0

Toź to będzie dramat

3

Nie zebym sie czepial ale co mecz to tu dajesz

0

Eibar zapłaci rachunek ciąg dalszy...

0

Ją nie wiem, real zaczyna umieć grać w piłkę po 85 min czy aż tak przeciwnicy odpuszczają w koncówkach

2

Grać z przewagą 1 gracza, prowadzić 3:1, mieć okazję na czwartego gola i zmarnować taką przewagę toż to jest dramat

0

A jednak, troć to jest nieprawdopodobne

0

Mam nadzieje ze Las Palmas nie przebije wyczynu Villarealu

0

Boźe, jak ten czas się dłuźy :)

0

I tak Las Palmas pewnie straci w koncowce

0

Kurde ale zaskoczenie, nie spodziewałem się tak szybko ogłoszenia tej decyzji, dzięki za wszystko Lucho

1

No to teraz trzeba życzyć Las Palmas chociaź remisu

0

Gdyby nie sędziowie to Betis, malage i villareal byśmy pokonali

1

Eh.. taka cudowna niedziela się zapowiadala, już się rozsiadalismy wygodnie w fotelu lidera a tu villareal jak szybko narobił nadzieji tak szybko ją zabił

1

Suma szczęścia i sędziów mylących się na ich korzyść dawno przekroczyły norme

0

Ale z nami jak rzucił się Bruno do piłki to sędzia nie widzial

0

Oj już się nie mogę doczekać czego to jutro madryckie szmatlawce nie napiszą o wielkim realu i zizu

6

Jakim cudem my z tymi karakanami z madrigal zremisowalismy ? Ah.. przecież sedzia ślepego udawał

0

Eh.. co ten Villareal

2

No jak zagramy 4-3-3 to lipa, LO Mathieu i tragicznie spisujący się Roberto na PO

31

Może to o Claudio Ranieriego chodzi ?

0

Ma ktoś ten tablet ? jeśli tak to poproszę o oceny http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-samsung-galaxy-tab-e-t560-czarny,id-562941

0

Nic tylko czekać na jakiś druk.

0

Potrzebny mi tylko do przeglądania neta tak max do godzinki dziennie dlatego nie chce za dużo wydawać.

0

Znacie jakiś godny polecenia tablet do 200 zł ?

1

Świetny gracz, szkoda tylko że nasz zarząd jest chu... i możemy tylko o nim pomarzyć.

3

Od dzis to sie zaczynam modlic o jak najnizszy wymiar kary od Atletico i P$G

0

Nie powiem co sądze o Lucho ani o grze Barcy bo dostalbym bana

0

Szkoda ze zdecydowal sie odejsc, cholernie za nim tęsknie nawet za jego wrzutkami w kosmos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?