FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Troche by było dziwne jakby było na odwrót, choć troche obiektywizmu by się przydało
0
Z Włochami raczej szanse by byly ale z Hiszpanią raczej nie, ale tak jak pisaleś najpierw Ukraina a potem 1/8
2
Lewy tak samo jak cristiano zyje tylko z podań
4
Jeśli Iniesta nie obniży poziomu to nikt mu nie podskoczy
2
Prędzej obie ekipy odpadną w 1/8 niż się spotkają w 1/4
3
No to jutro godzina 18 i trzeba wpakować Ukrainie z 3 bramki na dowidzenia
30
Solorz plakał jak oglądał
5
Łaski nie robi że przyjeżdża, Saul czy ktoś inny bez problemu przyjadą
23
Chciał grać więcej to gra, nam on już jest nie potrzebny, jego czas w Barcelonie minął.
0
Chciałbym zobaczyc mecz Polska - Hiszpania na tym euro i to jak nasi graliby jak równy z równym lub raczej to jak postawili by autobus przed bramką
0
Jeśli Hiszpanie zagraliby na swoim najwyższym poziomie lub chociaż tak jak z turcją to nasi nie mieliby szans na cokolwiek
0
Ze Szwajcarami bardziej szkoda
4
Moim nie, po stokroć wole Neymara ale jeśli połasi sie na kase szejków to strace do niego jakikolwiek szacunek
1
Szkoda tych porazek Albanii ze Szwajcarią mogli nawet wygrac a z Francją przynajmniej zremisować, mam nadzieje ze strzelą jeszcze z 2 bramki Rumunom
0
Widze ze kolega nie zrozumial :)
0
Cristiano dziś się tez tak napinal jak po karnym w finale LM ? A nie czekaj ...
0
Ma ktos link do karnego crisa ?
2
To już Grosicki byłby lepszy
1
Szkoda ze Sfinks nie daje więcej minut Adurizowi
1
Ja go ani nie bronie ani nie krytykowalem/krytykuje
1
Czego sie spodziewac po takich jak palą wlasne stadiony swoich niby ulubionych klubow
1
Wczesniej wygrywali teraz im nie idzie to muszą ich zmieszać z błotem
1
Co jak co ale Włosi zagrali dziś słabo
6
Nie tylko dziś już z Czechami świetnie grali
1
Mógłby tak Del Bosuqe wpuścić od początku 2 połowy Aduriza za Fabregasa i zagrać 4-4-2
8
Mam nadzieje że hiszpańska maszyna rozkręci się na dobre i nikt ich nie zatrzyma po drodze do mistrza
2
No bo tak było, nie siadła mu piłka ale gol to gol
0
W sumie 4 pkt to raczej przejdą
0
No to teraz wygrana nasza i Irlandi chociazby 1:0 i niemuchy do domu
1
Pierwszy wynik od 9 spotkań który trafiłem w lidze typerów