FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Andre Gomes, gramy w 10
0
Może gracze Leganes postawili jakiś ciekawy kupon na wygraną białych
0
To $ity gra aż tak słabo że Bravo aż wyłysiał, ładnie wuczył karnego ale przy dobitce bez szans.
12
Nie ma szans ze biali bez ronaldo stracą pkt, gra w 11 a w 10 robi różnice
0
Szkoda że po przegranym pojedynku odchodzi, po 20:0 powinien był zakończyć kariere.
67
Najlepsze zagranie Andre Gomesa to zejście z bioska, naprawde przykro się patrzy na tego gracza.
0
Pacoooooo
6
35 minut marzeń o mistrzostwie
0
Swietnie sie ogląda ten mecz szkoda tylko że prowadzimy 1:0 a nie więcej
0
Jak nie Żewłakow to zaś Hajto nie no tragedia, dobrze że chociaż można mecze ligowe Barcy z pożądnym komentarzem oglądnąć w canal+ a nie czekaj... mirosławski :'(
5
Zmienić ciepłą Katalonie na deszczową Anglie głupi pomysł :)
5
Miał taką setke że hoho, sam sobie winien, ale genialny mecz i tak w jego wykonaniu
6
To już rok od śmierci naszej legendy ? Boże jak ten czas zapierdziela
6
Bellerin oprocz szybkosci nie ma nic do zaoferowania
2
Wy to jednak niesamowici niektórzy jesteście tydzień temu Gomes niszczony a dzis strzela gola i od razu teksty że może coś z niego będzie, zdecydujcie się albo nie hejtujcie tak
9
Najważniejsze ze mamy 3 pkt ale to co marnowaliśmy to głowa mała a obrona dzisiaj dramat każda kontra budziła spory strach przed stratą gola.
0
Wyszlismy na prowadzenie po to aby stracic gola minute później i to fantastyczne ustawienie obrony nosz kur... co my gramy, chyba nasi mają już gdzieś walke o mistrza
0
Bez komentarza
0
Dramat
0
Genialna dawno była też odpowiedź na to pytanie
- Więcej nìż jedno zwierze to ?
- Lama
67
Haha dobre
https://media.giphy.com/media/GY9U42soauxMI/giphy.gif
Edit. Juz ktoś niżej to dał także sory
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Iniesta teraz Pique mówią o Unzue coś mi się wydaje że on zostanie naszym trenerem :(
0
Ja odrazu pojechałbym na mecz Barcy
0
Fajnie by było dostać choć raz teoretycznie najsłabszą drużyne
1
Czekac na real aż do finalu ? Toż to przesada
80
Oczekiwania real - Bayern, Leicester - Barca
Rzeczywistość Barca - Atletico, Leicester - real
4
Historia ostatnich losowań pokazuje zupelnie co innego
2
Sprzedać żeby odkupic kilka razy drożej takie rzeczy tylko w Barcelonie
2
Ale jest siwy