0

Salzburg na 3-1

0

I po co ja w to klikałem

3

No sorry ale gdy w ataku u Nas byl obok Messiego tylko Suarez to co On mogl zrovic jak zaraz byl atakowany przez kilku graczy Romy

4

Kto tam wie jak byłoby w półfinale, niestety o tym się nie przekonamy

8

No niestety jak biali znowu wygrają to Nasz ewentualny dublet przy ich sukcesie będzie niczym, taka smutna prawda

0

Najbardziej okrutne jest to że gdy Nasi grali najpiękniejszą piłkę na świecie za czasów Guardioli nie mieli za grosz farta, naszą drużynę było wtedy stać na wygrywanie LM co roku ale brakowało szczęścia które posiada obecnie real

1

No niestety Nasi przetruchtali caly mecz i wykazali 0 walki

0

Był czy nie był już nikt i nic tego nie zmieni, niestety biali grają dalej :(

0

Haha, dobre

2

Ale nie zostanie

0

Gość pięknie zapierniczył, cudowna bramka

3

Byc moze real mial dzis farta ale przynajmniej stworzyli ku temu okazje by z niego skorzystac, a nasi przez prawie 90 minut stali jak kołki i nie wiedzieli co sie dzieje

0

Final sedziowany przez tego paj.ca bylby niesamowitą loteria i dawką negatywnych emocji

4

Niesamowicie przykre jest ze juz po raz kolejny liga mistrzow konczy sie u Nas po 1/4, cholernie brakuje tych emocji ktorych juz nie zaznamy w tym sezonie, niby mamy jeszcze final pucharu króla ale to nie to samo

34

I to najbardziej boli, przegrac bez walki

0

No i jeszcze na mundial jedzie :)

0

Gratulacje dla Juve za niesamowitą walke, szkoda ze kontrowersyjny karny zadecydowal

2

Najslabszy rywal cwiercfinalowy w LM nas wyeliminowal, to jest cos niemozliwego

3

Przykre pozegnanie Don Andresa z LM, szkoda ze nie bedzie mu dane odejsc jak w przypadku Xaviego

1

No po takiej kompromitacji, to nie to samo

1

Rok temu plakalismy ze szczescia po remontadzie z PSG, dzis mogą to robic kibice Romy, takiego sabotazu sie nie spodziewalem z Naszej strony, a Romie zycze powodzenia dalej choć Oni raczej dostaną oklep od bialych, Bayernu lub Liverpool'u

0

Valverde rzuca wszystkie sily na lige, widac ewidentnie ze olal to spotkanie, trzeba gonic w lidze i nic dziwnego ze tak postąpił

0

Co mial sam zrobic ? Nasi zagrali jak parodysci, Messi dostal pile i juz z 5 wokol niego

2

Tu nie ma kogo oceniac

0

Odpasc po takim meczu bez jakiejkolwiek walki jest nie do pojęcia, super ze wygramy lige i byc moze puchar ale to zadna radosc bedzie bo taka kompromitacja będzie dlugo siedziec z tylu glowy

1

Ide sie wyplakac, chyba jestem zbyt mocno związany z tym klubem i za bardzo to przezywam no ale taki juz jestem, do takiej kompromitacji nie mogło dojsc a jednak, serce mi pękło po koncowym gwizdku

2

Co roku dokonujemy niemoźliwego

1

Ja pierdole, druzyna ktora wylosuje Rome ma final zagwarantowany

0

No nic, ide sie zaplakac, Valverde debil roku a z Nas bedą sie smiac tygodniami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?