FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oby po jutrzejszych meczach zostaly w lm 3 druzyny Hiszpańskie
1
Brawo dla Sevilli, ale oni bedą druzyną marzen do wylosowania dla gigantów chyba ze trafią na Rome
0
Dziekuje
0
Zapoda ktos linka do Sevilli ? Bo moje padly
0
Gram i polecam, jest genialny
2
Kapitalna reklama
0
Jako ze dzis gramy z Malagą i to na wyjezdzie to 1:0 dla Nas biore w ciemno, niby Malaga jest fatalna ale zawsze Nam z tym przeciwnikiem szło ciężko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Taktyczny
4
Prosze bardzo
3
Mamy sie cieszyc z takiego poziomu sędziowania ?
9
Jak za takie cos mozna nie dostac czerwonej kartki ? Bandyta
http://m.fangol.pl/view/241749/barzagli-dwa-razy-stanal
9
Za takie faule jak ten Barzagliego na Sonie powinni zawieszac po meczach jesli sędziowie tego nie zauwazają, takie bandyckie zachowanie jest karygodne
0
Karnego nie gwizdnąl dla juve, a dla Totkow dwoch i brak czerwonej dla bandyty Barzagliego
7
Zabójcy piękna futbolu grają dalej
1
Szkoda Totków, a o tym chu... sedzinie to szkoda gadac, mam nadzieje ze juz nie zagwizdze nigdy w lm
0
Liverpool ma zbyt slabą defensywe
2
No Bayern raczej tez sie nie obsra przed bialymi
1
United/Sevilla i Szachtar/Roma to beda druzyna marzen do wylosowania w cwiercfinale
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nic, może w następnej rundzie ktoś ich pyknie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W lidze mieli
2
Dobrze ze mi akurat streama wyjeb... to przynajmniej nie bylo mi dane zobaczyc napinatora
1
W sezonie 15/16 to akurat nie mieli z kim przegrać bo trafiali na Romę, Wolfsburg i słabe w tamtym okresie Man City, jedyna nadzieja była w Atletico ale gol ze spalonego białym pomógł
19
Bardzo bym się cieszył jakby PSG wyeliminowało dziś Real i pozamykało japy wszystkim wymądrzającym się i pewnym siebie kibicom Realu i nie tylko, ale jeśli się to nie uda to mam nadzieję że jeśli Nasi przejdą dalej to trafią na Nich i skończą tą ich długą przygodę z LM
1
Crystal Palace jest mocne u siebie, wygrali z Chelsea, byli bardzo blisko ogrania City a teraz Man Utd dostaje wpier...., Totenham tez sie dlugo męczyl
7
Brawo! Atletico nie istnialo, obrona zagrala kapitalnie no i Messi na niego brak słow
0
Dopiero 45 minuta
1
Czy da sie gorzej wejsc w mecz niz to zrobil Gomes ?