FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciągle mają na to szanse tak samo jak i My
0
No i teraz się mozna cieszyc brawo Las Palmas, tak trzymać biali ;)
0
Ja bym sie nie nastawial na strate pkt przez bialych, cos czuje ze wygraja ale obym sie mylil.
0
Oby tylko nie popełnić jakiegoś głupiego błędu z tyłu a tak to o atak jestem spokojny.
0
To jest dramat
2
Szkoda że przegrana passa ManU się dzisiaj kończy :(
15
Cudownie by było jakby dziś Lisy wygrały + remis/wygrana Las Palmas, ale najważniejsze aby Barca dziś zainkasowała 3 pkt.
9
Nie zebym sie czepial ale proponowalbym już skonczyć o tym urazie pisac, znajac zycie pojawi się to jeszcze z 50 razy jak nie wiecej dzisiaj.
0
Eh.. no tak bo ja to na powaznie pisalem :(
0
Wątpie, ciężki wyjazd na El Madrigal i Calderon nas czeka a real gra z getafe i espanyolem u siebie
1
Jak nie zapomne to dodam Cie w dniu premiery
81
Cholernie cięzko będzie zwlaszcza ze liga się już konczy i zostaly 2 spotkania, ale nadzieja umiera ostatnia!
0
Szkoda ze tylko remis ale na tym sie swiat nie konczy, no nic trzeba isc spac, dobranoc wszystkim.
0
Boze jak mnie ten sedzia wkur...
9
Kurde ale się ten czas dłuży, normalnie nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu, pierwszy ważny test dla naszego zespołu i oby zdany jak najlepiej :)
0
Nie, ale dobrze sie dzieje i licze na jeszcze wiecej ich porazek.
3
W takim razie mam nadzieje że zagra Mathieu, Masche jest kompletnie bez formy a francuz może dużo dać w pojedynkach główkowych.
1
Raczej real wygra 1:0, bardziej bym sie martwil o nasz mecz z Atletico bo będzie ciężko.
37
Niech sobie idzie zobaczymy czy dotrze, czy sie czasem gdzies po drodze nie wypier.... ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ćwiąkala ma ze Święcickim komentowac tak mowili wczoraj
13
Mają dwa: albo wrzuta na pale w pole karne albo strzal z dystansu, ot co cala ich taktyka.
1
Szkoda ze jak nam zdarza się zagrać gó**iany mecz to zazwyczaj tracimy pkt, natomiast biali jak gó**no grają to i tak wygrywają, nie chodzi mi o dzisiejszy mecz.
0
Real moze stracic z kazdą druzyną pkt ale nie z espanyolem, nie wiem na co liczyliscie.
1
Różnie jeszcze może być, sezon jest długi, wystarczą 2-3 wpadki ew. szybkie odpadnięcie City z LM i hejterzy wyjdą ze swoich nor.
2
Jeśli on doznałby jakiejś kontuzji to jak nic moc ofensywna City spadnie o połowe.
1
Nie zagra Cris i Bale ale i tak obstawiam 5:0 dla bialych
3
Raul to bardzo mądry człowiek
0
Jak narazie źle to wygląda, Masche bez formy wygląda fatalnie
3
co Ty wiesz o dobrze wydanych pieniądzach, ManU dużo lepiej zrobiło inwestując 105 mln w Pogbe :)