5

Duzo wazniejszy jest mecz rewanzowy z Valencią bo tam nie bedzie miejsca na potknięcie się i granie rezerwowymi

0

Licze na to ze Messi i Suarez jutro odpoczną zwlaszcza z tak agresywnym rywalem, mamy sporą zaliczke nad Atletico i mozemy sobie pozwolic na ewentualną strate pkt, bo chłopaki ostatnio grają od deski do deski

1

O kurcze widze ze real znowu dał du*y, haha oby tak dalej :D

1

To niezly ten "mór"

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

27

Valencia zabila widowisko, gardze takimi druzynami i zycze im jak najgorzej

0

Oby tak bylo, ale ciezko bedzie z takim nastawieniem rywala

0

No tak średnio bym powiedział, Valencia prezentuje żalosny styl gry(jedyny na jaki ich stac dzisiaj) a Nasi nie potrafią rozbić tego busa

1

Lipa, nie pomoglo

0

Ktos mi wyjasni jakim cudem aplikacja nc+ go na tablecie nie chce mi sie połączyc z netem skoro internet dziala? zawsze smigalo bez problemowo a dzis taki komunikat

2

Boźe, co za zalosny buc z niego jest

4

Hajs robi swoje

0

Ja sobie z tych plakatów taki album robilem i siedzi do dzis w szafie

7

Sędzia mylil sie w obie strony, brak odgwizdania pozycji spalonej Paco i brak czerwonej dla Wakaso

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Digne gra poprawnie, ale Alba zaprezentowal Nam taki poziom ze Digne nie ma do niego startu

4

Jaka ręka ? bylo zbyt blisko zeby gwizdnąć karnego

10

No, jak zwykle, dobrze ze nie bal sie kartek pokazywac i Wakaso wywalil z boiska

0

Uf... udalo sie

0

Fatalnie to wygląda

1

Oj brakuje w tym meczu strasznie Alby, lewa strona praktycznie nie zyje, szkoda ze przegrywamy ale obrona zawalila na calego, mamy teraz 45 min i mam nadzieje ze Nasi dadzą rade

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wolałbym porazke bialych z Valencią bo nietoperze prędzej potracą punkty z ogórami

1

Mister penaldo, najlepszy z najlepszych!

0

Eleven party -_-

0

Eh.. Valencia i rewanz u nich kurde

0

Oby tylko rewanż u siebie i będzie dobrze

20

Ślepy, glupi, tępy idealny sedzia dla hiszpanów

35

Jeszcze czeka Nas wyjazd na pastwisko na mecz z espanyolem, jak ja tej druzyny nie cierpie, bydlo tylko faulowac potrafi

2

Jaka ta pokraka z gwizdkiem byla beznadziejna to szkoda słów, bydło faulowało i faulowało a ten nic, to jest dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?