1

Plakac sie chce nad naszą grą ale tak to jest jak ma sie zarząd pierdolo... krętaczy którzy sprowadzaja takich a nie innych graczy

2

Ze wszystko jest zajebi....

3

Moge prosic o bana na 48h bo nie chce pod wplywem emocji przez przypadek czegos wiecej napisac

1

Zaczyna się, fajnie

1

Dlatego sciszylem tv

13

Prawda to ze kibice realu mają machac dzis chusteczkami w ramach protestu ze wygrali lige i lm przy pomocy sedziow czy cos pomieszalem ? :)

5

Nie nastawial bym sie na to

2

Nie ma zadnych negocjacji ;)

18

Nie ma to jak przejeb** 40 baniek na jakiś przekręt i żałować teraz kasy na Dembele, komedia.

5

Przecież to wałek jak cholera

4

Bartomeu wie ze jego dni są policzone także robi przekręty żeby dorobić na koniec.

8

No nie mogło być gorzej bo taki Lima miał za free przyjść

0

No to problem z lewym skrzydłem mamy rozwiązany na lata :)

0

Żaden problem dla zarządu, tydzień/dwa i masz załatwione.

0

40 baniek za gracza z takim cv :D
https://pbs.twimg.com/media/DHL7nbIXgAAjyni.jpg:large

20

No to można teraz oficjalnie powiedzieć że 40 baniek poszło się jeb**

0

Za niska, zdecydowanie ta klauzula za niska.

0

Dzięki, mam nadzieje że te minimum 30% uda się zdobyć

0

matma, wszyscy mówili że była prosta ale dla mnie matma od zawsze była największą porażką

0

Gdyby nie Alba wczoraj to żadnego zagrożenia by wczoraj z lewej strony nie było.

0

Dzięki wielkie za odpowiedź, wiedząc o tym mniejszy stres będzie na poprawce

4

Skoro stać ich na wydanie 40 baniek na paulinho to nie wyobrażam sobie żeby miało braknąć na Coutinho i Dembele

1

Takie pytanko za tydzień mam poprawkę z matury i przyjmijmy (nie daj Boże) że jej nie zdam to za rok będę musiał całą maturę zdawać ?

1

paulinho i wzmocnienie to sie wyklucza

0

Obudzcie mnie z tego koszmaru

1

Miał zakończyć w glorii chwały ale los okazał sie okrutny, wielke szkoda.

0

Duzo ludzi bedzie zadowolonych :)

17

Raczej módlmy się aby tej oficjalki nie było

5

5 mln to on będzie miał pensje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?