2

Ciągle mają na to szanse tak samo jak i My

0

No i teraz się mozna cieszyc brawo Las Palmas, tak trzymać biali ;)

0

Ja bym sie nie nastawial na strate pkt przez bialych, cos czuje ze wygraja ale obym sie mylil.

0

Oby tylko nie popełnić jakiegoś głupiego błędu z tyłu a tak to o atak jestem spokojny.

0

To jest dramat

2

Szkoda że przegrana passa ManU się dzisiaj kończy :(

15

Cudownie by było jakby dziś Lisy wygrały + remis/wygrana Las Palmas, ale najważniejsze aby Barca dziś zainkasowała 3 pkt.

9

Nie zebym sie czepial ale proponowalbym już skonczyć o tym urazie pisac, znajac zycie pojawi się to jeszcze z 50 razy jak nie wiecej dzisiaj.

0

Eh.. no tak bo ja to na powaznie pisalem :(

0

Wątpie, ciężki wyjazd na El Madrigal i Calderon nas czeka a real gra z getafe i espanyolem u siebie

1

Jak nie zapomne to dodam Cie w dniu premiery

81

Cholernie cięzko będzie zwlaszcza ze liga się już konczy i zostaly 2 spotkania, ale nadzieja umiera ostatnia!

0

Szkoda ze tylko remis ale na tym sie swiat nie konczy, no nic trzeba isc spac, dobranoc wszystkim.

0

Boze jak mnie ten sedzia wkur...

9

Kurde ale się ten czas dłuży, normalnie nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu, pierwszy ważny test dla naszego zespołu i oby zdany jak najlepiej :)

0

Nie, ale dobrze sie dzieje i licze na jeszcze wiecej ich porazek.

3

W takim razie mam nadzieje że zagra Mathieu, Masche jest kompletnie bez formy a francuz może dużo dać w pojedynkach główkowych.

1

Raczej real wygra 1:0, bardziej bym sie martwil o nasz mecz z Atletico bo będzie ciężko.

37

Niech sobie idzie zobaczymy czy dotrze, czy sie czasem gdzies po drodze nie wypier.... ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ćwiąkala ma ze Święcickim komentowac tak mowili wczoraj

13

Mają dwa: albo wrzuta na pale w pole karne albo strzal z dystansu, ot co cala ich taktyka.

1

Szkoda ze jak nam zdarza się zagrać gó**iany mecz to zazwyczaj tracimy pkt, natomiast biali jak gó**no grają to i tak wygrywają, nie chodzi mi o dzisiejszy mecz.

0

Real moze stracic z kazdą druzyną pkt ale nie z espanyolem, nie wiem na co liczyliscie.

1

Różnie jeszcze może być, sezon jest długi, wystarczą 2-3 wpadki ew. szybkie odpadnięcie City z LM i hejterzy wyjdą ze swoich nor.

2

Jeśli on doznałby jakiejś kontuzji to jak nic moc ofensywna City spadnie o połowe.

1

Nie zagra Cris i Bale ale i tak obstawiam 5:0 dla bialych

3

Raul to bardzo mądry człowiek

0

Jak narazie źle to wygląda, Masche bez formy wygląda fatalnie

3

co Ty wiesz o dobrze wydanych pieniądzach, ManU dużo lepiej zrobiło inwestując 105 mln w Pogbe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?