6

6

Co jak co ale Mathieu zagral dzis bardzo dobrze, gdyby nie jego kilka świetnych interwencji wynik mógłby być wyższy

5

Aż żal się robi Suareza ze az tak czesto stoi na tym skrzydle z tego nie ma zadnego pożytku, a jeszcze bardziej zalosna jest gra Rakiety ktorej nawet nie ma co komentowac

2

Ja nie wiem jakim cudem ktos w takiej dyspozycji jak Rakitic mogl ten mecz dograc do końca

1

Rakitic dramat, mam nadzieje ze na drugą polowe nie wyjdzie

23

Wszyscy pamiętają błedy na Naszą korzyść a już chociażby gola Bojana z Interem czy też gola Messiego być może na wage mistrzostwa to nikt nie pamięta

26

Niesamowicie mnie cos takiego wkur... (wspominanie meczu z chelsea) piszą to ludzie ktorzy nawet niewiedzą jak sędzia sie mylił w obie strony, przykładowa symulka Anelki i czerwona kartka dla Abidala

31

Eh... i znów wszędzie bedą się podniecać gościem napiętym jak plandeka na żuku

1

I wygrywają poki co, ale ostatnio się troche męczyli

0

Ja tam wole jesień, zime bo niecierpie upałów itd. i żadne cholerne alergie mnie nie atakują

0

Czy to aby nie dzis pilkarski "Bóg" nie mial czasem poniesc do zwyciestwa swojej ekipy aplikując kilka bramek ?

3

Real pogromca ogórków, oczywiscie o Betis chodziło

0

Eh... cała wieczność

0

Ile jeszcze ?

34

Na la rambli zawsze mozna polegac, super relacja tekstowa meczu bialych

0

Oby tak dalej :)

3

No nic, dzis raczej sie przewaga nie powiększy ale 4 pkt przewagi to wciąż dobra zaliczka

0

Żenada, dramat, wisi w powietrzu strata punktów

0

Az zal patrzec na to co oni grają

2

Niby co ? Bayern mistrz niemiec faworyt do wygrania LM tak samo jak Anderlecht hegemon ligi belgijskiej i rownież faworyt do ostatecznego triumfu

2

Ja mam swoje 3 kochane pieski równiez kundelki, jeden przygarnięty i nie potrafie sobie wyobrazić straty choćby jednego z nich

5

Eh... co za beznadziejna godzina

5

Haha :D

2

Doskonały mecz, świetna gra poszczególnych graczy, zobaczymy jak zagramy z Juve bo to będzie pierwszy poważny sprawdzian i obyśmy go zaliczyli jak najlepiej

1

Tak jeszcze 1

0

A za tydzień mają jeszcze wyjazd do Sociedad

1

Dobra mamy to, teraz tylko wygrać i -4 w mardycie

0

Panie kończ pan ten mecz!!

0

Ile jeszcze ?

0

Ale wpier... Liverpool dostaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?