6

Ale lanie dostał katar od Francji

3

Dobre 2/10

0

Dobrze że sie skonczylo tylko -2 bo moglo byc fatalnie, mam nadzieje że z niemcami nasi pokażą klase i na co ich stac

1

Wchodzą w naszą obrone jak w maslo

1

Co jak co nie spodziewalem sie tak slabej gry naszych a zarazem tak dobrej gry Brazylii, szczerze mowiąc to myslalem ze Brazylia w ręcznej to jakies ogórki do lania.

1

Ale fatalnie grają szczypiorności, tego meczu raczej na pewno nie wygrają, moze byc pogrom

0

Szkoda że dziś przegraliśmy ale nie ma co plakac to byl tylko mecz towarzyski, nasi gracze dopiero co wrocili do treningów, teraz będzie tylko lepiej.

0

Gościu złamał sobie noge, nic drastycznego

5

No i pięknie Legia w 4 rundzie

16

Mam nadzieje że Legia wygra mecz i popsuje Ci kupon :)

0

Nasz zarząd bawi się najwidoczniej w Caritas

0

W sumie racja, skoro ma 23 lata i jest w sumie nie wiadomo kim no to byloby chore placic 22 mln

0

Matko Boska, 22 miliony za kota w worku

0

Orientuje się ktoś może przez jaką strone móglbym wyplacic srodki z konta paysafecard na swoje konto bankowe ? Skrill odpada

15

I niech tak kończy, mam nadzieje ze Man Utd nic nie ugra w tym sezonie i uplasuje się gdzies w srodku tabeli

12

Dziennikarze MD i Sportu powinni sobie już odpuścić z tym napastnikiem bo tylko się ośmieszają tymi wszystkimi propozycjami.

0

No tu super ciekawy wyjazd Ci się szykuje, liczę na jakieś extra fotki z Camp Nou ;)

0

A już wiesz na jaki mecz się wybierasz ? czy masz do wyboru ? ;)

50

Gignac... gorszej kandydatury to już chyba nie mogli wymyślić.

4

Można tylko pozazdrościć wyjazdu i życzyć wszystkiego najlepszego.

2

Zaza jak najbardziej mógłby do nas trafić, wreszcie miałby kto wykonywać rzuty karne.

0

Kogoś takiego nazywac czlowiekiem ? No prosze Cie

0

Może po tych fatalnych poprzednich PESach wreszcie wyjdzie jakiś godny rywal dla Fify

2

Kolejny zamach terrorystyczny, kolejny raz politycy złożą sobie kondolencje, prześlą wsparcie, nosz kur.. ileż można ? dzień za dniem ataki terrorystów, widać że już się sytuacja "kochanym" polityką wymkła spod kontroli, mogli więcej tego czegoś na wpuszczać do europy.

0

W Polsce zatrzymano irańczyka podejrzanego o terrozym, jeszcze tego brakowało.

31

Zamach za zamachem a rządzący jedynie co robią to składają sobie kondolencje i przekazują wsparcie, a niewinni ludzie giną przez prowadzoną przez nich polityke przyjmowania uchodźców.

6

Najwidoczniej ktoś przedawkował

19

Szkoda tych ludzi którzy giną, zupełnie nic nie winni ludzie, tak jak dziś idziesz sobie na zakupy a tu już do domu nie wracasz, jaki ten świat jest okrutny i jak można być takim skur...czysynem żeby odbierać komuś życie.

1

Nie no Rakitic musi zostać, bezapelacyjnie jeden z najlepszych graczy w naszym składzie i niesamowity walczak, on jest kluczowy i musi zostać, trzeba z nim jak najszybciej przedłużyć kontrakt

0

Jak widać Lucho wolał kupić pomocnika niż prawego obrońce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?