FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko że mi go nie czyta przez usb
0
No tylko do tego robocika
0
Posiadam tablet kiano pro 10 dual, włączyłem sobie go rano przeglądam sobie fcbarca.com a tu nagle wyskakuje mi napis że proces.google.process(czy jakoś tak) został zatrzymany, a więc wyłączam tablet włączam od nowa, włącza się jak zwykle a tu nagle wyskakuje robot android z wykrzyknikiem, ktoś może miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
0
5-15 w drugiej polowie, nie mam pytań
0
Ja pierdo... co za zenada ręcznych to jest kryminał
0
Nie ma bata zegnamy się juz z tym turniejem nawet meczu o 5 miejsce nie zagramy
1
To co dzis ręczni grają to jest zenada
3
I jak tu mieć szacunek dla takiego buraka jak cr
5
Miała być ogórkowa a wyszła kaszanka
0
Za Beniteza było fajnie ale jak narazie za Zidane'a też nie można narzekać
0
Dzień zaczął się od wspaniałego meczu Norwich - Liverpool, później wygrana Barcy, porażka Man Utd, 3 miejsce skoczkow no i na koniec niestety porażka naszych szczypiornistów, w sumie dobry dzień ale boli troche porazka z norwegami.
0
No wiesz mecz Nor-Fr moze tez sie zakonczyc 5-6 roznicy dla jednych bądź drugich, najważniejsze to wygrać z chorwacją i bialorusią min. 5 bramkami
12
Szmal bez pomocy obrony sam meczu nie wygra
0
No nic trzeba wygrać 2 ostanie mecze wysoko i liczyc na Norwegow ewentualnie wysoką wygraną Francji
2
To teraz 2 mecze o wszystko
13
Najpierw to trzeba wygrać z Malagą a później liczyć na ewentualną wpadkę realu
0
aha... a tak w ogóle o co chodzi ?
4
Przy golu Messiego na 1:0 z Granadą
3
Nie zostal zawieszony na okres tymczasowy (3 miesiące) -_-
9
W Anglii nie mają problemu z karaniem piłkarzy a jak widac w hiszpani tylko notesik sędziego się liczy
0
Jest Rakieta, Arda, S. Roberto, Iniesta niedlugo wróci Rafinha, chcą już teraz kupić Denisa Suareza i jeszcze w lecie Pogba ? Nie za duzo tych pomocnikow ?
0
Jak znajdziesz ten arkusz to podziel się ze mną, byłbym bardzo wdzięczny.
0
Pytałem ale jeszcze raz zapytam, nie ma ktoś czasem arkuszu egzaminacyjnego z wczoraj B.18, jeśli ktoś posiada bardzo bym prosił o linka.
1
Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
1
Witam. Czy zdawał ktoś wczoraj (14.01.2016r.) egzamin teoretyczny B18? Potrzebuję do niego arkusza. Z góry dzięki.
1
Zajebiste 2/10.
5
Szkoda też że Suarez nawet z Lewym przegrał, strasznie niedoceniony piłkarz przez te różne konkursy
0
Przyjdą lepsi rywale to forma zniknie jak u ronaldo
0
Nie wiem, musisz ich o to zaptytać, moze o picziczi chodzilo
1
Co za optymist na rm, koledzy z bialej juz wieszczą tryplet z zidanem