FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ps4 1 liga, ostatnio gold 2 w Fut Champions
20
Oho zapowiada się rzeź bez konsekwencji bydła zza miedzy.
0
Strasznie nudny mecz
0
Lisy to są niesamowite najpierw bez problemu ogrywają $ity a teraz przegrywają z Bournemouth choć trzeba przyznac że ekipa Boruca świetnie się w tym sezonie prezentuje.
4
Oj jak boli, oj jak boli :D
4
Przeciez zartowalem, cristiano to urodzony magik, kreator gry, goleador a Messi to sflustrowany karzel ktory placze jak nie strzeli gola lub nie dostanie jakiejs nagrody.
25
Messi jest 3 półki wyzej
7
2016 to jeden wielki los, niesamowicie przypadkowe zwycięstwo Portugalii jak i cudowne losowania bialych sprawily ze ten rok nalezal do cr, mam nadzieje ze Messi i spółka w 2017 roku sprawią nam tyle samo radości co w 2015.
2
Nie zdziwię się jak podium ZP będzie tak wyglądać maszyna, Grizmann i Bale
0
No to jak przejdziemy PSG to w 1/4 będzie czekać na Nas Atletico
0
Hehe fajne te "losowania"
0
Kurcze za tydzień czeka nas autobus i rzeź na naszych graczach od bydła zza miedzy.
13
Z Malagą walczylismy do końca jednak sędzia nas okradł
0
Bylo cudownie do 83 minuty, później wszystko poszło się je..ć, no nic może w 2017 roku zacznie się to lepiej układać dla Nas i mam nadzieje że to ostatni gol ramosa w tym sezonie, oczywiscie samobojami nie pogardze ;)
3
Na litosć Boską, no ileż tak można ? szatanski czerwony wszystko psuje eh...
0
To się nigdy nie skończy, szkoda strzępić ryja.
12
Po cholere ja ten flashscore włączałem :(
1
Jakby przeszli wszystkich tak jak w 2015 my to nie mozna by bylo miec bolu dupy
1
Cudowni by bylo dostac w 1/8 ciut slabszego rywala, dodatkowo real Bayern, cóż to byl by za ból hala dzieci, pewnie sypalyby się teksty ze jak zwykle my dostajemy ogórki a oni muszą się meczyć co sezon z gigantami.
78
Nie zasłużył ale dwa wygrane finaly przez jego kolegów zapewniły mu tą nagrodę, szkoda.
2
Ciężko będzie zwlaszcze że to bydło wpadnie jak na rzeźnie.
1
Ale mój brat(kibic bialych) się podnieca tym remisem jakby jakiś puchar wygrali
3
Przypadek raczej nie, ale fart + błędy sędziów to i owszem.
23
Jaki klub takie zachowanie.
13
Poprosiłbym redakcje o zmianę tła na stronie bo już nie mogę patrzyć na tego cristiano.
1
Taktyka białych na dzisiejszy mecz była bardzo jasna wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka itd, aż w końcu wrzucili na czerwonego.
1
Oby tak było, Luisito musi wreszcie coś ustrzelic bo ostatnio mu nie idzie.
0
Niesamowite jest to jak Jacek Magiera odmienił Legie, nie dosc ze w LM potrafią się pokazać to i jeszcze w Ekstraklasie idą jak burza, ten Besnik Hasi to jednak kompletna pomyłka była.
10
No nieźle Newcastle gra w 9 prowadzi 1:0 a Nothingam nie wykorzystalo 2 karnych, jeszcze 45 min , ciekawe czy Newcastle to utrzyma.
3
Grizmann jest a nasz Suarez jak zwykle pominięty, szkoda gadać.