FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mogę się zalozyc ze z nami bedzie to samo, wyfarcą jak nic
0
Dajcie spokój, przecież ewidetnie widać że panowie z obu drużyn chcą już jechać na wakacje żeby odpocząc przed sezonem, no bo kto by się starał i kto by chciał wygrać ME
26
Jak myślicie Szczęsny zagra w następnym meczu ? bo według mnie do końca turnieju powinien bronić Fabiański, 3 mecze i w każdym zagrał kapitalnie, ewentualna zmiana mogłaby wyjść nam na niekorzyść
3
Eh.. co za pech Irlandczyków
17
Skoro Portugalia przejdzie Chorwacje to chyba będzie logiczne że Portugalia jest silniejsza
3
Czepiacie się tych ekspertów a oni może za długo na słońcu przebywali i się przegrzali
2
Farciarze, u mnie ani widu ani słychu o burzy
10
To jest męka, w zimie wystarczy napalić w piecu albo cieplej się ubrać jak Ci jest zimno i po problemie
0
Nigdy nie lubiłem lata i nigdy nie bedę lubił, wole zime i nigdy nie narzekalem że muszę nosić grube ubrania
5
Boże jak ja nienawidzę tych upałów, nic się nie chce robić, człowiek przejdzie się kawałek i już cały mokry, nie ma to jak jesień,zima i początek wiosny nie trzeba się męczyć z tymi cholernymi upałami
0
Włosi zagrali tylko jeden dobry mecz, mozna to idealnie porównac z meczami Hiszpanów, wymęczona gra z Szwedami tak ja Hiszpanów z Czechami, świetny mecz z Belgią, Hiszpanów z Turcją no i słabe mecze odpowiednio z Irlandią i Chorwacją
3
Jeśli Hiszpania zagra na swoim najwyższym poziomie to z Włochów nie będzie co zbierać
3
Dzięki za info, bedę czekał z niecierpliwoscią na ten mecz
13
Po tylu dniach z meczami to dzień bez meczu jakiś taki nijaki
1
Coś mi się wydaje że nie zobaczymy meczu Hiszpanie - Wlochy na zwyklym Pol$acie
1
Do jego gry nie mam nic
1
Niemcy mogą się szybko zrewanzowac za ostatnią porażke z Słowacją
0
Szwedą by wystarczyło zwycięstwo 1:0
0
I co by im dalo 3 miejsce z 2 pkt?
2
Ale ten Nainggolan okropnie wygląda, strach byloby spotkac takiego typa w dzien a tym bardziej nocą nie wiedząc kim on jest.
1
Troche to niesprawiedliwe wobec Włochów i Węgrów ktore wygraly swoje grupy bo muszą zagrać z teoretycznie mocniejszymi ekipami gdy zwycięzcy grup A, B, C, D dostają te słabsze z 3 miejsc
1
A fakt nie doczytalem ze chodzi o mecz Wlochów
2
To jest skromnosc
1
Ta drabinka euro to jedna wielka pomyłka
1
Zdf 245.
0
"Powrót króla" haha, beka
1
Cristiano Ronaldo
0
eh... fatalnie
0
Raczej austria poszłaby za ciosem i islandia by przegrała
0
Uf.. dobrze że austria nie wykorzystała karnego