1

Chociaż raz przyfarcić w losowaniu byloby pięknie

3

Nie ma co pisać o parach, my to powinniśmy się cieszyć że wogóle tu jesteśmy po 0:4 z Paryża

1

Bayern - Juve jak nic

9

Napisałby dramat w Barcelonie :)

1

Adios frajeros, sami są sobie winni ze odpadli

1

Sampaoli pakuj się, u Nas przynajmniej co jakiś czas(ostatnio reguralnie) potrafią jedenastke wykorzystać

0

W pierwszym meczu Sevilla tez miala karnego i tez gosciu z Sevilli podał pilke do bramkarza

0

To jest dramat, dwa karne tak spier... to jest szok

0

Fajnie by było jakby nam dali teoretycznie najsłabszą drużyne w 1/4, kibice bialych chyba by tego nie przezyli i słowo Uefalona zdominowałyby wszystkie fora :)

0

Szkoda go będzie, ale skoro taka jego wola, licze chociaż na 50-60 mln ale znając nasz zarząd to góra to będzie 20

0

Jeszcze Verattiego są nikłe szanse ale Kante nie ma szans

0

Pique równie dobrze gra głową i również mógłby tak ładować bramki tylko szkoda że u nas rzuty różne są fatalnie wykonywane

3

Jego szczęście kończy się już od dobrych paru miesięcy

0

Ale ta symulka po dostaniu w ręke ramosa to było dno

3

Życzę wygranej Bilbao po sporych kontrowersjach i golu strzelonym w 94 minucie po dwumetrowym spalonym :)

8

Codziennie się cofam, ah... cudowny dzień do końca życia go nie zapomne

1

Wszędzie mają jakiś uraz do Barcy

10

W tym nagłówku z notatnika "Tylko on mógł to zrobić" to chodzi o pana arbitra ?

0

Oby jak najszybciej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Eh... w Katalonii znów ujemna temperatura

2

Ależ te czasy się zmieniają kiedyś krysztianu walił karne w końcówce a teraz ramos główka brama

1

Biali to jednak jest wielki klub wszystko przeciw nim a zwłaszcza sędziowie ale Ci herosi zawsze sobie poradzą

0

A co zrobił ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze 3-4 bramki jak nic biali strzelą

0

Strasznie szkoda że potknięcia zdarzają nam się teoretycznie tylko ze słabszymi, ewidentnie brakuje odpowiedniej motywacji i koncentracji

1

W środę narodziny, dzisiaj pogrzeb

0

W środe mozna bylo plakac ze szczescia, dziś można płakać nad fatalną grą i oddaniem 3 pkt praktycznie bez walki

9

Hahaha betis dziś piątaka bez problemu dostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?