0

Tryplet to cos czego mam nadzieje ze biali nigdy nie zdobedą

0

Zaskoczy nas jeszcze gorszym stylem i transferami

3

Nasi przeszli tez juz do historii tryplety, remontada z PSG

1

Jak to ktos ostatnio pisał Alba przejął role Vidala

0

Z Unzue na lawce to co najwyzej o top 3 w lidze bedziemy mogli powalczyc

0

Rzadko kiedy mieliśmy okazje byc w gorszej sytuacji od bialych, ostatnie lata to byla nasza dominacja i oni mogli Nam zazdroscic, niestety w tym roku sie to zmienilo i mozemy im pozazdroscic sytuacji w lidze, LM. Jest to strasznie niemiłe uczucie ale czas się przyzwyczaić zwlaszcza ze czeka Nas perspektywa trenowania z Unzue.

1

biali też mają przewage i na el clasico tez nie muszą sie oszczedzac bo remis i tak praktycznie zapewni im mistrza niestety

1

Co jak co ale Byern można już skreslic skoro u siebie przegrali to tym bardziej na wyjedzie nie mają szans dużo slabiej im wychodzą mecze wyjazdowe.

5

No cóż dwie wielkie marki za tydzień pożegnają sie z LM, szkoda że będzie to Bayern i prawdopodobnie Barca, połfinały będą pewnie tak wyglądać Monaco - biali i Atletico - Juve

0

Vidal mogl ustawic ten dwumecz no i ustawił

0

No i chu.. żegnamy Bayern z LM

0

No kur... bez koemntarza

0

Bayern to przeje...ie

1

Kryli jak nasi wczoraj

0

1:0 to i tak bylby swietny wynik dla bialych

0

Niech mi ktoś powie że fart białych się skończył to Go wyśmieje, najgroźniejszy gracz Bayernu wypada z meczu, o losie.

0

Gdybyśmy chociaż jedną setke wykorzystali to mielibysmy spore szanse a tak to cholernie ciezko bedzie

1

Wierzycie w cuda ? Bo ja tak i mam nadzieje że Unzue uda sie w dal z Lucho

27

Jeśli Unzue zostanie trenerem to kolejny rok psu w dupe

0

Eh.. zero jakiegokolwiek szczescia, mielismy okazje no ale jak zwykle fart po stronie przeciwnika

0

Co za chu... sedzia

5

Lepiej moze by bylo jakbysmy z tym PSG odpadli

0

Że co ?

1

Biali grają taką samą kaszane jak my, tylko ich wrzutki ratują

0

Dramat i tyle, niby cos atakujemy ale Juve robi wypad i brama

0

Zapowiada sie egzekucja

1

Bramkowy remis dzisiaj biorę w ciemno, ale porażka 2-1 też będzie dobra, byle by nie zagrali tak jak w Paryżu

1

Hajs sie musi zgadzać

1

Umtiti jeden najlepszych transferów ostatnich lat, Andre Gomes najgorszy transfer ostatnich lat, w sumie Umtiti to jedyny udany transfer poprzedniego okienka, Paco cieżko ocenic bo za malo gra.

0

A pewnie skończy sie na tym że ramos zaladuje z bani w 90 minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?