0

Ale nie kupią ich, ani Dembele ani Coutinho

8

Boże co za kur... debile no ja pier... :(

10

Nie ma co się martwić, dobrze że nasz zarząd sprowadził wartościowych graczy w tym okienku.

1

"We like Coutinho and Dembele, it's true, we are negotiating. But their clubs will decide whether they will come or not." - Wszystko jasne okno transferowe się zakończyło dla Nas.

0

Tyle będzie "nie" ile kibicow realu tu wejdzie

0

Skoro bartomeu taki hojny i chinolom tyle siana dał to zamiast tych piłek powinni rzucać kasę w workach.

0

No to teraz czekamy na prezentacje Coutinho i Dembele :)

1

Haha to żeś dowalił :D

1

Ostatnia prezentacja w tym roku nowego nabytku i ostatni transfer tego zarządu.

1

Przecież są

12

Pożegnalna fotka zarządu :D

5

Szkoda mi tego Paulinho pewnie mu się oberwie za tego krętacza bartomeu

0

Jak widzę tego barto to mi się niedobrze robi

6

Co w tym zabawnego ? jedyne śmieszne co jest w tym transferze to kwota 40 mln, gdyby przyszedł za 10-20 baniek nikt by nie miał problemu.

6

Sory ale większego kłamcy, nieudacznika i krętacza niż Barto chyba nie ma.. a nie sory Rosell był gorszy.

0

Jeszcze gdyby takowe były to mógłby nie gadać, ale jak nie ma to pieprzy głupoty

3

Jak się okienko skończy zarząd wyjdzie i powie: Pomimo naszych wielkich starań nie udało się osiągnąć porozumień z klubami, lecz pomimo to mamy silny i konkurencyjny zespół który może rywalizować o potrójną koronę.

9

Po słowach Watzke można tylko się utwierdzić że nasz zarząd to zespół pierdo... zaje... krętaczów który mam nadzieje że jak najszybciej wypier... z Barcelony jak najdalej, szkoda tylko że przypłacimy to brakiem jakichkolwiek wzmocnień w tym okienku a najbardziej szkoda Dembele i Coutinho którzy przypłacą tylko nienawiścią swoich kibiców.

0

Szkoda chlopa ale chyba wiedzial jaka jest sytuacja

1

Ja tam tym nieudacznikom i krętaczom i tak nie wierze

0

Widac bylo ze cos z nim nie tak pod koniec, oby obylo sie bez kontuzji

0

Jeden z nielicznych ktory zaprezentowal cokolwiek w tym dwumeczu

0

Z Gomesem i bez ls dlugo nie powalczymy

1

Ja nie wierze tym ludziom z naszego zarządu

1

Nie ma nadzieji, ta banda nieudacznikow nikogo nie kupi

0

Cos mi sie wydaje ze na Betis wyjdziemy z Paco na napadzie choc mam nadzieje ze Lusito nie doznal zadnego urazu

0

Jest dobrze, straciliśmy jednego gola mniej niz na Camp Nou

3

Szkoda chlopa ale widzial na co sie pisze

4

Chyba pierwszy raz w zyciu nie mam ochoty ogladac drugiej polowy, ale obejrze bo dumny po zwyciestwie, wierny po porazce.

17

Więcej niż jeden debil to ? zarząd Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?