawiam na piękną gre defensywną i wynik 0:0

1

W czwartek o 19 sie zmieni

8

Ja rozumiem ze ogórki sie murują bo mają zdecydowanie slabszych graczy, ale aktualny mistrz Anglii zeby bronil sie praktycznie caly mecz w 11 grając u siebie to jest po prostu smieszne, bardzo dobrze sie stalo ze popelnili ten błąd ktory moze kosztowac ich awans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?