49

Mam nadzieje że nie będzie Nam dane nigdy na tej stronie zobaczyć Paulinho fichado, a teraz życzę Wszystkim dobrej nocy.

1

Jak kupią tego ... z chin to nie mam pytań, będziemy jedynym poważnym klubem ktory wybiera sie na zakupy do ogorkowej ligi marnowac hajs.

1

Ja pier... po ch... Nam ten dziadyga z ligi chinskiej

2

Widze ze powrocil temat paulinho, nie wiem po jaką cholere chcą tego słabiaka z chin z wysoką pensją jak pomocników mamy od cholery i to bardziej defensywnych.

0

Eh... szkoda ze Bolt slabo ze startu

4

Nie kłam, Neymar przeciez kilka dni temu podjął decyzje :)

14

Lipa będzie jak kupią Dybala nie dosc ze typ przereklamowany to i nie ta pozucja.

106

Prezentacje Coutinho i Dembele ;)

0

Jaka szkoda że taki "crack" nie zasili Naszych szeregów.

2

Moze chodzi o to ze Auba zostaje

0

A no mozna byc uznac za udane tylko ze jakos w to wątpie

0

No to wedlug plotek zaklepany juz Coutinho, Inigo i prawie Dembele

0

Dembele za 90-100 i Coutinho za podobną cenę a resztę mogą sobie przeznaczyć na te inne projekty.

0

A tu jutro bum i Paulinho fichado

0

Hejterzy nigdy nie śpią

0

Dramat

11

Wszystkiego co najgorsze panie neymar oby ten hajs wyszedl ci bokiem

0

I tak nie liczylem na awans legii ale jak takie cos widze to az sie gotuje we mnie

24

Ale mnie wkur.. coś takiego jak bramkarz udaje że normalnie umiera tak jak ten z astany, z Nami czesto jest takie show tak jak Kameni umierał a potem jak malpa skakal

0

Legia bedzie rozstawiona w 4 rundzie el. LE ?

0

Skoro można ze słabych drużyn do mocnych to można też i na odwrót

0

Do końca 4 tygodnie które pewnie zmarnują i nakupią jakiegoś szrotu

0

I tryplet nasz :D

1

Chyba 200mln + Draxler

0

Może był taki wymóg że musiał grać

12

Oni nie chcieli negocjować to my mamy negocjować ? 222 mln i tyle w temacie

20

A o czym tu rozmawiać z takim P$G ? czekać na wpłatę 222 mln i nara.

0

Ale oni nie postawią sprawy jasno i kolejny raz nasz klub będzie posmiewiskiem

1

Szejk to nie frajer żeby oddać takiego gracza i dopłacić tyle.

0

W życiu bym się nie zgodził na żadnego gracza P$G niech szejk buli klauzule i wszystkie inne podatki ale nasz zarząd to miękkie piz... tak więc przyjmą jakiś szrot typu Di Maria i ze 160 baniek na czym szejk sporo zaoszczędzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?