0

Raczej wejdzie dopiero w drugiej połowie chyba że Iniesta zacznie mecz na ławce

1

Co jak co ale Rakieta musi wyjść w pierwszym składzie

0

Szkoda cholernie Mathieu, kluczowy moment sezonu a tu braknie naszego dobrego zmiennika no i straci przez to szanse wystepu na euro.
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę

7

Oby wszyscy wrócili cali i zdrowi

3

Bo BBC lepiej sie sprzedaje i brzmi

3

Nie wiem jak Wy ale ja się obawiam wyjazdu naszych na reprezentacje, mam nadzieje że za duzo nie pograją i wrócą wszyscy cali i zdrowi.

0

Zostalo 8 kolejek, musimy wygrac 5 spotkan, real/Atletico muszą wygrać wszystkie, także spokojnie damy rade

0

Jedynie kogo można pozazdroscic białym to Navasa, ile im on pkt uratował to głowa mała, choć Bravo i Marc też nie są słabi

1

11/12 Real-CSKA, Real - Apoel,
Barça-Bayer, Barça-Milan
12/13 Real- MU, Real-Galatasaray
Barça-Milan, Barça-PSG
13/14 Real-Schalke, Real-Borusia
Barça-City, Barça-Atlético
14/15 Real-Schalke, Real- Atlético
Barça-City, Barça-PSG

0

I jak coś takiego można nazwać losowaniem ? Bayern i real dostali po bilecie do półfinałów, nasi bedą mieć cholernie ciężko z Atletico

1

Prezes Wolfsburga to madridista i przyjaciel Péreza
Tak więc wynik pozostaje "sprawą otwartą"

5

Nie wierze, jakiego my mamy farta znowu trafiamy na najsłabszego rywala a real znowu na najtrudniejszego, life is brutal

15

Cholernie szkoda Juve, niestety gdzie Bayern nie moze tam sędziego pośle

0

Jak Juve to przewali to brak słów jednak mam nadzieje ze tak nie będzie.
Forza Juve!!!!

2

Ciężko być kibicem realu od huraoptymizmu, wychwalaniu cr i początku ery Zidane tydzień temu po koniec ery Zidane, wyzywaniu ronaldo itd. tydzien poźniej

4

Widze że Everton i $ity też nie lubią z karnych strzelać

1

Suarez i "maszyna" mają teraz po 25 goli

3

Takimi meczami zdobywa się picziczi

0

Kasa szejków zniszczyła rynek

0

1.real madryt
2.man utd
3.arsenal

2

Gdzie Suarez nie może tam Messiego pośle, mam nadzieje ze seria Suareza bez bramki skonczy sie w meczu z Eibar i znow zacznie ladowac gola za golem

0

Pytanko jest mozr jakas aplikacja na tabletu przez ktorą mozna oglądać mecze ?

0

I niech mają problemy, najlepiej będzie jak odpadną

0

Dobra nie ważne

0

Raczej będzie 0:0

1

real pierwszy ? chelsea czwarta ? WTF ? zje*any ranking jak każdy od UEFA/FIFA

0

Ludzie przecież aż tak tragicznie nie było, wygraliśmy a to było najważniejsze, poza tym okazji nie brakowało tylko skuteczność zawiodła.

0

Dobra koniec, są 3 punkty a to najważniejsze

1

Ciągnie się ten mecz niemiłosiernie

1

Gdyby była lepsza skuteczność to już dawno by było po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?