FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Adios misiaczki, moze za rok sie uda ;)
0
Co oni teraz zrobili ?
3
Co Suarez zepsul
1
Teraz sie dziadowi spieszy
1
O Rafinha, to on jednak grał, czy Gomes, czy Rakieta, czy Rafinha to jest bez różnicy
1
Mesjasz!!!!!!
0
Rafinha to jest wogole na boiaku ?
0
Roberto z meczu na mecz coraz bardziej gaśnie, widac ze to nie jego pozycja
2
Ja pierdziele znowu nerwowka
6
Wreszcie Neymarito!!!
3
Jeden starczy bo przeciez juz dwa strzelilismy
11
Ale mi brakuje Alvesa na PO, ehh... niesamowicie tęsknie nawet za tymi jego wrzutkami w kosmos.
1
No to teraz na czas, niech nasi tez sobie poleżą
1
I co kur..o w zoltym tego gola tez nie uznasz ?? ;)
0
I jak tu sie nie wkur... ??? Strzelasz gola ale jednak sedzia ci go zapierdo...
0
Hahahahaha zaczelo sie kur... mać
0
Kluczem do sukcesu będzie szybko strzelona bramka, bo napewno postawią autobus i moze byc roznie.
1
Mam nadzieję i szczerze w to wierze ze dziś pykniemy tym dzikusom z bilbao manitke
0
Jak z Sevillą nie stracą to juz nie ma na co liczyć + musimy wygrac wszystkie mecze do końca sezonu
1
Chodzilo o to ze duzo symulował w poprzednich sezonach i zeby na niego uwazali
0
Sergi Roberto znowu słabo, on nigdy nie bedzie rasowym obrońcą nawet pomimo tak swietnego początku, trzeba było zostawic go w srodku pola a kase z Gomesa zainwestować w porządnego PO, no ale cóż mądry Polak po szkodzie.
0
Nie dosc ze jestesmy bez formy to w dodatku nie mamy za grosz szczęscia dodatkowo praktycznie w kazdym spotkaniu sędza robi różnice, jak ktos to ostatnio o sędziu napisał "ślepy a chodzi bez psa"
0
Napisze tylko tyle hahahahhah
1
Troche to dziwne ze nasi budzą się nagle po 1 czy 2 w plecy
1
9 pkt straty po rozegraniu zaleglego meczu przez bialych to raczej duza strata
2
Pozostalo 30 min marzen o mistrzostwie w tym roku.
0
Jak nic się nie zmieni to pozostaje płacz i wiara w powrót najlepszej wersji Barcy.
1
Dobranoc, mozesz nie wracać ;)
0
Jestsmy w dupie, dzis przegramy to juz mozemy skupic sie na LM i pucharze krola
0
Może zacznijmy wrzucać jak biali a kij nóż może ktoś strąci piłke do bramki bo póki co nasz styl w tym meczu jest nijaki.