0

Mam nadzieje ze Nasi dzadzą dziś rade a Verma pokaże że można mu ufać. Vamos Barca!

0

Bezposrednie starcie

0

Szkoda ze Deulofeu gra a nie Paco, znowu będzie mega irytował swoją słabą grą choć licze na cud i lepsze zawody niz zazwyczaj

0

Od następnego sezonu az takich leszczy nie powinno byc

0

Eh... pasterze z cypru nawet ronaldowi dali postrzelac

28

Zidane to jest skurczybyk, stawiał na Benzeme regularnie pomimo notorycznej krytyki a ten mu się odpłacił, niesamowite jak zaufanie trenera potrafi podniesc na duchu gracza którego skreślali, teraz hejterom pozostał tylko powrót do jaskiń

0

Wielki real powrócił, mocarny Apoel na kolanach

0

Hagi jest genialny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mam nadzieje że Atleti nie straci dziś żadnej brameczki

9

Pique w takiej formie to dobrze ze sie jednak wykartkowal

0

Jak Cie wkurza to nie obstawiaj

0

Napisalem na ten moment, jesli sie ogarnie i zlapie forme to mozna wydac lekką rèką te 100 baniek a jesli dalej tak bedzie gral to trzeba bedzie sie za kims innym oglądnąć

4

Griezmann w tym sezonie kopie sie po czole i na ten moment wydanie 100 baniek za niego to bylaby strata hajsu

1

Póki co prezentuje się w tym sezonie nawet gorzej niż Suarez i na ten moment w zyciu bym nie dał 100 baniek

0

No nieźle Włosi za burtą, spisywana na pożarcie Szwecja sprawiła niespodzianke i to mi sie podoba

2

Ale Chorwaci leją Greków, losy awansu pewnie będą już przesądzone po tym meczu

2

No i lipa, ale co kolejke nie będą tracic punktów

9

Az takiej kupy szczescie jak real nie mamy, przeciez nie strzelamy w ostatnich minutach, dzisiaj mogl byc spokojny mecz ale znowu braklo skutecznosci

1

Trzeba byc dobrej mysli, wroci Dembele i licze na to ze rozrusza przód mocno z Luisito i Messim

0

Przeciez z Althletic ostatnio trafil

1

Lepiej się meczyć teraz i zbierać kolejne zwycięstwa niż grać fantastycznie i grac słabo na wiosne

3

Griezmann to póki co tak samo slabo gra jak Luisito

0

-_-

4

Jedyna wada dzisiejszego spotkania to wynik, gramy świetnie ale piłka nie chce poki co wiecej razy zatrzepotac w siatce

0

Pewnie kibic realu

4

Co to za godzina beznadziejna, zero klimatu i atmosfery, żenada

0

Griezmann to gra póki co gorzej niz Luisito takze na dzien dzisiejszy odpuscilbym jego transfer

7

Jakby tak jeszcze jakis remisik siadł Las Palmas to byloby cudownie, ale najwazniejsze to ograć Seville a pozniej patrzyc na mroźny madryt

3

Eh.. ze tez musial strzelic ten napięty jak plandeka na żuku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?