0

Brawa za genialne rotacje dla Lucho, najlepszy gracz teraz baluje a my dzisiaj sobie teraz frajersko oddajemy 3 pkt beznadziejnemu depor, no nic dajemy prezent białym i szykują się mroźne dni w kataloni, być moze kluczowe w kwesti mistrzostwa, jeszcze raz wielkie brawa.

33

W środę cud dzisiaj grób

0

Mrozy w kataloni wrócą szybciej niż się ktokolwiek tego spodziewał

0

No i fajnie 3 pkt poszły się yebac, brawo

0

Takie świetne ostatnie spotkanie a dzisiaj taka kaszanka, jak stracimy dziś pkt to to będzie dramat

1

Już mnie to wkur... jak piszą wszędzie że sędzia nam wydrukował mecz, nosz kur... mać jak białym i to tak porządnie drukną to wszyscy siedzą cicho, tak samo te wszystkie skur... siedzą cichutko jak nas okradną a w tym sezonie to już tyle razy nas zrobili że głowa mała, karają tego niemca a gdzie kara dla clattenburga za finał lm ?

2

Mnie coś chciało trafić jak słuchałem tego karakana

4

Co to by było jakby Masche strzelił :)

42

Ja bym chciał Atletico ewentualnie $ity tak dla odmiany bo rzadko kiedy z nimi w LM gramy.

12

Ale jaki dziś kocioł zrobili kibice na Camp Nou to szacun

6

#PrayForPARI6 :)

1

Boże dziękuję Ci że taki wieczór mogłem przeżyć!!!

12

Jak mnie ten Kosowski wkur... po co takich biorą do komentowania to ja nie wiem

1

Wiem, wiem

2

Nie ma to jak wiara prawdziwego kibica w swój zespół -_-

0

Gościu dzisiaj w milionerach nie dosc ze farcil niesamowicie to i jeszcze sympatyzuje z realem, przypadek ?:)

0

Gol na 2:1 to ostatecznie samobój Mertensa ?

3

Ludzie to lubią, dodatkowo zielone wpadają

0

No niby jest ale wystarczy parę wrzutek i nie będzie tych świetnie grających drużyn

0

Jak myślicie czyja kulka będzie mocno podgrzana podczas losowania ? Benfica, Leicester jak przejdą, bo w sumie ciężko już o jakiegoś ogórka.

0

Rok temu też tak wszyscy pisali, że fart sie skończy itd.

0

Ok

0

Złapią dobrą formę, morale wzrosną, poczują się pewniej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gadanie, nic nie będą tracić może to ich tylko wzmocnic

4

Napoli, Napoli nadzieji narobi lecz później w chwilę wszystko spartoli.

0

Po zawodach, zawsze ten ramos

0

Tam tak co mecz jest jak wynik jest niekorzystny

9

Coś cudownego by było jakby biali stracili gola w ostatniej minucie po niesamowitym farfoclu strzelonym ze spalonego

0

Na flashscore jest podane że nie zagrają, na ile prawdopodobne to źródło to nie wiem ale nic nie pisze o Verattim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?