FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzięki Barco za walke, niestety Juve było lepsze, teraz trzeba życzyć im powodzenia w dwumeczu z Atleti i szczęścia w finale z białymi.
0
Chielini i Bonucci to genialna para stoperow takze ciezko mu.
0
Co kontry ma Juve to nie ma pytań, niestety postawili mur póki co, pozostalo ciągle wierzyć w cud.
0
Niemozliwe nie istnieje także Vamos Barca!
0
A co to ma do rzeczy ?
5
Jak tam nastroje przed mecze ? bo ja liczę na czteropaka od Messiego i gola Pique w 90 minucie na 5:0
2
Już widzę te teksty w internecie jeśli(oby nie) odpadniemy z LM, że sędzie nie pomógł to nie dali rady, widać ile Barca znaczy bez pomocy sędziego itd.
0
Jak tak czytam komentarze na innych stronach to wychodzi na to że to biali więcej razy byli skrzywdzeni w tym meczu.
10
Sedzia zabil ten mecz
0
Kasai i jego dzielni rycerze jutro na okladkach madryckich szmatlawcow
4
To jest drukarnia stulecia, eh... szkoda strzepic ryja
0
Bayern raczej nie wytrzymie w 10 i tak mozna im podziekowac za walke i nadzieje, niestety inne sprawy zadecydowaly o wyniku
2
Szkoda ze niektorzy mają fory (casemiro) a niektorzy po prostu grają czysto w pilke i wylatują z boiska (Vidal)
0
Niby tak blisko a jednak tak daleko
10
Ktos tu pisal o swojaku ramosa i dobrze pisal
5
Lepiej w 95 ewentualnie 97
0
Wobraźcie sobie gola np. Boateng na 2:0 w 95 minucie po farfoclu
0
No własnie ja też z małopolski i też u mnie cały czas pada
0
U Was też snieg przez noc napadał ? bo u mnie pare cm spadło
0
Lucho nigdy
1
Druga polowa to byl dramat i modlitwa o to zeby ten wynik utrzymali
0
Z taką grą obrony to Nam nawet bbc piątaka zaladuje
0
Bylo spokojne 3-1 to znowu bedzie nerwowka, eh... co ta obrona robi to ja nie wiem
0
Co oni odpier.... nosz kur... ileż mozna tracic tak glupio bramki
3
Szalenie kreatywny środek pola
0
Jeszcze 15 min takze cala wiecznosc dla nich na strzelenie gola, dwóch, pięciu
0
I tak Gijon tego nie utrzyma
0
Dobra, glupi pomysl
1
Juve tez jest w grze, juz raz w ostatnich latach pozegnali z lm bialych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika