FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Plakac sie chce nad naszą grą ale tak to jest jak ma sie zarząd pierdolo... krętaczy którzy sprowadzaja takich a nie innych graczy
2
Ze wszystko jest zajebi....
3
Moge prosic o bana na 48h bo nie chce pod wplywem emocji przez przypadek czegos wiecej napisac
1
Zaczyna się, fajnie
1
Dlatego sciszylem tv
13
Prawda to ze kibice realu mają machac dzis chusteczkami w ramach protestu ze wygrali lige i lm przy pomocy sedziow czy cos pomieszalem ? :)
5
Nie nastawial bym sie na to
2
Nie ma zadnych negocjacji ;)
18
Nie ma to jak przejeb** 40 baniek na jakiś przekręt i żałować teraz kasy na Dembele, komedia.
5
Przecież to wałek jak cholera
4
Bartomeu wie ze jego dni są policzone także robi przekręty żeby dorobić na koniec.
8
No nie mogło być gorzej bo taki Lima miał za free przyjść
0
No to problem z lewym skrzydłem mamy rozwiązany na lata :)
0
Żaden problem dla zarządu, tydzień/dwa i masz załatwione.
16
https://pbs.twimg.com/media/DHL6VPdUAAIAeT1.jpg
0
40 baniek za gracza z takim cv :D
https://pbs.twimg.com/media/DHL7nbIXgAAjyni.jpg:large
20
No to można teraz oficjalnie powiedzieć że 40 baniek poszło się jeb**
0
Za niska, zdecydowanie ta klauzula za niska.
0
Dzięki, mam nadzieje że te minimum 30% uda się zdobyć
0
matma, wszyscy mówili że była prosta ale dla mnie matma od zawsze była największą porażką
0
Gdyby nie Alba wczoraj to żadnego zagrożenia by wczoraj z lewej strony nie było.
0
Dzięki wielkie za odpowiedź, wiedząc o tym mniejszy stres będzie na poprawce
4
Skoro stać ich na wydanie 40 baniek na paulinho to nie wyobrażam sobie żeby miało braknąć na Coutinho i Dembele
1
Takie pytanko za tydzień mam poprawkę z matury i przyjmijmy (nie daj Boże) że jej nie zdam to za rok będę musiał całą maturę zdawać ?
1
paulinho i wzmocnienie to sie wyklucza
0
Obudzcie mnie z tego koszmaru
1
Miał zakończyć w glorii chwały ale los okazał sie okrutny, wielke szkoda.
0
Duzo ludzi bedzie zadowolonych :)
17
Raczej módlmy się aby tej oficjalki nie było
5
5 mln to on będzie miał pensje