FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
92
Ja się nie dziwie Neymarowi że odchodzi, idzie do klubu z piękną historią który rok w rok walczy o najwyższe trofea w europie, poza tym wreszcie będzie mógł żyć godnie a nie wiązać ledwo koniec z końcem.
0
Jak nie ? Bonucci odszedł do Milanu
0
W tym okienku rozpadły się dwa wielkie tria najpierw BBC a teraz najlepsze w historii MSN
1
Szczerze to jestem załamany szkoda że wybrał kase, zostaniemy z Deulofeu/Ardą ewentualnie z tym frajerem Di Ku.. Marią, nasze lewe skrzydło umarło.
0
Przydałoby się wreszcie aby się to wszystko wyjaśniło, bo ile to może trwać
0
Oj na zimno to ja nigdy w życiu nie narzekałem
21
Boże ale jest piekło, 30 stopni w cieniu, człowiek przejdzie się kawałek i cały mokry a tak zapowiada się cały tydzień to będzie męczarnia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Paulinho i Di Maria gorzej kasy zmarnowac by sie nie dalo
106
Na bernabeu nawet przewracać sie nie muszą
5
Paulinho kandydantem to zastąpienie Neymara hahaha
0
Nasz zarząd i nieugiętość już to widzę, Neymar powie że chce odejść i Bartek jak nic będzie transfer negocjował.
0
Wątpie, P$G to słabszy klub tak samo jak cała liga francuska czyli jest to krok w tył.
6
Niestety bliżej mu do P$G, siano od szejka zawróciło w głowie, szkoda.
2
Finansowo bardzo się rozwinie :)
0
P$G się nie wycofa, Neymar powie Bartkowi że chce odejść i pójdzie negocjować z szejkiem
0
P$G to więzienie także marne szanse na to, nawet gdyby chciał odejść, szejk by dał podwyżkę i by się odchodzić odechciało.
0
Ja bym się tak na tego Coutinho nie napalał bo później można się nieźle rozczarować
0
Ma ponoć 25 mln :D
0
On Nam niepotrzebny jesli Neymar zostanie.
0
Jak to kiedy ? Dzialacze psg wbili na trening zbili piątke i wszystko sie wyjasnilo
0
Dobra trzeba isc spac, oby jutrzejszy dzień przyniósł pozytywniejsze informacje.
0
Takie plotki(oby) są dobra okazja na podwyżke
0
Przeciez nikogo nie stracilismy póki co
0
Zbyt piekne zeby bylo mozliwe
0
Ale Dybala nie da Nam tyle ile daje/dawał Neymar
0
No to z bonusami z 700 baniek przeciez to jest absurd
0
Griezmann jest nie do wyciągniecia, Dybala to nie skrzydlowy a Dembele z calym szacunkiem nie ta półka.
5
Hm... czyli szejk wylozy jakies 600-700 mln na jednego gracza ma to sens
3
On za wszystko odpowiada co jest związane z klubem także jego wina.