FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko bedzie w rewanżu, pewnie postawią autobus i bedzie rzeź na Naszych
0
No szkoda w ch** ze akurat przegraliśmy z takim rywalem
0
Eh... czemu Denis goli nie chce strzelac to ja nie wiem
1
Gomes dalej gra -_-
0
Gramy bardzo źle
5
Mam nadzieje ze to byly ostatnie 45 min Gomesa w barwach Barcelony
0
Gomes ma taśmy jak Benzema
4
Gomes sabotażysta, reszta tez gra slabo ale gosc się wyróżnia
0
To sie w pale nie miesci ze za cholere nam na tym stadionie nie idzie
3
Zburzcie ten stadion
32
Szatanski stadion
0
Coś pięknego jak Nas Barcelona i Real co chwile rozpieszczają, chwilo trwaj jak najdłużej
15
No to w półfinale Barca, Leganes, Valencia i Atletico
0
To juz kur.. nie jest zabawne
1
To jutro poproszę w losowaniu dla Nas Alaves a dla bialych Atletico
2
No wlasnie, nie skresla się gracza przed spotkaniem
0
Zwykle i tak pomijali temat ligi hiszpańskiej, albo gdy temat był już podany to jakoś szybko uciekali do innego
1
Szkoda ze Sevilla wczoraj Betisu nie ograla bo biali by byli na piątym miejscu
2
Najlepszy pilkarz w historii znow poprowadzil real do zwyciestwa
0
Dzięki
0
Mam takie pytanko, chce sprzedac pewną rzecz i zeby ktoś mi zrobil przelew to wystarczy ze podam mu numer konta czy dane tez muszę ?
0
Rakitic dzis gra bardzo dobrze
0
Zdecydowanie o wiele za malo, rowniez pokladalem w Nim nadzieje, ale ostatnimi spotkaniami pokazal ze nie ma co na Niego liczyc
2
Rowniez bym pozegnal tych panów + dodatkowo Denisa któremu bedzie ciężko o jakiekolwiek minuty
1
Wreszcie Coutinho jest Nasz, teraz trzeba zacząć sprzedaż a z tym bedzie ciężko
0
I po co im ten Coutinho jak mają Van Dijka :)
0
Sluszna chociaż ?
1
Boże, niektórym się nigdy nie dogodzi...
1
Upieklo im sie jak zwykle, moglo byc 1:0 a jest 0:1
24
Nawet z ogórami im pomagają