FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to macie to super Depor, mozecie isc spac bo rzeź bedzie bo biali rezerwą grają
0
Porazka bialych to bylaby truskawka na torcie
0
Coś mnie ten skład nie przekonuje, oj będzie ciężko
8
SER: VAR nie dla #LaLiga. Mimo chęci,istnieje jakiś protokół, który musi zatwierdzić FIFA, UEFA i RFEF i nie zdążą zrobić tego przed sezonem
J. Kręcidło
62
ahh.. ten ramos :)
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p75x225/18157369_1086961568114640_5173863393592502479_n.jpg?oh=04e9810256883befc9b133767577224b&oe=598EF0FE
0
Ciekawe na ile ramos spotkn wyleci :)
1
To jest niemozliwe
0
Grubas sie cieszy bo wie ze nie wyleci
6
Ten gruby brazol to ma chyba jakis immunitet
0
A jednak wrzutka i gol
2
Życze sobie i Wam aby real zagral tak jak w wiekszosci spotkan ale tym razem bez farta i wrzutek a Barca jak najlepiej chociazby tak jak z PSG czy pierwsza polowe z Sevillą
7
Na hymn bialych trzeba sobie odbiorniki ściszyć :)
3
Oby tylko nie powtorzyc gry z paryza/turynu i najwazniejsze wykorzystac wszystko co bedzie do strzelenia, Vamos Barca
0
U mnie przez 2 dni wczoraj i przedwczoraj, wczoraj to z 10 centow jak nic bylo a drogi to masakra co jakiś kawałek auto/tir w rowie.
2
Z Malagą na nic bym nie liczył, tam mogą nawet rezerwy zagrać a i tak wygraja
15
1:1 na stadionie bialych i 0:0 na Calderon :)
0
Jak przegramy w niedziele to nic to już nie da
8
Lepszy taki finał niż np. biali - Juve
26
Polski pojedynek w półfinale Kamil Glik - Paweł Dybała :)
0
działa normalnie
3
No i co z tego jak sędzia wtrąca swoje 3 grosze
0
Juve gospodarzem finału
1
No to finał biali - Juve
0
teraz to juz wiem ze na wyjezdzie
0
a jednak materace
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak nic real - Monaco oczywiscie rewanz w madrycie
2
#JuveMusisz
1
Niby byly marne szanse na awans ale jakoś tak ciężko na sercu i przykro się zrobiło.
0
Bayern tez mial rozjechac