FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za pomoc, w linku wszystko ladnie opisane.
0
Mam takie pytanko, czy jeśli będę chciał coś sprzedawać na allegro co 2-3 dni przez około miesiąc to muszę posiadać działalność gospodarczą ? no i zarobki z tego nie przekroczyłyby 1000 zł
0
Thiago Silva i Ramos
0
Cudownie pocelował po pięknej akcji Messiego i podaniu bodajże Naniego :) cieszyłem się jak głupi po tej bramce.
2
Odkąd skonczyl kariere jakoś nagle przestało mnie ciągnąc do oglądania skoków.
3
Ja rozumiem hejt podczas meczu, pare godzin po jak na czlowieka działają emocje no ale ludzie ileż można drążyć temat Ter Stegena, mi np. strasznie głupio że też w niedziele brałem udział w tym hejtowaniu.
0
Nie, a jak sie cieszyli ?
0
A no mozliwe.
0
Chyba tylko na Balaidos bo ostatni mecz na CN to byla koncert naszego dream teamu ;)
3
Kurcze cholernie szkoda że to przegraliśmy, no nic koniec hejtowania trzeba patrzyć pozytywnie w przyszlosc i liczyc na kolejne wpadki bialych jak i Atletico i oby nasza maszyna z Messim na czele ruszyla i zatrzymala się w Cardiff z potrójną koroną ;D
0
Tak w sumie to Celta nie zagrala jakiegos doskonalego meczu po prostu nasi oddali im 4 bramki po blędach, od Busiego kończac na Ter Stegenie, zawodnik meczu bezapelacyjnie Pique.
0
Spokojnie, jeszcze nigdy nie "spuszczalem" sie nad grą żadnego naszego bramkarza
3
Gdyby nie Ter Stegen to bysmy ten mecz przegrali, naszczecie rozegral kapitalne zawody i uratowal przed porażką.
Gracias Marc!
0
A moglo byc po 3:3 -_-
0
Jak dotąd ni narzekałem na Ter Stegena tak chyba zaczne kazdy błąd mu wypominac.
0
Zamiast Ter Stegen pomoc to zabił mecz i nadzieje na 1 pkt
2
Dzieki Marc za rozwianie nadzieji!!!
2
Kur.. mac byc tak blisko a tak spier..? Nie wierze w to kur....
2
Goms ? to juz Rafinha gra 2x gorzej
0
A byl tak cudowny dzien, niestety celta go brutalnie spier..., Busi dziś tragedia!
4
Heheh Remis Madrid ;)
0
Ma ktoś moze problem ze mu komentarz w Fifie 17 nie dziala ? jak ktoś wie jak to naprawic to bardzo prosze o pomoc.
1
Ja kupiłem za 149 w Media Expert ale zamowiłem przedsprzedaż gdzie miałem dostać żetony do drafta, stroje i coś tam jeszcze a dostałem uja i jeszcze komentarza w grze nie mam
20
Wreszcie odpalił, warto było czekac
0
Busi raczej dziś zagra a z Celtą pewnie, za Messiego zagra pewnie Turan
3
Clatenburg niby taki dobry sędzia a jak dla mnie to mniej wiecej poziom sędziów z hiszpanii.
4
Jak dla mnie to real moze dzis wygrac no no przeciez co nam to da, wole aby się w lidze znowu potkneli bo z grupy LM i tak wyjdą.
0
Gol cristiano na pustaka czy po jakiejs spektakularnej akcji ?
1
Nic godnego uwagi.
3
Przynajmniej jest coś poczytać, czasem jakiś śmieszny sie trafi