0

Lania od Romy tez sie nikt nie spodziewal a jednak

21

Zapakowac im manite po wczesniejszym wyeliminowaniu przez Bayern to byloby cos cudownego, dobrze ze za marzenia nie karają :)

0

Przeciez nie napisalem ze przez Niego tracimy pkt

0

A czy ja pisze ze popelnil jakis blad ? Stwierdzam fakty a nie obwiniam Go za strate pkt

2

Byc moze gdyby sedzia odgwizdal oczywistą reke to udaloby sie utrzymac to 2-1

0

Jak na rezerwowy i eksperymentalny sklad wynik elegancki, jest maly niedosyt ze strzelili gola rąką choc z drugiej zagrali lepiej od Nas i mieli wiecej okazji

1

Niesamowite jest to ze jak Digne od pierwszej minuty gra to praktycznie zawsze tracimy pkt w tym sezonie, normalnie jakas klątwa

1

To sie kuzwa nagral

0

Nie wiadomo co ale mam nadzieje ze juz to bedzie problem innego klubu

0

Denis i Gomes standardowo beznadziejnie

0

Szybko Nasi stracili na 1-1

1

Canal+ to zdziercy z mega wygórowanymi cenami

1

Nie no to jest kpina

0

Fajnie, co drugą kolejkę trzeba będzie szukać transmisji w necie, nosz ja pier...

0

Tu chodzi przede wszystkim o pojedynek z Bayernem rok temu, ostatni mecz z Juve i finaly z Atletico

1

No niby tak, ale gdy są w nieciekawej sytuacji to zawsze sie im poszczęsci tak jak z Bayernem rok temu czy Juve ostatnio, a Real wygral z Bayernem 4-0 za czasow Carlo

11

Real Zidane nie ma podjazdu do Barcy Guardioli, Nasi potrafili zdominowac kazdego i brakowalo tylko szczescia a Real Zidana głównie opiera się na mega farcie

0

Jesli Sevilla zagra z Nami tak jak ostatnio i będą bardziej skuteczni to slabo widze ten final, zwlaszcza ze Nasi podstawowi gracze są dalej zajeżdżani

1

Zenada, a ta zmiana Coutinho bez komentarza

0

Tak murujemy ze Valencia ma co chwile okazje

0

Wynik duzo lepszy od gry

0

Wcale się nie zdziwię jeśli dziś przegramy, przemęczeni zawodnicy i bez formy ciągle grają, jedyna nadzieja w Messim że będzie miał dobry dzień

6

Zajechani gracze oszczędzani przed finałem pucharu króla i lekko kontuzjowany Busi również

2

Bo nie

0

Brakuje tylko Rakiety w składzie

0

Kolejny raz zalosny sklad wystawony przez Erniego, to juz sie robi nieśmieszne

0

Liverpool sie po nich przejedzie

1

Chciałbym być optymistą ale raczej biali sobie bez problemu poradzą z Bayernem i zapowiada się finał Liverpool - biali

22

City niby czemu ? Byli faworytem ale nie pewniakiem do awansu, poza tym nie roztrwonili zadnej przewagi

0

Pięknie, Salzburg i Marsylia grają dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?