FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej wejdzie dopiero w drugiej połowie chyba że Iniesta zacznie mecz na ławce
1
Co jak co ale Rakieta musi wyjść w pierwszym składzie
0
Szkoda cholernie Mathieu, kluczowy moment sezonu a tu braknie naszego dobrego zmiennika no i straci przez to szanse wystepu na euro.
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę
7
Oby wszyscy wrócili cali i zdrowi
3
Bo BBC lepiej sie sprzedaje i brzmi
3
Nie wiem jak Wy ale ja się obawiam wyjazdu naszych na reprezentacje, mam nadzieje że za duzo nie pograją i wrócą wszyscy cali i zdrowi.
0
Zostalo 8 kolejek, musimy wygrac 5 spotkan, real/Atletico muszą wygrać wszystkie, także spokojnie damy rade
0
Jedynie kogo można pozazdroscic białym to Navasa, ile im on pkt uratował to głowa mała, choć Bravo i Marc też nie są słabi
1
11/12 Real-CSKA, Real - Apoel,
Barça-Bayer, Barça-Milan
12/13 Real- MU, Real-Galatasaray
Barça-Milan, Barça-PSG
13/14 Real-Schalke, Real-Borusia
Barça-City, Barça-Atlético
14/15 Real-Schalke, Real- Atlético
Barça-City, Barça-PSG
0
I jak coś takiego można nazwać losowaniem ? Bayern i real dostali po bilecie do półfinałów, nasi bedą mieć cholernie ciężko z Atletico
1
Prezes Wolfsburga to madridista i przyjaciel Péreza
Tak więc wynik pozostaje "sprawą otwartą"
5
Nie wierze, jakiego my mamy farta znowu trafiamy na najsłabszego rywala a real znowu na najtrudniejszego, life is brutal
15
Cholernie szkoda Juve, niestety gdzie Bayern nie moze tam sędziego pośle
0
Jak Juve to przewali to brak słów jednak mam nadzieje ze tak nie będzie.
Forza Juve!!!!
2
Ciężko być kibicem realu od huraoptymizmu, wychwalaniu cr i początku ery Zidane tydzień temu po koniec ery Zidane, wyzywaniu ronaldo itd. tydzien poźniej
4
Widze że Everton i $ity też nie lubią z karnych strzelać
1
Suarez i "maszyna" mają teraz po 25 goli
3
Takimi meczami zdobywa się picziczi
0
Kasa szejków zniszczyła rynek
0
1.real madryt
2.man utd
3.arsenal
2
Gdzie Suarez nie może tam Messiego pośle, mam nadzieje ze seria Suareza bez bramki skonczy sie w meczu z Eibar i znow zacznie ladowac gola za golem
0
Pytanko jest mozr jakas aplikacja na tabletu przez ktorą mozna oglądać mecze ?
0
I niech mają problemy, najlepiej będzie jak odpadną
0
Dobra nie ważne
0
Raczej będzie 0:0
1
real pierwszy ? chelsea czwarta ? WTF ? zje*any ranking jak każdy od UEFA/FIFA
0
Ludzie przecież aż tak tragicznie nie było, wygraliśmy a to było najważniejsze, poza tym okazji nie brakowało tylko skuteczność zawiodła.
0
Dobra koniec, są 3 punkty a to najważniejsze
1
Ciągnie się ten mecz niemiłosiernie
1
Gdyby była lepsza skuteczność to już dawno by było po meczu