FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja postawiłem 1-1 a skończy się pewnie 1-0 dla Hiszpanów
0
aj, szkoda że to nie wpadło
3
Ten tekst o Busqetsie to nie na miejscu, o pepe mógłby sobie tak powiedzieć
0
Koke powinien grać
1
Czesi jak Irlandia tylko się bronią
1
Hiszpanie dobrze dziś grają brakuje im tylko bramki
1
Iniesta robi dziś rożnice na boisku
0
Mam nadzieje że dojdzie do tego transferu
3
Za Payeta go wymienić i wszyscy szczęśliwi :D
4
No własnie też miałem o tym teraz pisać, koles odpłynął, to Lewandowski był blisko tej złotej piłki ?
2
Teraz to tym bardziej szkoda że Hamsik wcześniej tego nie strzelił
0
ZDF kanał 235 nc+
2
Ja postawiłem 2-1 dla Słowacji czyli taki wynik na 100% nie wejdzie także stawiaj każdy inny
2
Mi idzie w obu beznadziejnie, tylko po 1 pkt z mecz :(
1
Spodziewałem się meczu do jednej bramki zwłaszcza po czerwonej kartce a tu Albania miło zaskoczyła i było to ciekawe spotkanie, mnóstwo okazji i nie ma co narzekać na poziom tego meczu.
4
To nie oglądaj :)
0
Jak on tego nie trafil ?!!
0
Ale kaleka komentatorska komentuje ten mecz
0
Czerwona dla Albanii no to po meczu :(
0
Nie mam pojęcia
1
Nie wiesz czasem na którym programie jest ten ARD na nc+ ?
0
Plan transmisji na ARD i ZDF
http://satkurier.pl/news/128628/euro-2016-plan-transmisji-fta-w-ard-i-zdf.html
0
No zagral tylko dobrze bo wczoraj byl 2 poziomy nizej od Payeta
1
Wracając do wczorajszego meczu Francja - Rumunia Payet zagrał wczoraj niesamowicie, robił różnice na boisku i ciągnął gre Francji, szkoda że nie jest 3-4 lata mlodszy, natomiast Pogba za bardzo gwiazdorzyl choć miał kilka swietnych piłek
4
Na tym etapie rozgrywek towarzyskich nie ma już słabych i przypadkowych drużyn
0
Spokojnie to część strategi Nawałki
0
Powodzenia mistrzu, co jak co ale LM będzie nasza w przyszłym sezonie :)
1
Prawdopodobnie Umtiti to ten sam poziom co Marquinhos, tyle samo lat i raczej zdecydowanie tańszy, eh.. szkoda że to tylko były plotki :(
0
http://memypilkarskie.pl/img/11815/drastyczne-/
Świetnie to zagrał, Holywood ma już gotowy kontrakt dla niego
1
Zrzuta po 10 euro i kupujemy kilku świetnych grajków :D