FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale lanie dostał katar od Francji
3
Dobre 2/10
0
Dobrze że sie skonczylo tylko -2 bo moglo byc fatalnie, mam nadzieje że z niemcami nasi pokażą klase i na co ich stac
1
Wchodzą w naszą obrone jak w maslo
1
Co jak co nie spodziewalem sie tak slabej gry naszych a zarazem tak dobrej gry Brazylii, szczerze mowiąc to myslalem ze Brazylia w ręcznej to jakies ogórki do lania.
1
Ale fatalnie grają szczypiorności, tego meczu raczej na pewno nie wygrają, moze byc pogrom
0
Szkoda że dziś przegraliśmy ale nie ma co plakac to byl tylko mecz towarzyski, nasi gracze dopiero co wrocili do treningów, teraz będzie tylko lepiej.
0
Gościu złamał sobie noge, nic drastycznego
5
No i pięknie Legia w 4 rundzie
16
Mam nadzieje że Legia wygra mecz i popsuje Ci kupon :)
0
Nasz zarząd bawi się najwidoczniej w Caritas
0
W sumie racja, skoro ma 23 lata i jest w sumie nie wiadomo kim no to byloby chore placic 22 mln
0
Matko Boska, 22 miliony za kota w worku
0
Orientuje się ktoś może przez jaką strone móglbym wyplacic srodki z konta paysafecard na swoje konto bankowe ? Skrill odpada
15
I niech tak kończy, mam nadzieje ze Man Utd nic nie ugra w tym sezonie i uplasuje się gdzies w srodku tabeli
12
Dziennikarze MD i Sportu powinni sobie już odpuścić z tym napastnikiem bo tylko się ośmieszają tymi wszystkimi propozycjami.
0
No tu super ciekawy wyjazd Ci się szykuje, liczę na jakieś extra fotki z Camp Nou ;)
0
A już wiesz na jaki mecz się wybierasz ? czy masz do wyboru ? ;)
50
Gignac... gorszej kandydatury to już chyba nie mogli wymyślić.
4
Można tylko pozazdrościć wyjazdu i życzyć wszystkiego najlepszego.
2
Zaza jak najbardziej mógłby do nas trafić, wreszcie miałby kto wykonywać rzuty karne.
0
Kogoś takiego nazywac czlowiekiem ? No prosze Cie
0
Może po tych fatalnych poprzednich PESach wreszcie wyjdzie jakiś godny rywal dla Fify
2
Kolejny zamach terrorystyczny, kolejny raz politycy złożą sobie kondolencje, prześlą wsparcie, nosz kur.. ileż można ? dzień za dniem ataki terrorystów, widać że już się sytuacja "kochanym" polityką wymkła spod kontroli, mogli więcej tego czegoś na wpuszczać do europy.
0
W Polsce zatrzymano irańczyka podejrzanego o terrozym, jeszcze tego brakowało.
31
Zamach za zamachem a rządzący jedynie co robią to składają sobie kondolencje i przekazują wsparcie, a niewinni ludzie giną przez prowadzoną przez nich polityke przyjmowania uchodźców.
6
Najwidoczniej ktoś przedawkował
19
Szkoda tych ludzi którzy giną, zupełnie nic nie winni ludzie, tak jak dziś idziesz sobie na zakupy a tu już do domu nie wracasz, jaki ten świat jest okrutny i jak można być takim skur...czysynem żeby odbierać komuś życie.
1
Nie no Rakitic musi zostać, bezapelacyjnie jeden z najlepszych graczy w naszym składzie i niesamowity walczak, on jest kluczowy i musi zostać, trzeba z nim jak najszybciej przedłużyć kontrakt
0
Jak widać Lucho wolał kupić pomocnika niż prawego obrońce