0

Jakiej pokory ? że nas te skur... dymają jak chcą ?

0

Zwłaszcza ewidente bramki Messiego i Suarez tez sie meszczą

33

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

17

Sędziowie ożywiają ligę!! Dzisiaj już w madrycie będzie -6

4

Żeby temu skur... co spalonego zasygnalizował ręka uschła

2

2 mecze 2 gole prawidłowo zdobyte, 4 punkty zabrane przez sędziów, super!!!

0

Byłoby spokojne 2:1 to te skur... znowu gola nie uznały

1

Eh.... $ity na 2:1 :(

9

No to zapowiada się niezla walka z arbitrami, Nas bedą uwalac a bialych pchac

0

Tu nie ma czego komentowac, zyją w innym świecie

5

Vermalen wczoraj zagrał dobre zawody i mam nadzieje że zagra z Celtą żeby czasem Nam Umtiti nie wykartkował się na Villareal

22

Przeciez strzelił wczoraj...

0

Wlasnie mam lekką wade wzroku ale slepy do konca nie jestem takze na sedziego za malo

0

Ah.. przepraszam bardzo mój bład, syndrom sedziego la liga mi sie załączył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Na bialej powinien byc tytul "Real zaczyna odrabiać straty z pomocą sędziego"

0

Gracz poprzedniego sezonu Hernandez Hernandez

4

Wlasnie jest czym sie przejmowac, zawsze jest lepiej miec te 2 pkt wiecej bo roznie moze byc

11

Paco ostatnio w dobrej formie i przesiedzial caly mecz na lawce, nie wiem czym Valverde sie kierowal wpuszczając tego sabotazyste Deulofeu a nie wlasnie Paco

4

Kurcze, mam lekką wade wzroku i chyba musze wyslac CV na sędziego la liga, raczej gorszy od nich nie bede

8

Dzisiaj nie zyskaliśmy punktu tylko straciliśmy dwa

0

A sabotazysta Deuolofeu juz nie powinien wybiedz na boisko w barwach Barcy

10

Strzel prawidlowo gola więcej, zremisuj mecz, dziekujemy panie arbitrze

0

Deulofeu to niech wypier... z boiska

0

Pewnie jest zadowolony

0

Wyobraźcie sobie co by sie dzialo jakby tak bialym gola nie uznali

1

Strzel prawidłowo gola a i tak schodz z wynikiem 0:0 na przerwe, takie rzeczy tylko w hiszpanii

1

Ale sie wkur... jak ten jeb... parodysta z madrytu nie uznal nam gola, ch.j jeba... zlodziej pierdolo..., w nagrode skur... dostanie gran derbi do gwizdania

0

Elegancko, prowadzimy 1:0 teraz oby to tylko utrzymać i gitarka

0

P$G

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?