0

Ps4 1 liga, ostatnio gold 2 w Fut Champions

20

Oho zapowiada się rzeź bez konsekwencji bydła zza miedzy.

0

Strasznie nudny mecz

0

Lisy to są niesamowite najpierw bez problemu ogrywają $ity a teraz przegrywają z Bournemouth choć trzeba przyznac że ekipa Boruca świetnie się w tym sezonie prezentuje.

4

Oj jak boli, oj jak boli :D

4

Przeciez zartowalem, cristiano to urodzony magik, kreator gry, goleador a Messi to sflustrowany karzel ktory placze jak nie strzeli gola lub nie dostanie jakiejs nagrody.

25

Messi jest 3 półki wyzej

7

2016 to jeden wielki los, niesamowicie przypadkowe zwycięstwo Portugalii jak i cudowne losowania bialych sprawily ze ten rok nalezal do cr, mam nadzieje ze Messi i spółka w 2017 roku sprawią nam tyle samo radości co w 2015.

2

Nie zdziwię się jak podium ZP będzie tak wyglądać maszyna, Grizmann i Bale

0

No to jak przejdziemy PSG to w 1/4 będzie czekać na Nas Atletico

0

Hehe fajne te "losowania"

0

Kurcze za tydzień czeka nas autobus i rzeź na naszych graczach od bydła zza miedzy.

13

Z Malagą walczylismy do końca jednak sędzia nas okradł

0

Bylo cudownie do 83 minuty, później wszystko poszło się je..ć, no nic może w 2017 roku zacznie się to lepiej układać dla Nas i mam nadzieje że to ostatni gol ramosa w tym sezonie, oczywiscie samobojami nie pogardze ;)

3

Na litosć Boską, no ileż tak można ? szatanski czerwony wszystko psuje eh...

0

To się nigdy nie skończy, szkoda strzępić ryja.

12

Po cholere ja ten flashscore włączałem :(

1

Jakby przeszli wszystkich tak jak w 2015 my to nie mozna by bylo miec bolu dupy

1

Cudowni by bylo dostac w 1/8 ciut slabszego rywala, dodatkowo real Bayern, cóż to byl by za ból hala dzieci, pewnie sypalyby się teksty ze jak zwykle my dostajemy ogórki a oni muszą się meczyć co sezon z gigantami.

78

Nie zasłużył ale dwa wygrane finaly przez jego kolegów zapewniły mu tą nagrodę, szkoda.

2

Ciężko będzie zwlaszcze że to bydło wpadnie jak na rzeźnie.

1

Ale mój brat(kibic bialych) się podnieca tym remisem jakby jakiś puchar wygrali

3

Przypadek raczej nie, ale fart + błędy sędziów to i owszem.

23

Jaki klub takie zachowanie.

13

Poprosiłbym redakcje o zmianę tła na stronie bo już nie mogę patrzyć na tego cristiano.

1

Taktyka białych na dzisiejszy mecz była bardzo jasna wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka itd, aż w końcu wrzucili na czerwonego.

1

Oby tak było, Luisito musi wreszcie coś ustrzelic bo ostatnio mu nie idzie.

0

Niesamowite jest to jak Jacek Magiera odmienił Legie, nie dosc ze w LM potrafią się pokazać to i jeszcze w Ekstraklasie idą jak burza, ten Besnik Hasi to jednak kompletna pomyłka była.

10

No nieźle Newcastle gra w 9 prowadzi 1:0 a Nothingam nie wykorzystalo 2 karnych, jeszcze 45 min , ciekawe czy Newcastle to utrzyma.

3

Grizmann jest a nasz Suarez jak zwykle pominięty, szkoda gadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?