0

Niby 5 pkt to jeszcze spora zaliczka ale jesli przegramy z Atletico to juz nie będzie miejsca na jakikolwiek błąd, a czeka Nas jeszcze sporo trudnych rywali Valencia, Real, Sevilla, Celta na wyjezdzie i Malaga z ktorą zawsze mamy problemy zwlaszcza na wyjeździe, a meszcze sporym problemem jest to ze Valverde praktycznie wogole nie daje odpoczywac kluczowym graczom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie dosc ze jest wolny to w dodatku popelnia mase bledów

0

Przegrac lige z momentami 11 punktową przewagą byloby czyms spektakularnym

5

Dobrze ze Alba tak rzadko opuszcza spotkania bo widmo gry z Digne'm na lewej stronie mnie przeraza i nic dziwnego ze Messi nie chce do niego grac pilek

1

No wlasnie, a gralismy z beznadziejna druzyną ktora rozdaje punkty na prawo i lewo

1

Wytlumacz mi tylko jedno po cholere gral Suarez ktory bal się zoltej kartki a w dodatku widac ze jest zmęczony a na lawce przesiedzial caly mecz Paco ktory jest zdrowy, wypoczęty i moglby zagrac na pelnym zaangazowaniu

0

Fakt sedzia pomogl Las Palmas, ale przeciwnik byl dzis tak beznadziejny ze powinnismy to i tak wygrac

0

Atletico ma mecz ligi europy dlatego tez grają nastepny mecz w niedziele rowniez

7

Tyle miejsce ile Las Palmas zostawialo w pierwszej polowie to sie w glowie nie miescie, tylko szkoda ze nie bylo komu tego wykorzystac bo z przodu byl tylko Messi i Suarez

0

Valverde zajezdza kluczowych graczy i bedą tego konsekwencje w koncowce sezonu

0

Z Coutinho na prawej stronie to za duzego pozytku i tak by nie bylo

14

Czlowiek czeka na mecze Barcy z utęsknieniem i nadzieją na piękne widowisko a dostaje coś takiego jak dzis, czulem sie jakbym czyms w morde dostal i za kare musial to oglądac, wyczerpany Paulinho, beznadziejny Vidal i Iniesta, Suarez ktory nie byl sobą bo musial uwazac na kartke oraz oglądający z lawki ten mecz bedący w dobrej formie Coutinho, a najgorszy byl sędzia który tylko potęgowal wkurzenie swoimi bledami

0

Jak dla mnie powinien grac ten co jest w formie a Iniesta jest kompletnie bez

0

Mnie tez, ale z takim beznadziejnym rywalem powinnismy sobie i tak gladko poradzic

8

Coutinho po genialnym meczu ława, Paulinho grający kupe pierwszy sklad, Suarez zagrozony gra od początku, zaloze sie ze Iniesta po dzisiejszym fatalnym meczu wyjdzie od 1 minuty w niedziele a Coutinho bedzie sobie mecz z lawy oglądal

4

A co malo Ci po dzisiejszym spotkaniu ?

1

Po remisie z taką grą i z tak beznadziejną druzyną czego niby oczekujesz ?

9

Ciekawą sytuacje zauwazylem gdy Digne gral w meczu od pierwszej minuty w tym sezonie to stracilismy juz 3-krotnie pkt, z Getafe, Esanyolem i Las Palmas

1

Jezus Maria jaki dzis Digne, Iniesta i Paulinho byli fatalni

1

Autobus ahahahaha

4

Juz widze jak Nasi "wypoczęci" po dzisiejszym meczu bedą zapierdalac jak rowny rowny z materacami ktorzy nie dosc ze są w formie to i jeszcze mieli spacerek wczoraj

1

Jak to mowili komentatorzy Valverde chce zdobyc jak najszybciej mistrzostwo hahahahaha

0

No zajebisty w chu...

1

Nie dosc ze Nasi beda super wypoczecie to i jeszcze strata punktow

0

Nie wygramy tego

4

Nie no kur.. chu... mnie zaraz strzeli przez to cip.. gwizdkiem

0

Ja pierdo... za faul na Vermie dal im karnego nosz kur...

0

Za co do chu... byl karny ?

0

Las Palmas gra tak beznadziejnie ze az w szoku jestem, Nasi powinni byli rozbic ich w pierwszej polowie i dokonczyc ten sparing a tak to tylko 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?