FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chociaż raz przyfarcić w losowaniu byloby pięknie
3
Nie ma co pisać o parach, my to powinniśmy się cieszyć że wogóle tu jesteśmy po 0:4 z Paryża
1
Bayern - Juve jak nic
9
Napisałby dramat w Barcelonie :)
1
Adios frajeros, sami są sobie winni ze odpadli
1
Sampaoli pakuj się, u Nas przynajmniej co jakiś czas(ostatnio reguralnie) potrafią jedenastke wykorzystać
0
W pierwszym meczu Sevilla tez miala karnego i tez gosciu z Sevilli podał pilke do bramkarza
0
To jest dramat, dwa karne tak spier... to jest szok
0
Fajnie by było jakby nam dali teoretycznie najsłabszą drużyne w 1/4, kibice bialych chyba by tego nie przezyli i słowo Uefalona zdominowałyby wszystkie fora :)
0
Szkoda go będzie, ale skoro taka jego wola, licze chociaż na 50-60 mln ale znając nasz zarząd to góra to będzie 20
0
Jeszcze Verattiego są nikłe szanse ale Kante nie ma szans
0
Pique równie dobrze gra głową i również mógłby tak ładować bramki tylko szkoda że u nas rzuty różne są fatalnie wykonywane
3
Jego szczęście kończy się już od dobrych paru miesięcy
0
Ale ta symulka po dostaniu w ręke ramosa to było dno
3
Życzę wygranej Bilbao po sporych kontrowersjach i golu strzelonym w 94 minucie po dwumetrowym spalonym :)
8
Codziennie się cofam, ah... cudowny dzień do końca życia go nie zapomne
1
Wszędzie mają jakiś uraz do Barcy
10
W tym nagłówku z notatnika "Tylko on mógł to zrobić" to chodzi o pana arbitra ?
0
Oby jak najszybciej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Eh... w Katalonii znów ujemna temperatura
2
Ależ te czasy się zmieniają kiedyś krysztianu walił karne w końcówce a teraz ramos główka brama
1
Biali to jednak jest wielki klub wszystko przeciw nim a zwłaszcza sędziowie ale Ci herosi zawsze sobie poradzą
0
A co zrobił ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze 3-4 bramki jak nic biali strzelą
0
Strasznie szkoda że potknięcia zdarzają nam się teoretycznie tylko ze słabszymi, ewidentnie brakuje odpowiedniej motywacji i koncentracji
1
W środę narodziny, dzisiaj pogrzeb
0
W środe mozna bylo plakac ze szczescia, dziś można płakać nad fatalną grą i oddaniem 3 pkt praktycznie bez walki
9
Hahaha betis dziś piątaka bez problemu dostanie