FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak się Roberto nie ogarnie i nie zaczniemy kontrolowac meczu to tu lanie dostaniemy, bo poki co to Sevilla gra kosmos.
13
Ciekawe co tam slychac u kibicow Realu, ciekawe czy dalej ich tak bawi nasza porażka z $ity
0
Nie wiem jak Was ale strasznie mnie dziwi tak wysokie ustawienie czy to Digne czy Roberto w ataku, strasznie dużo miejsca na kontre zostaje przeciwnikowi.
3
Jak oceniacie gola na 3:1 ? bo jak dla mnie ewidentne zagranie reką
5
Fatalny mecz Roberto, kto wie jakby sie mecz potoczyl gdyby tego bledu nie popelnil.
Dumni po zwyciestwie, wierni po porażce, visca el, Barca.
2
Boże ale padaka, aż mnie oczy bolą, normalnie nasi zagrali jak real, mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni tak fatalny mecz w tym sezonie, naszczescie 3 pkt zdobyte.
3
Suarez 0% a Mahrez 15% ? WTF ?
0
Przeciez Ramos to pewniak
1
No to grubo
2
Przeciez tam wiekszosc jeździ po nim, a najbardziej krytykowany jest benzema no i zizu.
6
Ale i tak CR nalezy się ZP tylko za co ? Za to ze koledzy i latwe drabinki wygraly mu Lm i ME ?
1
Dzień nie był aż tak zły, remis $ity, lanie dostało Man Utd tylko szkoda że ten remis teraz nie siadł, Morata buc! A było go nie wpuszczac i bylo by cudownie :)
0
Ale o co Ci chodzi przeciez złamał mocarną Andore.
0
Eh.. no coz szkoda, przescieradla liderami, jakos im ta pozycja nie pasuje i trzeba to szybko zmienic ;)
0
No to jak ich cisna i bramki na 2:1 nie strzelą baski to raczej lipa bedzie
0
Jak tam przescieradla ? Jest szansa na strate pkt ?
4
Sędzia to był dramat naszych kopali, poniewierali i prawie kartek nie dostawali a nasi jak tylko ledwo dotkli tych z Valencii to od razu żółtko.
0
Tez mnie cholernie ta godzina wkurza, praktycznie co kolejke gramy o 16:15 tak żeby innych godzin nie bylo, najlepsza godzina na mecz to 20:45 i dlaczego nasi nie mogą grać jutro ? skoro dopiero co grali z $ity
0
Najbardziej obawiam się De Bruyne on nic nie zagra to i $ity nie będzie istniało.
0
Cristiano 2 asysty widze że bawi się w Messiego i również bierze się za rozgrywanie.
1
No nie wierze w to co robila Legia w 1 połowie, szkoda że tylko jedna wpadła ale szacun dla nich bo grają bardzo dobrze.
4
Matko Boska co za goool!
Ale nudny ten mecz aż mi się gol Rooney'a z przewrotki i komentarz Twarowskiego przypomniał.
6
Liczę dziś że ekipa Klopa "skopie" ManU tak z 3-4 do 0 :)
0
Ale mi dziś szkoda było Paco, takie okazje a piłka za cholere nie chciała wpaść mam nadzieje ze przy najbliższej okazji uda mu się strzelić i odblokować na dobre.
0
Lucho tak zadecydował a nie inaczej i trzeba tą jego decyzje uszanować bo my nic z tym zrobić nie możemy.
1
Cudowanie by dziś było jakby Lisy ograły Chelsea, Betis przynajmniej zremisował z białymi no i najważniejsze abyśmy wygrali z Deportivo.
2
Szkoda że Ramos wypada aż na 6 tygodni, szanse rywali bialych znacznie spadną, tak to jak grał to zawsze mozna bylo liczyc a to na jakąś reke w polu karnym, a to jakiś głupi faul czy tam kartke.
13
A no tak strasznie mnie boli to że Argentyna na ostatnim euro nic nie ugrała -_-
Zresztą nie jestem Argentyńczykiem żeby bolało mnie to że Messi nic nie ugrał z reprezentacją.
23
Widze że mistrz europy jest w niesamowitym gazie dwa zwycięstwa po 6:0 z takimi gigantami jak Andora i Wyspy Owcze to coś niespotykanego. Z taką formą to raczej nie bedą mieli problemu żeby awansować na MŚ z tej grupy śmierci.
3
Ja nie wiem co Wam przeszkadza że "boski" cris strzela w reprze przecież to białym w lidze nic nie daje, mam nadzieje że cris podtrzyma strzelecką passe w lidze i poprowadzi w następnych meczach bialych do kolejnych wpadek.