0

Eh.. czemu mnie skusiło odpalam transmisje a tu drze się mirosławski goooooooooooool

0

Nie gra

1

Na razie nie ma co się cieszyć, jak się wynik utrzyma to można zacząć

0

Co nie zmienia faktu żeby życzyć komuś kontuzje

19

Największemu wrogowi się kontuzji nawet nie życzy

0

Mam nadzieje że Rayo straci jeszcze max 1 gola

1

No i lipa getafe niestety wygrywa

1

Jeszcze strata pkt przez real i Atletico i to będzie najpiękniejsza sroda w moim zyciu ;)

3

Ile radości potrafi dać taki meczyk, aż mi uśmiech z twarzy nie schodzi, coś pięknego i oby tak dalej

0

Wreszcie jakos gramy i prowadzimy 2-0 a ja nie moge meczu oglądać przez jakis bląd aplikacji eh...

0

Mial ktos problem z nc+go ? Ostatnio w niedziele wszystko mi elegancko chodzilo a dzis jakis blad mi wyskakuje i nic nie dziala

47

4 spotkania zniszczyly wysilek wlożony w poprzednich 29

2

Jak ostatnio o tym pisalem to mnie wysmiali

0

Wiekszosc co leci w swiatlo bramki to niestety wpada

0

Prawdziwych mistrzow poznaje sie nie po tym jak zaczynają ale po tym jak konczą, mam nadzieje ze juz w tym sezonie nie przegramy/zremisujemy i ze uda sie zdobyc dublet

1

Nie licz na strate pkt realu z RSSS przeciez tam polowa to byli gracze realu pozatym RSSS nie gra juz o nic

0

Jak Ci nie pasuje to nie czytaj bo nikt Cie do tego nie zmusza.

5

Czy jest dobrze, czy jest źle nie opuszcze Barco Cie !!!

0

Widać bylo chęci i wole walki ale jak pilka nie chce wpasc za cholere to nie da sie wygrac zwlaszcza ze rywal 1 strzal i 2 bramki

0

Szkoda ze najgorsza Valencia od lat punktuje nas jak narazie na Camp Nou

0

Gorzej byc nie moze, a jednak może, dramat, najbardziej bola te niewykorzystane sytuacje

0

Niech mnie ktoś obudzi z tego koszmaru

0

Ostatni ? On caly sezon nic nie broni

2

Spokojnie przecież puchar krola niedlugo trzeba sily oszczedzac

0

Ciekawe kiedy nasz cos bramkarz wreszczcie obroni

2

No i kolejna kompromitacja

0

My takie okazje a tu jedna szmata i gol

1

Wydawalo sie ze bramka dla nas to kwestia czasu a tu taki klops

0

Dla mnie to i nawet lepiej jakby West Ham coś strzelil i np. wynik był 4:3 dla lisów

0

Nie mam, za bardzo sie nie interesuje od czasu do czasu West Ham oglądam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?