FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie kupią ich, ani Dembele ani Coutinho
8
Boże co za kur... debile no ja pier... :(
10
Nie ma co się martwić, dobrze że nasz zarząd sprowadził wartościowych graczy w tym okienku.
1
"We like Coutinho and Dembele, it's true, we are negotiating. But their clubs will decide whether they will come or not." - Wszystko jasne okno transferowe się zakończyło dla Nas.
0
Tyle będzie "nie" ile kibicow realu tu wejdzie
0
Skoro bartomeu taki hojny i chinolom tyle siana dał to zamiast tych piłek powinni rzucać kasę w workach.
0
No to teraz czekamy na prezentacje Coutinho i Dembele :)
1
Haha to żeś dowalił :D
1
Ostatnia prezentacja w tym roku nowego nabytku i ostatni transfer tego zarządu.
1
Przecież są
12
Pożegnalna fotka zarządu :D
5
Szkoda mi tego Paulinho pewnie mu się oberwie za tego krętacza bartomeu
0
Jak widzę tego barto to mi się niedobrze robi
6
Co w tym zabawnego ? jedyne śmieszne co jest w tym transferze to kwota 40 mln, gdyby przyszedł za 10-20 baniek nikt by nie miał problemu.
6
Sory ale większego kłamcy, nieudacznika i krętacza niż Barto chyba nie ma.. a nie sory Rosell był gorszy.
0
Jeszcze gdyby takowe były to mógłby nie gadać, ale jak nie ma to pieprzy głupoty
3
Jak się okienko skończy zarząd wyjdzie i powie: Pomimo naszych wielkich starań nie udało się osiągnąć porozumień z klubami, lecz pomimo to mamy silny i konkurencyjny zespół który może rywalizować o potrójną koronę.
9
Po słowach Watzke można tylko się utwierdzić że nasz zarząd to zespół pierdo... zaje... krętaczów który mam nadzieje że jak najszybciej wypier... z Barcelony jak najdalej, szkoda tylko że przypłacimy to brakiem jakichkolwiek wzmocnień w tym okienku a najbardziej szkoda Dembele i Coutinho którzy przypłacą tylko nienawiścią swoich kibiców.
0
Szkoda chlopa ale chyba wiedzial jaka jest sytuacja
1
Ja tam tym nieudacznikom i krętaczom i tak nie wierze
0
Widac bylo ze cos z nim nie tak pod koniec, oby obylo sie bez kontuzji
0
Jeden z nielicznych ktory zaprezentowal cokolwiek w tym dwumeczu
0
Z Gomesem i bez ls dlugo nie powalczymy
1
Ja nie wierze tym ludziom z naszego zarządu
1
Nie ma nadzieji, ta banda nieudacznikow nikogo nie kupi
0
Cos mi sie wydaje ze na Betis wyjdziemy z Paco na napadzie choc mam nadzieje ze Lusito nie doznal zadnego urazu
0
Jest dobrze, straciliśmy jednego gola mniej niz na Camp Nou
3
Szkoda chlopa ale widzial na co sie pisze
4
Chyba pierwszy raz w zyciu nie mam ochoty ogladac drugiej polowy, ale obejrze bo dumny po zwyciestwie, wierny po porazce.
17
Więcej niż jeden debil to ? zarząd Barcelony