FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eh.. czyli jednak Alves odejdzie, niesamowicie szkoda :( pozytywny wariat na boisku jak i po za nim, będzie go strasznie brakować
0
Juventus to sobie co najwyzej realowi może podkupować graczy a nie nam
0
To chyba oczywista oczywistosc ze za Atletico
1
1
No kur.. nie wierze w tego pajaca
2
Pique królu zloty oby tak dalej
0
Matko Boska druga żółta
7
O kur... On ma kartki
1
Tak kontuzja.
0
Sedzie kretyn przy pierwszej lepszej okazji da naszemu zółtą kartke
0
Najgorsze wugaryzmy cisną sie na usta aby opisac "prace" sędziego
7
O Boże wspomoz naszych, niech sie cud stanie
0
Kolejny spalony ktorego nie byl
1
Czerwona Mashe, kontuzja Suareza i do tego jeszcze bezkarni piłkarze Sevilli, tragedia
0
Los chce byśmy tego meczu nie wygrali
0
Jak pech to pech i po Suarezie, ehh.. tragedia
0
Trzeba wierzyć w naszych!! Vamos Barca !
0
Będzie niesamowicie ciężko wygrać ten mecz
10
Porażka Crystal Palace i BVB co za beznadziejny dzień
2
No i niestety man Utd z pucharem, wielka szkoda :(
3
To jest EA i tego nie zrozumiesz
2
Skąd wiesz że jakby sędział podyktował jednego karnego to byłyby następne ? wydarzenia potoczyły by się inaczej
0
Ale wiesz ze jeden karny i wydarzenia by sie tak nie potoczyly
0
Skąd ta pewnosc ze po jednym podyktowanym karnym bylyby kolejne ? skąd wiesz ze doszloby do tych sytuacji ? poza tym karny to jeszcze nie gol
5
Najpiękniejszy hymn to jest nasz
0
Czyli Sevilla pomimo tego ze byla lepsza powinna byla oddac wygraną tylko dlatego ze Liverpool zagralby lepiej w Lm?
3
Byloby pięknie :)
2
Brawo Sevilla, zaluzyliscie na zwycięstwo, pierwsza polowa tak srednio druga to miazga, Liverpool to nie Atletico i nie wystarczy im jeden strzal zeby wygrać
2
Tez znam takiego jednego typka, od tego tak mu się ręce trzesą ze ma problemy zakręcić butelke
0
Oby padlo jak najwięcej bramek, 4-3 dla Sevilli mi się marzy ale jak Liverpool wygra to tez nie bede miał nic przeciwko