1

Napoli ? No proszę Cie, Bayern byl bliski a Atletico zawalilo pierwszym meczem

9

Pozyjemy zobaczymy, mam nadzieje ze wykoleją się juz w polfinale

7

No nie wiem, Bayern czy City rowniez stac na wywalenie bialych

0

Ja bym wolal jakikolwiek byleby w Nim grala Barca

2

Gdyby Ronaldo nie strzelil to raczej by mieli na to wywalone

1

Nic 2 razy sie nie zdarza

0

Niekoniecznie bo są MŚ, lecz tam raczej glowni kandydaci nic nie zwojują ze swoimi reprezentacjami także raczej LM rozstrzygnie

0

Jesli awansujemy do polfinalu to raczej na bank nie trafimy na bialych, ewentualny final Barca - biali bylby czyms spektakularnym i przyniosl by niezłe $$$

0

No nic Juve wywiozlo dobry wynik z ciężkiego terenu a Dybala pokazal klase, Argentyna moze byc spokojna o następce Messiego

1

Celowal w swoją glowe przy tej przewrotce i mu zeszla

1

0:3 u siebie to bardzo dobry wynik przed rewanzem

0

Jak nie ? Pichichi jest do ugrania

2

Mi go wogole nie zal on juz powinien zejsc ze sceny

0

Biali mają taki wynik ze za tydzien mogą rezerwami zagrac a sily teraz rzucic na lige

0

Teraz juz mozesz skreslic

7

Juve za tydzien ma sparing w hiszpanii

6

Dybala, jak widac Sampaoli wie co robi ze takiego pajaca nie powoluje

0

Za 5 od razu

2

Adios Juve

0

Juve zrob cos, strzel gola a najlepiej pięć

25

Tylko 9 pkt straty, zaczyna sie robic groźnie

0

Dobra chyba czas isc spac :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bardzo zabawne...

0

To nie byla gra na pol gwizdka, Sevilla grala duzo lepiej i tylko nieudolnosc napastnikow pozbawila ich wygranej, a Nasi zagrali bardzo slabo

0

Oby Nasi sie ogarneli do środy zwlaszcza obrona, bo jeden stracony gol moze narobic problemów

0

Nawet jak Atletico wygra to i tak mamy 9 pkt zaliczki

1

Cieszy remis i to mega po tak fatalnym meczu Naszych, zwlaszcza obrona grala dzis tak beznadziejnie ze az szok

3

Trzeba podziękowac napastnikom Sevilli za ten remis bo to nieprawdopodobne ze zmarnowali tyle okazji

1

Boze Sevilla jak amatorzy w ataku spokojnie juz mogli z 4:0 prowadzic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?