1

Andre Gomes, gramy w 10

0

Może gracze Leganes postawili jakiś ciekawy kupon na wygraną białych

0

To $ity gra aż tak słabo że Bravo aż wyłysiał, ładnie wuczył karnego ale przy dobitce bez szans.

12

Nie ma szans ze biali bez ronaldo stracą pkt, gra w 11 a w 10 robi różnice

0

Szkoda że po przegranym pojedynku odchodzi, po 20:0 powinien był zakończyć kariere.

67

Najlepsze zagranie Andre Gomesa to zejście z bioska, naprawde przykro się patrzy na tego gracza.

0

Pacoooooo

6

35 minut marzeń o mistrzostwie

0

Swietnie sie ogląda ten mecz szkoda tylko że prowadzimy 1:0 a nie więcej

0

Jak nie Żewłakow to zaś Hajto nie no tragedia, dobrze że chociaż można mecze ligowe Barcy z pożądnym komentarzem oglądnąć w canal+ a nie czekaj... mirosławski :'(

5

Zmienić ciepłą Katalonie na deszczową Anglie głupi pomysł :)

5

Miał taką setke że hoho, sam sobie winien, ale genialny mecz i tak w jego wykonaniu

6

To już rok od śmierci naszej legendy ? Boże jak ten czas zapierdziela

6

Bellerin oprocz szybkosci nie ma nic do zaoferowania

2

Wy to jednak niesamowici niektórzy jesteście tydzień temu Gomes niszczony a dzis strzela gola i od razu teksty że może coś z niego będzie, zdecydujcie się albo nie hejtujcie tak

9

Najważniejsze ze mamy 3 pkt ale to co marnowaliśmy to głowa mała a obrona dzisiaj dramat każda kontra budziła spory strach przed stratą gola.

0

Wyszlismy na prowadzenie po to aby stracic gola minute później i to fantastyczne ustawienie obrony nosz kur... co my gramy, chyba nasi mają już gdzieś walke o mistrza

0

Bez komentarza

0

Dramat

0

Genialna dawno była też odpowiedź na to pytanie
- Więcej nìż jedno zwierze to ?
- Lama

67

Haha dobre

https://media.giphy.com/media/GY9U42soauxMI/giphy.gif


Edit. Juz ktoś niżej to dał także sory

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Iniesta teraz Pique mówią o Unzue coś mi się wydaje że on zostanie naszym trenerem :(

0

Ja odrazu pojechałbym na mecz Barcy

0

Fajnie by było dostać choć raz teoretycznie najsłabszą drużyne

1

Czekac na real aż do finalu ? Toż to przesada

80

Oczekiwania real - Bayern, Leicester - Barca
Rzeczywistość Barca - Atletico, Leicester - real

4

Historia ostatnich losowań pokazuje zupelnie co innego

2

Sprzedać żeby odkupic kilka razy drożej takie rzeczy tylko w Barcelonie

2

Ale jest siwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?