FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak mnie brat wkur...(kibic bialych) oby dzis sie jakims cudem udalo wygrac i zeby wolfsburg we wtorek przeszedl to dopiero ja go wkur...
0
Murawa to nie jest wymowka
3
Ja tego nie rozumiem na bernebu wygrywamy, na calderon wygrywamy, na stadionie malagi wygralismy, na el madrigal tez dosc czesto wygrywamy to dlaczeo na tym pier.. Anoeta nie możemy ?!
0
No i co z tego ? To nie powod by tracic pkt w 3 z kolei meczu
3
Wydawało się że 10/12 pkt nie da się roztwonić tak szybko, jeśli dziś przegramy (nie daj boże) to udowodnimy że się da i będą tylko 3pkt pzewagi na 5 kolejek przed końcem.
0
Mi sie ostatnio snilo el clasico gdzie po 30 min bylo 4-0 dla nas a po meczu z atletico final lm z realem gdzie po dogrywce wygralismy 3-2
0
No to trzeba jeszcze będzie poczekac
0
No to dosc powazna kontuzje mial
0
A wlasnie wiesz moze co z Ortonem ? juz dosc dlugo go nie ma
0
Sezon bez sponsora to strata 40-50 mln a na to nie mozemy sobie pozwolić
2
Wozil wilk razy kilka powieźli i wilka oh wait :)
3
Dobra to teraz mozna się posmiac hahaha, cudowne zakonczenie dnia
0
Haha rozwalilo mnie to
2
Pressing jest dla slabych a real przeciez nie jest
2
Odegral scene jak z jakiegos dreszczowca
1
Tym faulem pilkarz Wolfsburga mogl zakonczyc kariere marcelo
0
Jesli wynik sie utrzyma i Wolfsburg porządnie sie zamuruje to mogą i awansowac
23
Nie ma co sie smiac z realu, mecz trwa i moze byc roznie
0
Ale trzeba też docenić Suareza, jednak trzeba bylo tam stac
2
I bardzo dobrze, jedna wielka skorumpowana banda.
2
Materace dzisiaj jak asspanyol zagrali jak zwierzęta
1
Pierwsza polowa slabo natomiast druga to byla MIAZGA szkoda tylko ze nie dolozyli nasi 3 bramki
0
Adamek na deskach
0
Eh... mam tak ogromny ból dupy ze nawet masc nie pomaga, ze wszystkimi mogliby przegrac ale nie z realem, z nimi porazki bolą cholernie, zwlaszcza ze brat i ojciec to kibice bialasow
1
Juz jutro w gazetach wielki "bug" ronaldo ucisza Camp Nou
0
Jedyny plus jest taki ze ciągle jesteśmy tylko i wyłącznie od siebie zależni
1
Komentarz usunięty
0
A Ty przeczytaj swoj komentarz i zastanow sie czy godny jestes kibicowac temu klubowi i pilkarzą
0
Genialne zawody w wykonaniu sędziego, a tak serio to dno
0
Szkoda kibiców Aston Villa chodzą na mecze a ich piłkarze nawet się nie starają, spadają z wielkim hukiem do championship