1

Dzięki Barco za walke, niestety Juve było lepsze, teraz trzeba życzyć im powodzenia w dwumeczu z Atleti i szczęścia w finale z białymi.

0

Chielini i Bonucci to genialna para stoperow takze ciezko mu.

0

Co kontry ma Juve to nie ma pytań, niestety postawili mur póki co, pozostalo ciągle wierzyć w cud.

0

Niemozliwe nie istnieje także Vamos Barca!

0

A co to ma do rzeczy ?

5

Jak tam nastroje przed mecze ? bo ja liczę na czteropaka od Messiego i gola Pique w 90 minucie na 5:0

2

Już widzę te teksty w internecie jeśli(oby nie) odpadniemy z LM, że sędzie nie pomógł to nie dali rady, widać ile Barca znaczy bez pomocy sędziego itd.

0

Jak tak czytam komentarze na innych stronach to wychodzi na to że to biali więcej razy byli skrzywdzeni w tym meczu.

10

Sedzia zabil ten mecz

0

Kasai i jego dzielni rycerze jutro na okladkach madryckich szmatlawcow

4

To jest drukarnia stulecia, eh... szkoda strzepic ryja

0

Bayern raczej nie wytrzymie w 10 i tak mozna im podziekowac za walke i nadzieje, niestety inne sprawy zadecydowaly o wyniku

2

Szkoda ze niektorzy mają fory (casemiro) a niektorzy po prostu grają czysto w pilke i wylatują z boiska (Vidal)

0

Niby tak blisko a jednak tak daleko

10

Ktos tu pisal o swojaku ramosa i dobrze pisal

5

Lepiej w 95 ewentualnie 97

0

Wobraźcie sobie gola np. Boateng na 2:0 w 95 minucie po farfoclu

0

No własnie ja też z małopolski i też u mnie cały czas pada

0

U Was też snieg przez noc napadał ? bo u mnie pare cm spadło

0

Lucho nigdy

1

Druga polowa to byl dramat i modlitwa o to zeby ten wynik utrzymali

0

Z taką grą obrony to Nam nawet bbc piątaka zaladuje

0

Bylo spokojne 3-1 to znowu bedzie nerwowka, eh... co ta obrona robi to ja nie wiem

0

Co oni odpier.... nosz kur... ileż mozna tracic tak glupio bramki

3

Szalenie kreatywny środek pola

0

Jeszcze 15 min takze cala wiecznosc dla nich na strzelenie gola, dwóch, pięciu

0

I tak Gijon tego nie utrzyma

0

Dobra, glupi pomysl

1

Juve tez jest w grze, juz raz w ostatnich latach pozegnali z lm bialych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?