FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toź to będzie dramat
3
Nie zebym sie czepial ale co mecz to tu dajesz
0
Eibar zapłaci rachunek ciąg dalszy...
0
Ją nie wiem, real zaczyna umieć grać w piłkę po 85 min czy aż tak przeciwnicy odpuszczają w koncówkach
2
Grać z przewagą 1 gracza, prowadzić 3:1, mieć okazję na czwartego gola i zmarnować taką przewagę toż to jest dramat
0
A jednak, troć to jest nieprawdopodobne
0
Mam nadzieje ze Las Palmas nie przebije wyczynu Villarealu
0
Boźe, jak ten czas się dłuźy :)
0
I tak Las Palmas pewnie straci w koncowce
0
Kurde ale zaskoczenie, nie spodziewałem się tak szybko ogłoszenia tej decyzji, dzięki za wszystko Lucho
1
No to teraz trzeba życzyć Las Palmas chociaź remisu
0
Gdyby nie sędziowie to Betis, malage i villareal byśmy pokonali
1
Eh.. taka cudowna niedziela się zapowiadala, już się rozsiadalismy wygodnie w fotelu lidera a tu villareal jak szybko narobił nadzieji tak szybko ją zabił
1
Suma szczęścia i sędziów mylących się na ich korzyść dawno przekroczyły norme
0
Ale z nami jak rzucił się Bruno do piłki to sędzia nie widzial
0
Oj już się nie mogę doczekać czego to jutro madryckie szmatlawce nie napiszą o wielkim realu i zizu
6
Jakim cudem my z tymi karakanami z madrigal zremisowalismy ? Ah.. przecież sedzia ślepego udawał
0
Eh.. co ten Villareal
2
No jak zagramy 4-3-3 to lipa, LO Mathieu i tragicznie spisujący się Roberto na PO
31
Może to o Claudio Ranieriego chodzi ?
0
Ma ktoś ten tablet ? jeśli tak to poproszę o oceny http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-samsung-galaxy-tab-e-t560-czarny,id-562941
0
a ten jak ocenisz https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/tablet-samsung-galaxy-tab-a-7-0-wifi-8gb-czarny
0
Jak ocenicie ten tablet ? https://saturn.pl/komputery-i-tablety/tablet-lenovo-a7-10f-59-434726-442865-442866-446207-446206
0
Nic tylko czekać na jakiś druk.
0
Potrzebny mi tylko do przeglądania neta tak max do godzinki dziennie dlatego nie chce za dużo wydawać.
0
Znacie jakiś godny polecenia tablet do 200 zł ?
1
Świetny gracz, szkoda tylko że nasz zarząd jest chu... i możemy tylko o nim pomarzyć.
3
Od dzis to sie zaczynam modlic o jak najnizszy wymiar kary od Atletico i P$G
0
Nie powiem co sądze o Lucho ani o grze Barcy bo dostalbym bana
0
Szkoda ze zdecydowal sie odejsc, cholernie za nim tęsknie nawet za jego wrzutkami w kosmos.