FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze Nasi dzadzą dziś rade a Verma pokaże że można mu ufać. Vamos Barca!
0
Bezposrednie starcie
0
Szkoda ze Deulofeu gra a nie Paco, znowu będzie mega irytował swoją słabą grą choć licze na cud i lepsze zawody niz zazwyczaj
0
Od następnego sezonu az takich leszczy nie powinno byc
0
Eh... pasterze z cypru nawet ronaldowi dali postrzelac
28
Zidane to jest skurczybyk, stawiał na Benzeme regularnie pomimo notorycznej krytyki a ten mu się odpłacił, niesamowite jak zaufanie trenera potrafi podniesc na duchu gracza którego skreślali, teraz hejterom pozostał tylko powrót do jaskiń
0
Wielki real powrócił, mocarny Apoel na kolanach
0
Hagi jest genialny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mam nadzieje że Atleti nie straci dziś żadnej brameczki
9
Pique w takiej formie to dobrze ze sie jednak wykartkowal
0
Jak Cie wkurza to nie obstawiaj
0
Napisalem na ten moment, jesli sie ogarnie i zlapie forme to mozna wydac lekką rèką te 100 baniek a jesli dalej tak bedzie gral to trzeba bedzie sie za kims innym oglądnąć
4
Griezmann w tym sezonie kopie sie po czole i na ten moment wydanie 100 baniek za niego to bylaby strata hajsu
1
Póki co prezentuje się w tym sezonie nawet gorzej niż Suarez i na ten moment w zyciu bym nie dał 100 baniek
0
No nieźle Włosi za burtą, spisywana na pożarcie Szwecja sprawiła niespodzianke i to mi sie podoba
2
Ale Chorwaci leją Greków, losy awansu pewnie będą już przesądzone po tym meczu
2
No i lipa, ale co kolejke nie będą tracic punktów
9
Az takiej kupy szczescie jak real nie mamy, przeciez nie strzelamy w ostatnich minutach, dzisiaj mogl byc spokojny mecz ale znowu braklo skutecznosci
1
Trzeba byc dobrej mysli, wroci Dembele i licze na to ze rozrusza przód mocno z Luisito i Messim
0
Przeciez z Althletic ostatnio trafil
1
Lepiej się meczyć teraz i zbierać kolejne zwycięstwa niż grać fantastycznie i grac słabo na wiosne
3
Griezmann to póki co tak samo slabo gra jak Luisito
0
-_-
4
Jedyna wada dzisiejszego spotkania to wynik, gramy świetnie ale piłka nie chce poki co wiecej razy zatrzepotac w siatce
0
Pewnie kibic realu
4
Co to za godzina beznadziejna, zero klimatu i atmosfery, żenada
0
Griezmann to gra póki co gorzej niz Luisito takze na dzien dzisiejszy odpuscilbym jego transfer
7
Jakby tak jeszcze jakis remisik siadł Las Palmas to byloby cudownie, ale najwazniejsze to ograć Seville a pozniej patrzyc na mroźny madryt
3
Eh.. ze tez musial strzelic ten napięty jak plandeka na żuku