FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawa za genialne rotacje dla Lucho, najlepszy gracz teraz baluje a my dzisiaj sobie teraz frajersko oddajemy 3 pkt beznadziejnemu depor, no nic dajemy prezent białym i szykują się mroźne dni w kataloni, być moze kluczowe w kwesti mistrzostwa, jeszcze raz wielkie brawa.
33
W środę cud dzisiaj grób
0
Mrozy w kataloni wrócą szybciej niż się ktokolwiek tego spodziewał
0
No i fajnie 3 pkt poszły się yebac, brawo
0
Takie świetne ostatnie spotkanie a dzisiaj taka kaszanka, jak stracimy dziś pkt to to będzie dramat
1
Już mnie to wkur... jak piszą wszędzie że sędzia nam wydrukował mecz, nosz kur... mać jak białym i to tak porządnie drukną to wszyscy siedzą cicho, tak samo te wszystkie skur... siedzą cichutko jak nas okradną a w tym sezonie to już tyle razy nas zrobili że głowa mała, karają tego niemca a gdzie kara dla clattenburga za finał lm ?
2
Mnie coś chciało trafić jak słuchałem tego karakana
4
Co to by było jakby Masche strzelił :)
42
Ja bym chciał Atletico ewentualnie $ity tak dla odmiany bo rzadko kiedy z nimi w LM gramy.
12
Ale jaki dziś kocioł zrobili kibice na Camp Nou to szacun
6
#PrayForPARI6 :)
1
Boże dziękuję Ci że taki wieczór mogłem przeżyć!!!
12
Jak mnie ten Kosowski wkur... po co takich biorą do komentowania to ja nie wiem
1
Wiem, wiem
2
Nie ma to jak wiara prawdziwego kibica w swój zespół -_-
0
Gościu dzisiaj w milionerach nie dosc ze farcil niesamowicie to i jeszcze sympatyzuje z realem, przypadek ?:)
0
Gol na 2:1 to ostatecznie samobój Mertensa ?
3
Ludzie to lubią, dodatkowo zielone wpadają
0
No niby jest ale wystarczy parę wrzutek i nie będzie tych świetnie grających drużyn
0
Jak myślicie czyja kulka będzie mocno podgrzana podczas losowania ? Benfica, Leicester jak przejdą, bo w sumie ciężko już o jakiegoś ogórka.
0
Rok temu też tak wszyscy pisali, że fart sie skończy itd.
0
Ok
0
Złapią dobrą formę, morale wzrosną, poczują się pewniej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gadanie, nic nie będą tracić może to ich tylko wzmocnic
4
Napoli, Napoli nadzieji narobi lecz później w chwilę wszystko spartoli.
0
Po zawodach, zawsze ten ramos
0
Tam tak co mecz jest jak wynik jest niekorzystny
9
Coś cudownego by było jakby biali stracili gola w ostatniej minucie po niesamowitym farfoclu strzelonym ze spalonego
0
Na flashscore jest podane że nie zagrają, na ile prawdopodobne to źródło to nie wiem ale nic nie pisze o Verattim.