FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Duzo wazniejszy jest mecz rewanzowy z Valencią bo tam nie bedzie miejsca na potknięcie się i granie rezerwowymi
0
Licze na to ze Messi i Suarez jutro odpoczną zwlaszcza z tak agresywnym rywalem, mamy sporą zaliczke nad Atletico i mozemy sobie pozwolic na ewentualną strate pkt, bo chłopaki ostatnio grają od deski do deski
1
O kurcze widze ze real znowu dał du*y, haha oby tak dalej :D
1
To niezly ten "mór"
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
27
Valencia zabila widowisko, gardze takimi druzynami i zycze im jak najgorzej
0
Oby tak bylo, ale ciezko bedzie z takim nastawieniem rywala
0
No tak średnio bym powiedział, Valencia prezentuje żalosny styl gry(jedyny na jaki ich stac dzisiaj) a Nasi nie potrafią rozbić tego busa
1
Lipa, nie pomoglo
0
Ktos mi wyjasni jakim cudem aplikacja nc+ go na tablecie nie chce mi sie połączyc z netem skoro internet dziala? zawsze smigalo bez problemowo a dzis taki komunikat
2
Boźe, co za zalosny buc z niego jest
4
Hajs robi swoje
0
Ja sobie z tych plakatów taki album robilem i siedzi do dzis w szafie
7
Sędzia mylil sie w obie strony, brak odgwizdania pozycji spalonej Paco i brak czerwonej dla Wakaso
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Digne gra poprawnie, ale Alba zaprezentowal Nam taki poziom ze Digne nie ma do niego startu
4
Jaka ręka ? bylo zbyt blisko zeby gwizdnąć karnego
10
No, jak zwykle, dobrze ze nie bal sie kartek pokazywac i Wakaso wywalil z boiska
0
Uf... udalo sie
0
Fatalnie to wygląda
1
Oj brakuje w tym meczu strasznie Alby, lewa strona praktycznie nie zyje, szkoda ze przegrywamy ale obrona zawalila na calego, mamy teraz 45 min i mam nadzieje ze Nasi dadzą rade
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wolałbym porazke bialych z Valencią bo nietoperze prędzej potracą punkty z ogórami
1
Mister penaldo, najlepszy z najlepszych!
0
Eleven party -_-
0
Eh.. Valencia i rewanz u nich kurde
0
Oby tylko rewanż u siebie i będzie dobrze
20
Ślepy, glupi, tępy idealny sedzia dla hiszpanów
35
Jeszcze czeka Nas wyjazd na pastwisko na mecz z espanyolem, jak ja tej druzyny nie cierpie, bydlo tylko faulowac potrafi
2
Jaka ta pokraka z gwizdkiem byla beznadziejna to szkoda słów, bydło faulowało i faulowało a ten nic, to jest dramat