FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paulinho to młody perspektywiczny gracz
0
Najgorsze dopiero przed Nami
0
Każdy klub widząc taki baranów jak Nasz zarząd doi ich jak może.
0
Złe wieści jakoś łatwiej się przyjmują
0
Za 222 mln można śmiało kupić dwóch/trzech młodych graczy klasy światowej na kilka lat, odmładzając przy tym trochę kadrę, ale po co ? jak można kupić typa za 40 baniek z ligi chińskiej z trzydziestką na karku.
1
Kolejny raz staniemy się pośmiewiskiem na rynku transferowym, chciałbym zobaczyć minę właściciela tego chińskiego klubu koleś musi mieć bekę z tych kretynów.
0
Zapewne same pozytywne
1
Normalnie płakać mi się chce jak widzę kogo Nasz klub kupuje i ile kasy na to marnuje.
2
Kto wie, ale na pewno nie zmarnowalibyśmy 40 baniek.
9
No gorszych opcji to na pewno nie ma
0
Chcieliście Coutinho ? no to macie paulinho
1
No co Ty ? nie ?
1
Ponoć sroga zima ma być w Katalonii to kupują opał
0
Zmienicie zdanie po kilku meczach jak brazylijski gwiazdor z ligi chińskiej będzie Nas czarował na lewym skrzydle.
0
Dokupić jeszcze 30 letniego Di Marie i gitara skład na lata
0
Graczy którzy wybrali ligę chińską nie powinno traktować się poważnie.
1
To możesz się nie doczekać
0
Cules z napisami BartomeuOUT!
19
Chyba kur... na wycieczka przyjeżdża
1
wczoraj było 7
0
Nie tylko Ty kolego :)
1
To niech sobie jest my potrzebujemy wzmocnień a nie typa który ma prawie 30 lat na karku i kosztuje ok. 40 baniek
1
Póki nie pojawi się oficjalka nie napisze co o tym sądzę bo nie będe przedwcześnie ryzykował bana.
5
Jesteśmy poważnym klubem który szuka wzmocnień i o takim kopaczu z amatorskiej ligi jak Paulinho nie powinny się nawet plotki pojawiać w kontekście wzmocnienia Naszego klubu.
3
Fajny meczyk tylko szkoda ze Leicester przegrało
32
Chyba Barca B ma plan i chce zakontraktowac Perisicia
3
Co za zwroty akcji szkoda że znów sytuacja taka sama jak rano po wiadomości od Liverpool'u
2
To jest niesamowite rano Liverpool zabija nadzieje, teraz znowu to
1
Jak nikt ? przecież Deulofeu i Semedo do Nas trafili
1
Właściciel Totków to twardy negocjator i oferta 100 mln go nie złamie