FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale ludzie potrafią robić żałosne memy
http://memy-pilkarskie.pl/img/20168/reakcja-fanow-barcy-na-reke-w-polu-karnym/
6
Co jak co ale Mathieu zagral dzis bardzo dobrze, gdyby nie jego kilka świetnych interwencji wynik mógłby być wyższy
5
Aż żal się robi Suareza ze az tak czesto stoi na tym skrzydle z tego nie ma zadnego pożytku, a jeszcze bardziej zalosna jest gra Rakiety ktorej nawet nie ma co komentowac
2
Ja nie wiem jakim cudem ktos w takiej dyspozycji jak Rakitic mogl ten mecz dograc do końca
1
Rakitic dramat, mam nadzieje ze na drugą polowe nie wyjdzie
23
Wszyscy pamiętają błedy na Naszą korzyść a już chociażby gola Bojana z Interem czy też gola Messiego być może na wage mistrzostwa to nikt nie pamięta
26
Niesamowicie mnie cos takiego wkur... (wspominanie meczu z chelsea) piszą to ludzie ktorzy nawet niewiedzą jak sędzia sie mylił w obie strony, przykładowa symulka Anelki i czerwona kartka dla Abidala
31
Eh... i znów wszędzie bedą się podniecać gościem napiętym jak plandeka na żuku
1
I wygrywają poki co, ale ostatnio się troche męczyli
0
Ja tam wole jesień, zime bo niecierpie upałów itd. i żadne cholerne alergie mnie nie atakują
0
Czy to aby nie dzis pilkarski "Bóg" nie mial czasem poniesc do zwyciestwa swojej ekipy aplikując kilka bramek ?
3
Real pogromca ogórków, oczywiscie o Betis chodziło
0
Eh... cała wieczność
0
Ile jeszcze ?
34
Na la rambli zawsze mozna polegac, super relacja tekstowa meczu bialych
0
Oby tak dalej :)
3
No nic, dzis raczej sie przewaga nie powiększy ale 4 pkt przewagi to wciąż dobra zaliczka
0
Żenada, dramat, wisi w powietrzu strata punktów
0
Az zal patrzec na to co oni grają
2
Niby co ? Bayern mistrz niemiec faworyt do wygrania LM tak samo jak Anderlecht hegemon ligi belgijskiej i rownież faworyt do ostatecznego triumfu
2
Ja mam swoje 3 kochane pieski równiez kundelki, jeden przygarnięty i nie potrafie sobie wyobrazić straty choćby jednego z nich
5
Eh... co za beznadziejna godzina
5
Haha :D
2
Doskonały mecz, świetna gra poszczególnych graczy, zobaczymy jak zagramy z Juve bo to będzie pierwszy poważny sprawdzian i obyśmy go zaliczyli jak najlepiej
1
Tak jeszcze 1
0
A za tydzień mają jeszcze wyjazd do Sociedad
1
Dobra mamy to, teraz tylko wygrać i -4 w mardycie
0
Panie kończ pan ten mecz!!
0
Ile jeszcze ?
0
Ale wpier... Liverpool dostaje