FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eh.. czemu mnie skusiło odpalam transmisje a tu drze się mirosławski goooooooooooool
0
Nie gra
1
Na razie nie ma co się cieszyć, jak się wynik utrzyma to można zacząć
0
Co nie zmienia faktu żeby życzyć komuś kontuzje
19
Największemu wrogowi się kontuzji nawet nie życzy
0
Mam nadzieje że Rayo straci jeszcze max 1 gola
1
No i lipa getafe niestety wygrywa
1
Jeszcze strata pkt przez real i Atletico i to będzie najpiękniejsza sroda w moim zyciu ;)
3
Ile radości potrafi dać taki meczyk, aż mi uśmiech z twarzy nie schodzi, coś pięknego i oby tak dalej
0
Wreszcie jakos gramy i prowadzimy 2-0 a ja nie moge meczu oglądać przez jakis bląd aplikacji eh...
0
Mial ktos problem z nc+go ? Ostatnio w niedziele wszystko mi elegancko chodzilo a dzis jakis blad mi wyskakuje i nic nie dziala
47
4 spotkania zniszczyly wysilek wlożony w poprzednich 29
2
Jak ostatnio o tym pisalem to mnie wysmiali
0
Wiekszosc co leci w swiatlo bramki to niestety wpada
0
Prawdziwych mistrzow poznaje sie nie po tym jak zaczynają ale po tym jak konczą, mam nadzieje ze juz w tym sezonie nie przegramy/zremisujemy i ze uda sie zdobyc dublet
1
Nie licz na strate pkt realu z RSSS przeciez tam polowa to byli gracze realu pozatym RSSS nie gra juz o nic
0
Jak Ci nie pasuje to nie czytaj bo nikt Cie do tego nie zmusza.
5
Czy jest dobrze, czy jest źle nie opuszcze Barco Cie !!!
0
Widać bylo chęci i wole walki ale jak pilka nie chce wpasc za cholere to nie da sie wygrac zwlaszcza ze rywal 1 strzal i 2 bramki
0
Szkoda ze najgorsza Valencia od lat punktuje nas jak narazie na Camp Nou
0
Gorzej byc nie moze, a jednak może, dramat, najbardziej bola te niewykorzystane sytuacje
0
Niech mnie ktoś obudzi z tego koszmaru
0
Ostatni ? On caly sezon nic nie broni
2
Spokojnie przecież puchar krola niedlugo trzeba sily oszczedzac
0
Ciekawe kiedy nasz cos bramkarz wreszczcie obroni
2
No i kolejna kompromitacja
0
My takie okazje a tu jedna szmata i gol
1
Wydawalo sie ze bramka dla nas to kwestia czasu a tu taki klops
0
Dla mnie to i nawet lepiej jakby West Ham coś strzelil i np. wynik był 4:3 dla lisów
0
Nie mam, za bardzo sie nie interesuje od czasu do czasu West Ham oglądam