FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napoli ? No proszę Cie, Bayern byl bliski a Atletico zawalilo pierwszym meczem
9
Pozyjemy zobaczymy, mam nadzieje ze wykoleją się juz w polfinale
7
No nie wiem, Bayern czy City rowniez stac na wywalenie bialych
0
Ja bym wolal jakikolwiek byleby w Nim grala Barca
2
Gdyby Ronaldo nie strzelil to raczej by mieli na to wywalone
1
Nic 2 razy sie nie zdarza
0
Niekoniecznie bo są MŚ, lecz tam raczej glowni kandydaci nic nie zwojują ze swoimi reprezentacjami także raczej LM rozstrzygnie
0
Jesli awansujemy do polfinalu to raczej na bank nie trafimy na bialych, ewentualny final Barca - biali bylby czyms spektakularnym i przyniosl by niezłe $$$
0
No nic Juve wywiozlo dobry wynik z ciężkiego terenu a Dybala pokazal klase, Argentyna moze byc spokojna o następce Messiego
1
Celowal w swoją glowe przy tej przewrotce i mu zeszla
1
0:3 u siebie to bardzo dobry wynik przed rewanzem
0
Jak nie ? Pichichi jest do ugrania
2
Mi go wogole nie zal on juz powinien zejsc ze sceny
0
Biali mają taki wynik ze za tydzien mogą rezerwami zagrac a sily teraz rzucic na lige
0
Teraz juz mozesz skreslic
7
Juve za tydzien ma sparing w hiszpanii
6
Dybala, jak widac Sampaoli wie co robi ze takiego pajaca nie powoluje
0
Za 5 od razu
2
Adios Juve
0
Juve zrob cos, strzel gola a najlepiej pięć
25
Tylko 9 pkt straty, zaczyna sie robic groźnie
0
Dobra chyba czas isc spac :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Bardzo zabawne...
0
To nie byla gra na pol gwizdka, Sevilla grala duzo lepiej i tylko nieudolnosc napastnikow pozbawila ich wygranej, a Nasi zagrali bardzo slabo
0
Oby Nasi sie ogarneli do środy zwlaszcza obrona, bo jeden stracony gol moze narobic problemów
0
Nawet jak Atletico wygra to i tak mamy 9 pkt zaliczki
1
Cieszy remis i to mega po tak fatalnym meczu Naszych, zwlaszcza obrona grala dzis tak beznadziejnie ze az szok
3
Trzeba podziękowac napastnikom Sevilli za ten remis bo to nieprawdopodobne ze zmarnowali tyle okazji
1
Boze Sevilla jak amatorzy w ataku spokojnie juz mogli z 4:0 prowadzic