1

Eh.. czyli jednak Alves odejdzie, niesamowicie szkoda :( pozytywny wariat na boisku jak i po za nim, będzie go strasznie brakować

0

Juventus to sobie co najwyzej realowi może podkupować graczy a nie nam

0

To chyba oczywista oczywistosc ze za Atletico

1

1

No kur.. nie wierze w tego pajaca

2

Pique królu zloty oby tak dalej

0

Matko Boska druga żółta

7

O kur... On ma kartki

1

Tak kontuzja.

0

Sedzie kretyn przy pierwszej lepszej okazji da naszemu zółtą kartke

0

Najgorsze wugaryzmy cisną sie na usta aby opisac "prace" sędziego

7

O Boże wspomoz naszych, niech sie cud stanie

0

Kolejny spalony ktorego nie byl

1

Czerwona Mashe, kontuzja Suareza i do tego jeszcze bezkarni piłkarze Sevilli, tragedia

0

Los chce byśmy tego meczu nie wygrali

0

Jak pech to pech i po Suarezie, ehh.. tragedia

0

Trzeba wierzyć w naszych!! Vamos Barca !

0

Będzie niesamowicie ciężko wygrać ten mecz

10

Porażka Crystal Palace i BVB co za beznadziejny dzień

2

No i niestety man Utd z pucharem, wielka szkoda :(

3

To jest EA i tego nie zrozumiesz

2

Skąd wiesz że jakby sędział podyktował jednego karnego to byłyby następne ? wydarzenia potoczyły by się inaczej

0

Ale wiesz ze jeden karny i wydarzenia by sie tak nie potoczyly

0

Skąd ta pewnosc ze po jednym podyktowanym karnym bylyby kolejne ? skąd wiesz ze doszloby do tych sytuacji ? poza tym karny to jeszcze nie gol

5

Najpiękniejszy hymn to jest nasz

0

Czyli Sevilla pomimo tego ze byla lepsza powinna byla oddac wygraną tylko dlatego ze Liverpool zagralby lepiej w Lm?

3

Byloby pięknie :)

2

Brawo Sevilla, zaluzyliscie na zwycięstwo, pierwsza polowa tak srednio druga to miazga, Liverpool to nie Atletico i nie wystarczy im jeden strzal zeby wygrać

2

Tez znam takiego jednego typka, od tego tak mu się ręce trzesą ze ma problemy zakręcić butelke

0

Oby padlo jak najwięcej bramek, 4-3 dla Sevilli mi się marzy ale jak Liverpool wygra to tez nie bede miał nic przeciwko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?