0

No to macie to super Depor, mozecie isc spac bo rzeź bedzie bo biali rezerwą grają

0

Porazka bialych to bylaby truskawka na torcie

0

Coś mnie ten skład nie przekonuje, oj będzie ciężko

8

SER: VAR nie dla #LaLiga. Mimo chęci,istnieje jakiś protokół, który musi zatwierdzić FIFA, UEFA i RFEF i nie zdążą zrobić tego przed sezonem
J. Kręcidło

0

Ciekawe na ile ramos spotkn wyleci :)

1

To jest niemozliwe

0

Grubas sie cieszy bo wie ze nie wyleci

6

Ten gruby brazol to ma chyba jakis immunitet

0

A jednak wrzutka i gol

2

Życze sobie i Wam aby real zagral tak jak w wiekszosci spotkan ale tym razem bez farta i wrzutek a Barca jak najlepiej chociazby tak jak z PSG czy pierwsza polowe z Sevillą

7

Na hymn bialych trzeba sobie odbiorniki ściszyć :)

3

Oby tylko nie powtorzyc gry z paryza/turynu i najwazniejsze wykorzystac wszystko co bedzie do strzelenia, Vamos Barca

0

U mnie przez 2 dni wczoraj i przedwczoraj, wczoraj to z 10 centow jak nic bylo a drogi to masakra co jakiś kawałek auto/tir w rowie.

2

Z Malagą na nic bym nie liczył, tam mogą nawet rezerwy zagrać a i tak wygraja

15

1:1 na stadionie bialych i 0:0 na Calderon :)

0

Jak przegramy w niedziele to nic to już nie da

8

Lepszy taki finał niż np. biali - Juve

26

Polski pojedynek w półfinale Kamil Glik - Paweł Dybała :)

0

działa normalnie

3

No i co z tego jak sędzia wtrąca swoje 3 grosze

0

Juve gospodarzem finału

1

No to finał biali - Juve

0

teraz to juz wiem ze na wyjezdzie

0

a jednak materace

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak nic real - Monaco oczywiscie rewanz w madrycie

2

#JuveMusisz

1

Niby byly marne szanse na awans ale jakoś tak ciężko na sercu i przykro się zrobiło.

0

Bayern tez mial rozjechac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?