FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakiej pokory ? że nas te skur... dymają jak chcą ?
0
Zwłaszcza ewidente bramki Messiego i Suarez tez sie meszczą
33
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
17
Sędziowie ożywiają ligę!! Dzisiaj już w madrycie będzie -6
4
Żeby temu skur... co spalonego zasygnalizował ręka uschła
2
2 mecze 2 gole prawidłowo zdobyte, 4 punkty zabrane przez sędziów, super!!!
0
Byłoby spokojne 2:1 to te skur... znowu gola nie uznały
1
Eh.... $ity na 2:1 :(
9
No to zapowiada się niezla walka z arbitrami, Nas bedą uwalac a bialych pchac
0
Tu nie ma czego komentowac, zyją w innym świecie
5
Vermalen wczoraj zagrał dobre zawody i mam nadzieje że zagra z Celtą żeby czasem Nam Umtiti nie wykartkował się na Villareal
22
Przeciez strzelił wczoraj...
0
Wlasnie mam lekką wade wzroku ale slepy do konca nie jestem takze na sedziego za malo
0
Ah.. przepraszam bardzo mój bład, syndrom sedziego la liga mi sie załączył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Na bialej powinien byc tytul "Real zaczyna odrabiać straty z pomocą sędziego"
0
Gracz poprzedniego sezonu Hernandez Hernandez
4
Wlasnie jest czym sie przejmowac, zawsze jest lepiej miec te 2 pkt wiecej bo roznie moze byc
11
Paco ostatnio w dobrej formie i przesiedzial caly mecz na lawce, nie wiem czym Valverde sie kierowal wpuszczając tego sabotazyste Deulofeu a nie wlasnie Paco
4
Kurcze, mam lekką wade wzroku i chyba musze wyslac CV na sędziego la liga, raczej gorszy od nich nie bede
8
Dzisiaj nie zyskaliśmy punktu tylko straciliśmy dwa
0
A sabotazysta Deuolofeu juz nie powinien wybiedz na boisko w barwach Barcy
10
Strzel prawidlowo gola więcej, zremisuj mecz, dziekujemy panie arbitrze
0
Deulofeu to niech wypier... z boiska
0
Pewnie jest zadowolony
0
Wyobraźcie sobie co by sie dzialo jakby tak bialym gola nie uznali
1
Strzel prawidłowo gola a i tak schodz z wynikiem 0:0 na przerwe, takie rzeczy tylko w hiszpanii
1
Ale sie wkur... jak ten jeb... parodysta z madrytu nie uznal nam gola, ch.j jeba... zlodziej pierdolo..., w nagrode skur... dostanie gran derbi do gwizdania
0
Elegancko, prowadzimy 1:0 teraz oby to tylko utrzymać i gitarka
0
P$G