FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lania od Romy tez sie nikt nie spodziewal a jednak
21
Zapakowac im manite po wczesniejszym wyeliminowaniu przez Bayern to byloby cos cudownego, dobrze ze za marzenia nie karają :)
0
Przeciez nie napisalem ze przez Niego tracimy pkt
0
A czy ja pisze ze popelnil jakis blad ? Stwierdzam fakty a nie obwiniam Go za strate pkt
2
Byc moze gdyby sedzia odgwizdal oczywistą reke to udaloby sie utrzymac to 2-1
0
Jak na rezerwowy i eksperymentalny sklad wynik elegancki, jest maly niedosyt ze strzelili gola rąką choc z drugiej zagrali lepiej od Nas i mieli wiecej okazji
1
Niesamowite jest to ze jak Digne od pierwszej minuty gra to praktycznie zawsze tracimy pkt w tym sezonie, normalnie jakas klątwa
1
To sie kuzwa nagral
0
Nie wiadomo co ale mam nadzieje ze juz to bedzie problem innego klubu
0
Denis i Gomes standardowo beznadziejnie
0
Szybko Nasi stracili na 1-1
1
Canal+ to zdziercy z mega wygórowanymi cenami
1
Nie no to jest kpina
0
Fajnie, co drugą kolejkę trzeba będzie szukać transmisji w necie, nosz ja pier...
0
Tu chodzi przede wszystkim o pojedynek z Bayernem rok temu, ostatni mecz z Juve i finaly z Atletico
1
No niby tak, ale gdy są w nieciekawej sytuacji to zawsze sie im poszczęsci tak jak z Bayernem rok temu czy Juve ostatnio, a Real wygral z Bayernem 4-0 za czasow Carlo
11
Real Zidane nie ma podjazdu do Barcy Guardioli, Nasi potrafili zdominowac kazdego i brakowalo tylko szczescia a Real Zidana głównie opiera się na mega farcie
0
Jesli Sevilla zagra z Nami tak jak ostatnio i będą bardziej skuteczni to slabo widze ten final, zwlaszcza ze Nasi podstawowi gracze są dalej zajeżdżani
1
Zenada, a ta zmiana Coutinho bez komentarza
0
Tak murujemy ze Valencia ma co chwile okazje
0
Wynik duzo lepszy od gry
0
Wcale się nie zdziwię jeśli dziś przegramy, przemęczeni zawodnicy i bez formy ciągle grają, jedyna nadzieja w Messim że będzie miał dobry dzień
6
Zajechani gracze oszczędzani przed finałem pucharu króla i lekko kontuzjowany Busi również
2
Bo nie
0
Brakuje tylko Rakiety w składzie
0
Kolejny raz zalosny sklad wystawony przez Erniego, to juz sie robi nieśmieszne
0
Liverpool sie po nich przejedzie
1
Chciałbym być optymistą ale raczej biali sobie bez problemu poradzą z Bayernem i zapowiada się finał Liverpool - biali
22
City niby czemu ? Byli faworytem ale nie pewniakiem do awansu, poza tym nie roztrwonili zadnej przewagi
0
Pięknie, Salzburg i Marsylia grają dalej