0

Tylko że mi go nie czyta przez usb

0

No tylko do tego robocika

0

Posiadam tablet kiano pro 10 dual, włączyłem sobie go rano przeglądam sobie fcbarca.com a tu nagle wyskakuje mi napis że proces.google.process(czy jakoś tak) został zatrzymany, a więc wyłączam tablet włączam od nowa, włącza się jak zwykle a tu nagle wyskakuje robot android z wykrzyknikiem, ktoś może miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?

0

5-15 w drugiej polowie, nie mam pytań

0

Ja pierdo... co za zenada ręcznych to jest kryminał

0

Nie ma bata zegnamy się juz z tym turniejem nawet meczu o 5 miejsce nie zagramy

1

To co dzis ręczni grają to jest zenada

3

I jak tu mieć szacunek dla takiego buraka jak cr

5

Miała być ogórkowa a wyszła kaszanka

0

Za Beniteza było fajnie ale jak narazie za Zidane'a też nie można narzekać

0

Dzień zaczął się od wspaniałego meczu Norwich - Liverpool, później wygrana Barcy, porażka Man Utd, 3 miejsce skoczkow no i na koniec niestety porażka naszych szczypiornistów, w sumie dobry dzień ale boli troche porazka z norwegami.

0

No wiesz mecz Nor-Fr moze tez sie zakonczyc 5-6 roznicy dla jednych bądź drugich, najważniejsze to wygrać z chorwacją i bialorusią min. 5 bramkami

12

Szmal bez pomocy obrony sam meczu nie wygra

0

No nic trzeba wygrać 2 ostanie mecze wysoko i liczyc na Norwegow ewentualnie wysoką wygraną Francji

2

To teraz 2 mecze o wszystko

13

Najpierw to trzeba wygrać z Malagą a później liczyć na ewentualną wpadkę realu

0

aha... a tak w ogóle o co chodzi ?

4

Przy golu Messiego na 1:0 z Granadą

3

Nie zostal zawieszony na okres tymczasowy (3 miesiące) -_-

9

W Anglii nie mają problemu z karaniem piłkarzy a jak widac w hiszpani tylko notesik sędziego się liczy

0

Jest Rakieta, Arda, S. Roberto, Iniesta niedlugo wróci Rafinha, chcą już teraz kupić Denisa Suareza i jeszcze w lecie Pogba ? Nie za duzo tych pomocnikow ?

0

Jak znajdziesz ten arkusz to podziel się ze mną, byłbym bardzo wdzięczny.

0

Pytałem ale jeszcze raz zapytam, nie ma ktoś czasem arkuszu egzaminacyjnego z wczoraj B.18, jeśli ktoś posiada bardzo bym prosił o linka.

1

Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

1

Witam. Czy zdawał ktoś wczoraj (14.01.2016r.) egzamin teoretyczny B18? Potrzebuję do niego arkusza. Z góry dzięki.

1

Zajebiste 2/10.

5

Szkoda też że Suarez nawet z Lewym przegrał, strasznie niedoceniony piłkarz przez te różne konkursy

0

Przyjdą lepsi rywale to forma zniknie jak u ronaldo

0

Nie wiem, musisz ich o to zaptytać, moze o picziczi chodzilo

1

Co za optymist na rm, koledzy z bialej juz wieszczą tryplet z zidanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?