92

Ja się nie dziwie Neymarowi że odchodzi, idzie do klubu z piękną historią który rok w rok walczy o najwyższe trofea w europie, poza tym wreszcie będzie mógł żyć godnie a nie wiązać ledwo koniec z końcem.

0

Jak nie ? Bonucci odszedł do Milanu

0

W tym okienku rozpadły się dwa wielkie tria najpierw BBC a teraz najlepsze w historii MSN

1

Szczerze to jestem załamany szkoda że wybrał kase, zostaniemy z Deulofeu/Ardą ewentualnie z tym frajerem Di Ku.. Marią, nasze lewe skrzydło umarło.

0

Przydałoby się wreszcie aby się to wszystko wyjaśniło, bo ile to może trwać

0

Oj na zimno to ja nigdy w życiu nie narzekałem

21

Boże ale jest piekło, 30 stopni w cieniu, człowiek przejdzie się kawałek i cały mokry a tak zapowiada się cały tydzień to będzie męczarnia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Paulinho i Di Maria gorzej kasy zmarnowac by sie nie dalo

106

Na bernabeu nawet przewracać sie nie muszą

5

Paulinho kandydantem to zastąpienie Neymara hahaha

0

Nasz zarząd i nieugiętość już to widzę, Neymar powie że chce odejść i Bartek jak nic będzie transfer negocjował.

0

Wątpie, P$G to słabszy klub tak samo jak cała liga francuska czyli jest to krok w tył.

6

Niestety bliżej mu do P$G, siano od szejka zawróciło w głowie, szkoda.

2

Finansowo bardzo się rozwinie :)

0

P$G się nie wycofa, Neymar powie Bartkowi że chce odejść i pójdzie negocjować z szejkiem

0

P$G to więzienie także marne szanse na to, nawet gdyby chciał odejść, szejk by dał podwyżkę i by się odchodzić odechciało.

0

Ja bym się tak na tego Coutinho nie napalał bo później można się nieźle rozczarować

0

Ma ponoć 25 mln :D

0

On Nam niepotrzebny jesli Neymar zostanie.

0

Jak to kiedy ? Dzialacze psg wbili na trening zbili piątke i wszystko sie wyjasnilo

0

Dobra trzeba isc spac, oby jutrzejszy dzień przyniósł pozytywniejsze informacje.

0

Takie plotki(oby) są dobra okazja na podwyżke

0

Przeciez nikogo nie stracilismy póki co

0

Zbyt piekne zeby bylo mozliwe

0

Ale Dybala nie da Nam tyle ile daje/dawał Neymar

0

No to z bonusami z 700 baniek przeciez to jest absurd

0

Griezmann jest nie do wyciągniecia, Dybala to nie skrzydlowy a Dembele z calym szacunkiem nie ta półka.

5

Hm... czyli szejk wylozy jakies 600-700 mln na jednego gracza ma to sens

3

On za wszystko odpowiada co jest związane z klubem także jego wina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?