FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Normalnie strach isc spac bo nie wiadomo co do rana media wymyślą :)
0
Otóż nie wniosą, pozatym Nasz zarząd jest tak chu... ze kupiłby 2-3 graczy typu paulinho
0
Jak nie ma ? niektórzy proponują Dybale który jest TYPOWYM skrzydłowym
2
Niesamowite jak media potrafią narobić szumu w chwile, miesiąc temu ronaldo ronaldo, teraz huczą o Neymarze mam nadzieje że sytuacja z Neymarem jak z nikąd wybuchła tak mam nadzieje szybko zgaśnie bo im dluzej się to bedzie ciągnąc tym będzie większa niepewność
5
Ci co piszą że sprzedaż Neymara to dobry interes to chyba są mocno popierd..., Neymar to geniusz i nie ma na rynku nikogo kto mógłby wniesc podobną jakość i magie do drużyny, żaden Dybala, Coutinho czy tam Dembele nie dadzą tyle co on.
8
Jeśli Neymar odejdzie to będzie dramat, zostaniemy w czarnej du.ie
1
Coutinho to nie ta półka
4
Za Dybale w życiu bym nie dał 100 baniek, poza tym to nie jest skrzydłowy.
7
Wtedy Veratti na bank zostanie w PSG i szejk podwójnie utre Nam nosa.
0
Jest dobry ale wciąż to nie ta półka co Neymar a i jego transfer jak nic kosztowałby Nas ponad 100 baniek
0
Jeśli Neymar by odszedł to kogo kupimy ? zostaniemy w czarnej du.ie, nie dość że nie będzie za bardzo kim załatać dziury to i jeszcze ewentualny zastępca będzie tak drogi że głowa mała.
1
Jakoś mi się nie chce wierzyć że psg wyłoży z 400 baniek na transfer Neymara, klauzula 222 mln, podatki itd.
0
Jak kupią tego typa za tyle hajsu to będzie dramat, przecież gościu ma 29 i zero przeszłości która mogłaby wskazywać że typ prezentuje jakikolwiek wysoki poziom bo kopie w piłkę w chinach a tam poziom jest nijaki.
1
Teraz mozna orgin acces kupic na miesiac za 15 zloty i masz kilka spoko gierek w tym fife 17
1
Oby mieli racje
0
O Verattim, komentarz mialem edytowac a skasowałem przez pomylke
0
Niby oczywiste ale nadzieja jeszcze jest
0
Nigdy nic nie wiadomo, jutro sie okaze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
25 mln w błoto i 5 mln co rok w piz.u na jego pensje, nasz zarząd to kabaret.
3
Paulinho młody, perspektywiczny chłopak, ograny w mocarnej chińskiej lidze który wniesie polot i fantazje w gre naszego zespołu i jeszcze ta cena nic tylko kupować bo nas jeszcze real uprzedzi.
0
Boże świety nasz koszmar na okladkach MD i Sportu i jeszcze Ci drudzy piszą że przyjął propozycje 4 letniego kontraktu, no gorszych informacji z rana nie bylo mozna sie spodziewać
0
"Przywitamy Paulinho z otwartymi ramionami" no chyba nie
1
Przecież AS to zadne źródło trzeba czekac na oficjalke
0
Nie, ale jak Veratti zostaje to jego szanse na transfer rosną niestety
0
Boże jak kupią Tego nieszczęsnego Paulinho to sie chyba załamie
0
Pewnie dostał dużo $$$ od szejka i postanowił zostać, szkoda.
0
Skoro Veratti zostaje no to Pulinho WELCOME!
1
No i gitara, Chile final i oby wygrali
3
Hahaha Bravo Chile