3

Normalnie strach isc spac bo nie wiadomo co do rana media wymyślą :)

0

Otóż nie wniosą, pozatym Nasz zarząd jest tak chu... ze kupiłby 2-3 graczy typu paulinho

0

Jak nie ma ? niektórzy proponują Dybale który jest TYPOWYM skrzydłowym

2

Niesamowite jak media potrafią narobić szumu w chwile, miesiąc temu ronaldo ronaldo, teraz huczą o Neymarze mam nadzieje że sytuacja z Neymarem jak z nikąd wybuchła tak mam nadzieje szybko zgaśnie bo im dluzej się to bedzie ciągnąc tym będzie większa niepewność

5

Ci co piszą że sprzedaż Neymara to dobry interes to chyba są mocno popierd..., Neymar to geniusz i nie ma na rynku nikogo kto mógłby wniesc podobną jakość i magie do drużyny, żaden Dybala, Coutinho czy tam Dembele nie dadzą tyle co on.

8

Jeśli Neymar odejdzie to będzie dramat, zostaniemy w czarnej du.ie

1

Coutinho to nie ta półka

4

Za Dybale w życiu bym nie dał 100 baniek, poza tym to nie jest skrzydłowy.

7

Wtedy Veratti na bank zostanie w PSG i szejk podwójnie utre Nam nosa.

0

Jest dobry ale wciąż to nie ta półka co Neymar a i jego transfer jak nic kosztowałby Nas ponad 100 baniek

0

Jeśli Neymar by odszedł to kogo kupimy ? zostaniemy w czarnej du.ie, nie dość że nie będzie za bardzo kim załatać dziury to i jeszcze ewentualny zastępca będzie tak drogi że głowa mała.

1

Jakoś mi się nie chce wierzyć że psg wyłoży z 400 baniek na transfer Neymara, klauzula 222 mln, podatki itd.

0

Jak kupią tego typa za tyle hajsu to będzie dramat, przecież gościu ma 29 i zero przeszłości która mogłaby wskazywać że typ prezentuje jakikolwiek wysoki poziom bo kopie w piłkę w chinach a tam poziom jest nijaki.

1

Teraz mozna orgin acces kupic na miesiac za 15 zloty i masz kilka spoko gierek w tym fife 17

1

Oby mieli racje

0

O Verattim, komentarz mialem edytowac a skasowałem przez pomylke

0

Niby oczywiste ale nadzieja jeszcze jest

0

Nigdy nic nie wiadomo, jutro sie okaze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

25 mln w błoto i 5 mln co rok w piz.u na jego pensje, nasz zarząd to kabaret.

3

Paulinho młody, perspektywiczny chłopak, ograny w mocarnej chińskiej lidze który wniesie polot i fantazje w gre naszego zespołu i jeszcze ta cena nic tylko kupować bo nas jeszcze real uprzedzi.

0

Boże świety nasz koszmar na okladkach MD i Sportu i jeszcze Ci drudzy piszą że przyjął propozycje 4 letniego kontraktu, no gorszych informacji z rana nie bylo mozna sie spodziewać

0

"Przywitamy Paulinho z otwartymi ramionami" no chyba nie

1

Przecież AS to zadne źródło trzeba czekac na oficjalke

0

Nie, ale jak Veratti zostaje to jego szanse na transfer rosną niestety

0

Boże jak kupią Tego nieszczęsnego Paulinho to sie chyba załamie

0

Pewnie dostał dużo $$$ od szejka i postanowił zostać, szkoda.

0

Skoro Veratti zostaje no to Pulinho WELCOME!

1

No i gitara, Chile final i oby wygrali

3

Hahaha Bravo Chile

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?