0

Przeciez na TVP1 bedzie lecial

0

Przeciez nie tak dawno przegrali final pucharu krola

0

Szkoda ze nam nie bylo dane przechodzic przez takie męczarnie z takimi potęgami jak rywale realu

0

Za malo mu placa zeby sie pocic

3

Szkoda ze P$G nie przeszlo dalej, taki real to Zlatan i spolka klepli by na luzie

0

Tak jak myslalem City dostanie dzis wpier...

0

Ja pier... szukalem streamu z 10 min, akurat jak znalazlem strzal i gol trzeba miec pecha :(

1

Co jak co ale stawiam dziś na lanie City na SB z 3-4 bramki im biali władują jak nic

2

Eh.. widze ze masz straszny bol d.py do atletico

5

Dostal tryplet od Hiszpanskich druzyn :)

3

Zaden ciezki wybor, oczywiscie ze za atleti

1

Skonczy sie jak z kazda przeciętną druzyna z La liga na bernabeu czyli z 4-0 dla bialych

3

Rozumiem miec bol d.py przez 2-3 dni ale niektorzy mają go dalej i jadą równo po atleti od wyeliminowania nas z LM, i nagle wolą niektorzy zeby wygral real niz "antyfutbol" atleti

0

Ja tam nawet nie licze na City, jak awansują to bedzie to super mila niespodzianka a jak nie to trudno, ale czuje ze jutro zbiora niezle lanie na bernabeu

4

Wam to nigdy nie dogodzi, pewnie jak atleti wygra z bialymi w finale to już wszyscy bedą się podniecac i zachwycac nimi

2

No i git, wolę atleti tak grające w finale niż bayern

0

Ładowal ? coś mi sie wydaje ze nie strzeli ani jednej, predzej bym postawil na Milika

1

Jedyny plus pierwszej polowy to niewykorzystany karny przez mullera, coś pięknego

18

A kto to jest Fabregas ? :D

1

Koniec!!! Lisy mistrzami!!!

0

Koguty rywal zza miedzy takze mają powody

0

Ależ sie dluzy ten mecz

0

Jeden jedyny raz mozna im pokibicowac

0

No i elegancko.

0

Ja tu pisze ze fajnie by byla jakby strzelili na 2-2 a tu badum i jest :)

0

Super by bylo jakby zremisowali 2-2 ale na to sie nie zanosi, szkoda ze nie postawili autokara jak za najlepszych czasow za muła

1

A w hiszpani jakby sedzia nie zapisal do pamiętnika to ch..a by mogli zrobic

2

Koguty to chyba w szatni zostaly bo the bus przeważa

3

2-1 robi sie nadzieja na majstra dzisiaj dla lisow

2

A gdyby brac tylko mecze na wyjeździe to Sevilla bylaby na 19 miejscu z dorobkiem tylko 9 punktow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?