3

Oby po jutrzejszych meczach zostaly w lm 3 druzyny Hiszpańskie

1

Brawo dla Sevilli, ale oni bedą druzyną marzen do wylosowania dla gigantów chyba ze trafią na Rome

0

Dziekuje

0

Zapoda ktos linka do Sevilli ? Bo moje padly

0

Gram i polecam, jest genialny

2

Kapitalna reklama

0

Jako ze dzis gramy z Malagą i to na wyjezdzie to 1:0 dla Nas biore w ciemno, niby Malaga jest fatalna ale zawsze Nam z tym przeciwnikiem szło ciężko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Taktyczny

4

Prosze bardzo

3

Mamy sie cieszyc z takiego poziomu sędziowania ?

9

Jak za takie cos mozna nie dostac czerwonej kartki ? Bandyta
http://m.fangol.pl/view/241749/barzagli-dwa-razy-stanal

9

Za takie faule jak ten Barzagliego na Sonie powinni zawieszac po meczach jesli sędziowie tego nie zauwazają, takie bandyckie zachowanie jest karygodne

0

Karnego nie gwizdnąl dla juve, a dla Totkow dwoch i brak czerwonej dla bandyty Barzagliego

7

Zabójcy piękna futbolu grają dalej

1

Szkoda Totków, a o tym chu... sedzinie to szkoda gadac, mam nadzieje ze juz nie zagwizdze nigdy w lm

0

Liverpool ma zbyt slabą defensywe

2

No Bayern raczej tez sie nie obsra przed bialymi

1

United/Sevilla i Szachtar/Roma to beda druzyna marzen do wylosowania w cwiercfinale

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No nic, może w następnej rundzie ktoś ich pyknie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W lidze mieli

2

Dobrze ze mi akurat streama wyjeb... to przynajmniej nie bylo mi dane zobaczyc napinatora

1

W sezonie 15/16 to akurat nie mieli z kim przegrać bo trafiali na Romę, Wolfsburg i słabe w tamtym okresie Man City, jedyna nadzieja była w Atletico ale gol ze spalonego białym pomógł

19

Bardzo bym się cieszył jakby PSG wyeliminowało dziś Real i pozamykało japy wszystkim wymądrzającym się i pewnym siebie kibicom Realu i nie tylko, ale jeśli się to nie uda to mam nadzieję że jeśli Nasi przejdą dalej to trafią na Nich i skończą tą ich długą przygodę z LM

1

Crystal Palace jest mocne u siebie, wygrali z Chelsea, byli bardzo blisko ogrania City a teraz Man Utd dostaje wpier...., Totenham tez sie dlugo męczyl

7

Brawo! Atletico nie istnialo, obrona zagrala kapitalnie no i Messi na niego brak słow

0

Dopiero 45 minuta

1

Czy da sie gorzej wejsc w mecz niz to zrobil Gomes ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?