2

Adios misiaczki, moze za rok sie uda ;)

0

Co oni teraz zrobili ?

3

Co Suarez zepsul

1

Teraz sie dziadowi spieszy

1

O Rafinha, to on jednak grał, czy Gomes, czy Rakieta, czy Rafinha to jest bez różnicy

1

Mesjasz!!!!!!

0

Rafinha to jest wogole na boiaku ?

0

Roberto z meczu na mecz coraz bardziej gaśnie, widac ze to nie jego pozycja

2

Ja pierdziele znowu nerwowka

6

Wreszcie Neymarito!!!

3

Jeden starczy bo przeciez juz dwa strzelilismy

11

Ale mi brakuje Alvesa na PO, ehh... niesamowicie tęsknie nawet za tymi jego wrzutkami w kosmos.

1

No to teraz na czas, niech nasi tez sobie poleżą

1

I co kur..o w zoltym tego gola tez nie uznasz ?? ;)

0

I jak tu sie nie wkur... ??? Strzelasz gola ale jednak sedzia ci go zapierdo...

0

Hahahahaha zaczelo sie kur... mać

0

Kluczem do sukcesu będzie szybko strzelona bramka, bo napewno postawią autobus i moze byc roznie.

1

Mam nadzieję i szczerze w to wierze ze dziś pykniemy tym dzikusom z bilbao manitke

0

Jak z Sevillą nie stracą to juz nie ma na co liczyć + musimy wygrac wszystkie mecze do końca sezonu

1

Chodzilo o to ze duzo symulował w poprzednich sezonach i zeby na niego uwazali

0

Sergi Roberto znowu słabo, on nigdy nie bedzie rasowym obrońcą nawet pomimo tak swietnego początku, trzeba było zostawic go w srodku pola a kase z Gomesa zainwestować w porządnego PO, no ale cóż mądry Polak po szkodzie.

0

Nie dosc ze jestesmy bez formy to w dodatku nie mamy za grosz szczęscia dodatkowo praktycznie w kazdym spotkaniu sędza robi różnice, jak ktos to ostatnio o sędziu napisał "ślepy a chodzi bez psa"

0

Napisze tylko tyle hahahahhah

1

Troche to dziwne ze nasi budzą się nagle po 1 czy 2 w plecy

1

9 pkt straty po rozegraniu zaleglego meczu przez bialych to raczej duza strata

2

Pozostalo 30 min marzen o mistrzostwie w tym roku.

0

Jak nic się nie zmieni to pozostaje płacz i wiara w powrót najlepszej wersji Barcy.

1

Dobranoc, mozesz nie wracać ;)

0

Jestsmy w dupie, dzis przegramy to juz mozemy skupic sie na LM i pucharze krola

0

Może zacznijmy wrzucać jak biali a kij nóż może ktoś strąci piłke do bramki bo póki co nasz styl w tym meczu jest nijaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?