0

Ja postawiłem 1-1 a skończy się pewnie 1-0 dla Hiszpanów

0

aj, szkoda że to nie wpadło

3

Ten tekst o Busqetsie to nie na miejscu, o pepe mógłby sobie tak powiedzieć

0

Koke powinien grać

1

Czesi jak Irlandia tylko się bronią

1

Hiszpanie dobrze dziś grają brakuje im tylko bramki

1

Iniesta robi dziś rożnice na boisku

0

Mam nadzieje że dojdzie do tego transferu

3

Za Payeta go wymienić i wszyscy szczęśliwi :D

4

No własnie też miałem o tym teraz pisać, koles odpłynął, to Lewandowski był blisko tej złotej piłki ?

2

Teraz to tym bardziej szkoda że Hamsik wcześniej tego nie strzelił

0

ZDF kanał 235 nc+

2

Ja postawiłem 2-1 dla Słowacji czyli taki wynik na 100% nie wejdzie także stawiaj każdy inny

2

Mi idzie w obu beznadziejnie, tylko po 1 pkt z mecz :(

1

Spodziewałem się meczu do jednej bramki zwłaszcza po czerwonej kartce a tu Albania miło zaskoczyła i było to ciekawe spotkanie, mnóstwo okazji i nie ma co narzekać na poziom tego meczu.

4

To nie oglądaj :)

0

Jak on tego nie trafil ?!!

0

Ale kaleka komentatorska komentuje ten mecz

0

Czerwona dla Albanii no to po meczu :(

0

Nie mam pojęcia

1

Nie wiesz czasem na którym programie jest ten ARD na nc+ ?

0

0

No zagral tylko dobrze bo wczoraj byl 2 poziomy nizej od Payeta

1

Wracając do wczorajszego meczu Francja - Rumunia Payet zagrał wczoraj niesamowicie, robił różnice na boisku i ciągnął gre Francji, szkoda że nie jest 3-4 lata mlodszy, natomiast Pogba za bardzo gwiazdorzyl choć miał kilka swietnych piłek

4

Na tym etapie rozgrywek towarzyskich nie ma już słabych i przypadkowych drużyn

0

Spokojnie to część strategi Nawałki

0

Powodzenia mistrzu, co jak co ale LM będzie nasza w przyszłym sezonie :)

1

Prawdopodobnie Umtiti to ten sam poziom co Marquinhos, tyle samo lat i raczej zdecydowanie tańszy, eh.. szkoda że to tylko były plotki :(

0

http://memypilkarskie.pl/img/11815/drastyczne-/
Świetnie to zagrał, Holywood ma już gotowy kontrakt dla niego

1

Zrzuta po 10 euro i kupujemy kilku świetnych grajków :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?