1

Mogę się zalozyc ze z nami bedzie to samo, wyfarcą jak nic

0

Dajcie spokój, przecież ewidetnie widać że panowie z obu drużyn chcą już jechać na wakacje żeby odpocząc przed sezonem, no bo kto by się starał i kto by chciał wygrać ME

26

Jak myślicie Szczęsny zagra w następnym meczu ? bo według mnie do końca turnieju powinien bronić Fabiański, 3 mecze i w każdym zagrał kapitalnie, ewentualna zmiana mogłaby wyjść nam na niekorzyść

3

Eh.. co za pech Irlandczyków

17

Skoro Portugalia przejdzie Chorwacje to chyba będzie logiczne że Portugalia jest silniejsza

3

Czepiacie się tych ekspertów a oni może za długo na słońcu przebywali i się przegrzali

2

Farciarze, u mnie ani widu ani słychu o burzy

10

To jest męka, w zimie wystarczy napalić w piecu albo cieplej się ubrać jak Ci jest zimno i po problemie

0

Nigdy nie lubiłem lata i nigdy nie bedę lubił, wole zime i nigdy nie narzekalem że muszę nosić grube ubrania

5

Boże jak ja nienawidzę tych upałów, nic się nie chce robić, człowiek przejdzie się kawałek i już cały mokry, nie ma to jak jesień,zima i początek wiosny nie trzeba się męczyć z tymi cholernymi upałami

0

Włosi zagrali tylko jeden dobry mecz, mozna to idealnie porównac z meczami Hiszpanów, wymęczona gra z Szwedami tak ja Hiszpanów z Czechami, świetny mecz z Belgią, Hiszpanów z Turcją no i słabe mecze odpowiednio z Irlandią i Chorwacją

3

Jeśli Hiszpania zagra na swoim najwyższym poziomie to z Włochów nie będzie co zbierać

3

Dzięki za info, bedę czekał z niecierpliwoscią na ten mecz

13

Po tylu dniach z meczami to dzień bez meczu jakiś taki nijaki

1

Coś mi się wydaje że nie zobaczymy meczu Hiszpanie - Wlochy na zwyklym Pol$acie

1

Do jego gry nie mam nic

1

Niemcy mogą się szybko zrewanzowac za ostatnią porażke z Słowacją

0

Szwedą by wystarczyło zwycięstwo 1:0

0

I co by im dalo 3 miejsce z 2 pkt?

2

Ale ten Nainggolan okropnie wygląda, strach byloby spotkac takiego typa w dzien a tym bardziej nocą nie wiedząc kim on jest.

1

Troche to niesprawiedliwe wobec Włochów i Węgrów ktore wygraly swoje grupy bo muszą zagrać z teoretycznie mocniejszymi ekipami gdy zwycięzcy grup A, B, C, D dostają te słabsze z 3 miejsc

1

A fakt nie doczytalem ze chodzi o mecz Wlochów

2

To jest skromnosc

1

Ta drabinka euro to jedna wielka pomyłka

1

Zdf 245.

0

"Powrót króla" haha, beka

1

Cristiano Ronaldo

0

eh... fatalnie

0

Raczej austria poszłaby za ciosem i islandia by przegrała

0

Uf.. dobrze że austria nie wykorzystała karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?