2

Troche by było dziwne jakby było na odwrót, choć troche obiektywizmu by się przydało

0

Z Włochami raczej szanse by byly ale z Hiszpanią raczej nie, ale tak jak pisaleś najpierw Ukraina a potem 1/8

2

Lewy tak samo jak cristiano zyje tylko z podań

4

Jeśli Iniesta nie obniży poziomu to nikt mu nie podskoczy

2

Prędzej obie ekipy odpadną w 1/8 niż się spotkają w 1/4

3

No to jutro godzina 18 i trzeba wpakować Ukrainie z 3 bramki na dowidzenia

30

Solorz plakał jak oglądał

5

Łaski nie robi że przyjeżdża, Saul czy ktoś inny bez problemu przyjadą

23

Chciał grać więcej to gra, nam on już jest nie potrzebny, jego czas w Barcelonie minął.

0

Chciałbym zobaczyc mecz Polska - Hiszpania na tym euro i to jak nasi graliby jak równy z równym lub raczej to jak postawili by autobus przed bramką

0

Jeśli Hiszpanie zagraliby na swoim najwyższym poziomie lub chociaż tak jak z turcją to nasi nie mieliby szans na cokolwiek

0

Ze Szwajcarami bardziej szkoda

4

Moim nie, po stokroć wole Neymara ale jeśli połasi sie na kase szejków to strace do niego jakikolwiek szacunek

1

Szkoda tych porazek Albanii ze Szwajcarią mogli nawet wygrac a z Francją przynajmniej zremisować, mam nadzieje ze strzelą jeszcze z 2 bramki Rumunom

0

Widze ze kolega nie zrozumial :)

0

Cristiano dziś się tez tak napinal jak po karnym w finale LM ? A nie czekaj ...

0

Ma ktos link do karnego crisa ?

2

To już Grosicki byłby lepszy

1

Szkoda ze Sfinks nie daje więcej minut Adurizowi

1

Ja go ani nie bronie ani nie krytykowalem/krytykuje

1

Czego sie spodziewac po takich jak palą wlasne stadiony swoich niby ulubionych klubow

1

Wczesniej wygrywali teraz im nie idzie to muszą ich zmieszać z błotem

1

Co jak co ale Włosi zagrali dziś słabo

6

Nie tylko dziś już z Czechami świetnie grali

1

Mógłby tak Del Bosuqe wpuścić od początku 2 połowy Aduriza za Fabregasa i zagrać 4-4-2

8

Mam nadzieje że hiszpańska maszyna rozkręci się na dobre i nikt ich nie zatrzyma po drodze do mistrza

2

No bo tak było, nie siadła mu piłka ale gol to gol

0

W sumie 4 pkt to raczej przejdą

0

No to teraz wygrana nasza i Irlandi chociazby 1:0 i niemuchy do domu

1

Pierwszy wynik od 9 spotkań który trafiłem w lidze typerów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?