FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tryplet to cos czego mam nadzieje ze biali nigdy nie zdobedą
0
Zaskoczy nas jeszcze gorszym stylem i transferami
3
Nasi przeszli tez juz do historii tryplety, remontada z PSG
1
Jak to ktos ostatnio pisał Alba przejął role Vidala
0
Z Unzue na lawce to co najwyzej o top 3 w lidze bedziemy mogli powalczyc
0
Rzadko kiedy mieliśmy okazje byc w gorszej sytuacji od bialych, ostatnie lata to byla nasza dominacja i oni mogli Nam zazdroscic, niestety w tym roku sie to zmienilo i mozemy im pozazdroscic sytuacji w lidze, LM. Jest to strasznie niemiłe uczucie ale czas się przyzwyczaić zwlaszcza ze czeka Nas perspektywa trenowania z Unzue.
1
biali też mają przewage i na el clasico tez nie muszą sie oszczedzac bo remis i tak praktycznie zapewni im mistrza niestety
1
Co jak co ale Byern można już skreslic skoro u siebie przegrali to tym bardziej na wyjedzie nie mają szans dużo slabiej im wychodzą mecze wyjazdowe.
5
No cóż dwie wielkie marki za tydzień pożegnają sie z LM, szkoda że będzie to Bayern i prawdopodobnie Barca, połfinały będą pewnie tak wyglądać Monaco - biali i Atletico - Juve
0
Vidal mogl ustawic ten dwumecz no i ustawił
0
No i chu.. żegnamy Bayern z LM
0
No kur... bez koemntarza
0
Bayern to przeje...ie
1
Kryli jak nasi wczoraj
0
1:0 to i tak bylby swietny wynik dla bialych
0
Niech mi ktoś powie że fart białych się skończył to Go wyśmieje, najgroźniejszy gracz Bayernu wypada z meczu, o losie.
0
Gdybyśmy chociaż jedną setke wykorzystali to mielibysmy spore szanse a tak to cholernie ciezko bedzie
1
Wierzycie w cuda ? Bo ja tak i mam nadzieje że Unzue uda sie w dal z Lucho
27
Jeśli Unzue zostanie trenerem to kolejny rok psu w dupe
0
Eh.. zero jakiegokolwiek szczescia, mielismy okazje no ale jak zwykle fart po stronie przeciwnika
0
Co za chu... sedzia
5
Lepiej moze by bylo jakbysmy z tym PSG odpadli
0
Że co ?
1
Biali grają taką samą kaszane jak my, tylko ich wrzutki ratują
0
Dramat i tyle, niby cos atakujemy ale Juve robi wypad i brama
0
Zapowiada sie egzekucja
1
Bramkowy remis dzisiaj biorę w ciemno, ale porażka 2-1 też będzie dobra, byle by nie zagrali tak jak w Paryżu
1
Hajs sie musi zgadzać
1
Umtiti jeden najlepszych transferów ostatnich lat, Andre Gomes najgorszy transfer ostatnich lat, w sumie Umtiti to jedyny udany transfer poprzedniego okienka, Paco cieżko ocenic bo za malo gra.
0
A pewnie skończy sie na tym że ramos zaladuje z bani w 90 minucie