0

Dzięki za pomoc, w linku wszystko ladnie opisane.

0

Mam takie pytanko, czy jeśli będę chciał coś sprzedawać na allegro co 2-3 dni przez około miesiąc to muszę posiadać działalność gospodarczą ? no i zarobki z tego nie przekroczyłyby 1000 zł

0

Thiago Silva i Ramos

0

Cudownie pocelował po pięknej akcji Messiego i podaniu bodajże Naniego :) cieszyłem się jak głupi po tej bramce.

2

Odkąd skonczyl kariere jakoś nagle przestało mnie ciągnąc do oglądania skoków.

3

Ja rozumiem hejt podczas meczu, pare godzin po jak na czlowieka działają emocje no ale ludzie ileż można drążyć temat Ter Stegena, mi np. strasznie głupio że też w niedziele brałem udział w tym hejtowaniu.

0

Nie, a jak sie cieszyli ?

0

A no mozliwe.

0

Chyba tylko na Balaidos bo ostatni mecz na CN to byla koncert naszego dream teamu ;)

3

Kurcze cholernie szkoda że to przegraliśmy, no nic koniec hejtowania trzeba patrzyć pozytywnie w przyszlosc i liczyc na kolejne wpadki bialych jak i Atletico i oby nasza maszyna z Messim na czele ruszyla i zatrzymala się w Cardiff z potrójną koroną ;D

0

Tak w sumie to Celta nie zagrala jakiegos doskonalego meczu po prostu nasi oddali im 4 bramki po blędach, od Busiego kończac na Ter Stegenie, zawodnik meczu bezapelacyjnie Pique.

0

Spokojnie, jeszcze nigdy nie "spuszczalem" sie nad grą żadnego naszego bramkarza

3

Gdyby nie Ter Stegen to bysmy ten mecz przegrali, naszczecie rozegral kapitalne zawody i uratowal przed porażką.
Gracias Marc!

0

A moglo byc po 3:3 -_-

0

Jak dotąd ni narzekałem na Ter Stegena tak chyba zaczne kazdy błąd mu wypominac.

0

Zamiast Ter Stegen pomoc to zabił mecz i nadzieje na 1 pkt

2

Dzieki Marc za rozwianie nadzieji!!!

2

Kur.. mac byc tak blisko a tak spier..? Nie wierze w to kur....

2

Goms ? to juz Rafinha gra 2x gorzej

0

A byl tak cudowny dzien, niestety celta go brutalnie spier..., Busi dziś tragedia!

4

Heheh Remis Madrid ;)

0

Ma ktoś moze problem ze mu komentarz w Fifie 17 nie dziala ? jak ktoś wie jak to naprawic to bardzo prosze o pomoc.

1

Ja kupiłem za 149 w Media Expert ale zamowiłem przedsprzedaż gdzie miałem dostać żetony do drafta, stroje i coś tam jeszcze a dostałem uja i jeszcze komentarza w grze nie mam

20

Wreszcie odpalił, warto było czekac

0

Busi raczej dziś zagra a z Celtą pewnie, za Messiego zagra pewnie Turan

3

Clatenburg niby taki dobry sędzia a jak dla mnie to mniej wiecej poziom sędziów z hiszpanii.

4

Jak dla mnie to real moze dzis wygrac no no przeciez co nam to da, wole aby się w lidze znowu potkneli bo z grupy LM i tak wyjdą.

0

Gol cristiano na pustaka czy po jakiejs spektakularnej akcji ?

1

Nic godnego uwagi.

3

Przynajmniej jest coś poczytać, czasem jakiś śmieszny sie trafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?