1

Jak mnie brat wkur...(kibic bialych) oby dzis sie jakims cudem udalo wygrac i zeby wolfsburg we wtorek przeszedl to dopiero ja go wkur...

0

Murawa to nie jest wymowka

3

Ja tego nie rozumiem na bernebu wygrywamy, na calderon wygrywamy, na stadionie malagi wygralismy, na el madrigal tez dosc czesto wygrywamy to dlaczeo na tym pier.. Anoeta nie możemy ?!

0

No i co z tego ? To nie powod by tracic pkt w 3 z kolei meczu

3

Wydawało się że 10/12 pkt nie da się roztwonić tak szybko, jeśli dziś przegramy (nie daj boże) to udowodnimy że się da i będą tylko 3pkt pzewagi na 5 kolejek przed końcem.

0

Mi sie ostatnio snilo el clasico gdzie po 30 min bylo 4-0 dla nas a po meczu z atletico final lm z realem gdzie po dogrywce wygralismy 3-2

0

No to trzeba jeszcze będzie poczekac

0

No to dosc powazna kontuzje mial

0

A wlasnie wiesz moze co z Ortonem ? juz dosc dlugo go nie ma

0

Sezon bez sponsora to strata 40-50 mln a na to nie mozemy sobie pozwolić

2

Wozil wilk razy kilka powieźli i wilka oh wait :)

3

Dobra to teraz mozna się posmiac hahaha, cudowne zakonczenie dnia

0

Haha rozwalilo mnie to

2

Pressing jest dla slabych a real przeciez nie jest

2

Odegral scene jak z jakiegos dreszczowca

1

Tym faulem pilkarz Wolfsburga mogl zakonczyc kariere marcelo

0

Jesli wynik sie utrzyma i Wolfsburg porządnie sie zamuruje to mogą i awansowac

23

Nie ma co sie smiac z realu, mecz trwa i moze byc roznie

0

Ale trzeba też docenić Suareza, jednak trzeba bylo tam stac

2

I bardzo dobrze, jedna wielka skorumpowana banda.

2

Materace dzisiaj jak asspanyol zagrali jak zwierzęta

1

Pierwsza polowa slabo natomiast druga to byla MIAZGA szkoda tylko ze nie dolozyli nasi 3 bramki

0

Adamek na deskach

0

Eh... mam tak ogromny ból dupy ze nawet masc nie pomaga, ze wszystkimi mogliby przegrac ale nie z realem, z nimi porazki bolą cholernie, zwlaszcza ze brat i ojciec to kibice bialasow

1

Juz jutro w gazetach wielki "bug" ronaldo ucisza Camp Nou

0

Jedyny plus jest taki ze ciągle jesteśmy tylko i wyłącznie od siebie zależni

1

Komentarz usunięty

0

A Ty przeczytaj swoj komentarz i zastanow sie czy godny jestes kibicowac temu klubowi i pilkarzą

0

Genialne zawody w wykonaniu sędziego, a tak serio to dno

0

Szkoda kibiców Aston Villa chodzą na mecze a ich piłkarze nawet się nie starają, spadają z wielkim hukiem do championship

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?