0

Ciężko bedzie w rewanżu, pewnie postawią autobus i bedzie rzeź na Naszych

0

No szkoda w ch** ze akurat przegraliśmy z takim rywalem

0

Eh... czemu Denis goli nie chce strzelac to ja nie wiem

1

Gomes dalej gra -_-

0

Gramy bardzo źle

5

Mam nadzieje ze to byly ostatnie 45 min Gomesa w barwach Barcelony

0

Gomes ma taśmy jak Benzema

4

Gomes sabotażysta, reszta tez gra slabo ale gosc się wyróżnia

0

To sie w pale nie miesci ze za cholere nam na tym stadionie nie idzie

3

Zburzcie ten stadion

32

Szatanski stadion

0

Coś pięknego jak Nas Barcelona i Real co chwile rozpieszczają, chwilo trwaj jak najdłużej

15

No to w półfinale Barca, Leganes, Valencia i Atletico

0

To juz kur.. nie jest zabawne

1

To jutro poproszę w losowaniu dla Nas Alaves a dla bialych Atletico

2

No wlasnie, nie skresla się gracza przed spotkaniem

0

Zwykle i tak pomijali temat ligi hiszpańskiej, albo gdy temat był już podany to jakoś szybko uciekali do innego

1

Szkoda ze Sevilla wczoraj Betisu nie ograla bo biali by byli na piątym miejscu

2

Najlepszy pilkarz w historii znow poprowadzil real do zwyciestwa

0

Dzięki

0

Mam takie pytanko, chce sprzedac pewną rzecz i zeby ktoś mi zrobil przelew to wystarczy ze podam mu numer konta czy dane tez muszę ?

0

Rakitic dzis gra bardzo dobrze

0

Zdecydowanie o wiele za malo, rowniez pokladalem w Nim nadzieje, ale ostatnimi spotkaniami pokazal ze nie ma co na Niego liczyc

2

Rowniez bym pozegnal tych panów + dodatkowo Denisa któremu bedzie ciężko o jakiekolwiek minuty

1

Wreszcie Coutinho jest Nasz, teraz trzeba zacząć sprzedaż a z tym bedzie ciężko

0

I po co im ten Coutinho jak mają Van Dijka :)

0

Sluszna chociaż ?

1

Boże, niektórym się nigdy nie dogodzi...

1

Upieklo im sie jak zwykle, moglo byc 1:0 a jest 0:1

24

Nawet z ogórami im pomagają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?