FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciez na TVP1 bedzie lecial
0
Przeciez nie tak dawno przegrali final pucharu krola
0
Szkoda ze nam nie bylo dane przechodzic przez takie męczarnie z takimi potęgami jak rywale realu
0
Za malo mu placa zeby sie pocic
3
Szkoda ze P$G nie przeszlo dalej, taki real to Zlatan i spolka klepli by na luzie
0
Tak jak myslalem City dostanie dzis wpier...
0
Ja pier... szukalem streamu z 10 min, akurat jak znalazlem strzal i gol trzeba miec pecha :(
1
Co jak co ale stawiam dziś na lanie City na SB z 3-4 bramki im biali władują jak nic
2
Eh.. widze ze masz straszny bol d.py do atletico
5
Dostal tryplet od Hiszpanskich druzyn :)
3
Zaden ciezki wybor, oczywiscie ze za atleti
1
Skonczy sie jak z kazda przeciętną druzyna z La liga na bernabeu czyli z 4-0 dla bialych
3
Rozumiem miec bol d.py przez 2-3 dni ale niektorzy mają go dalej i jadą równo po atleti od wyeliminowania nas z LM, i nagle wolą niektorzy zeby wygral real niz "antyfutbol" atleti
0
Ja tam nawet nie licze na City, jak awansują to bedzie to super mila niespodzianka a jak nie to trudno, ale czuje ze jutro zbiora niezle lanie na bernabeu
4
Wam to nigdy nie dogodzi, pewnie jak atleti wygra z bialymi w finale to już wszyscy bedą się podniecac i zachwycac nimi
2
No i git, wolę atleti tak grające w finale niż bayern
0
Ładowal ? coś mi sie wydaje ze nie strzeli ani jednej, predzej bym postawil na Milika
1
Jedyny plus pierwszej polowy to niewykorzystany karny przez mullera, coś pięknego
18
A kto to jest Fabregas ? :D
1
Koniec!!! Lisy mistrzami!!!
0
Koguty rywal zza miedzy takze mają powody
0
Ależ sie dluzy ten mecz
0
Jeden jedyny raz mozna im pokibicowac
0
No i elegancko.
0
Ja tu pisze ze fajnie by byla jakby strzelili na 2-2 a tu badum i jest :)
0
Super by bylo jakby zremisowali 2-2 ale na to sie nie zanosi, szkoda ze nie postawili autokara jak za najlepszych czasow za muła
1
A w hiszpani jakby sedzia nie zapisal do pamiętnika to ch..a by mogli zrobic
2
Koguty to chyba w szatni zostaly bo the bus przeważa
3
2-1 robi sie nadzieja na majstra dzisiaj dla lisow
2
A gdyby brac tylko mecze na wyjeździe to Sevilla bylaby na 19 miejscu z dorobkiem tylko 9 punktow