FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy ja go krytykuje czy coś ? Kolega dal przyklad to tez dalem ze nowy trener nie oznacza sukcesów
5
W slabych meczach nie mial kto Nas ratowac i ciągnąc za ręke jak naszego rywala
0
No ja wiem ze dla nich to praca i pewnie mają to gdzies, ale coz my kibice tym zyjemy i ciezko nam obok tego ot tak przejsc
13
To nie jest "tylko glupia pilka nozna", dla niektorych to pasja i duzy kawałek zycia
10
Martino tez byl nowym trenerem i co ? I nic
2
Jesli sedzia bedzie w formie to nawet modlitwa nie pomoze
8
Jak myślicie malaga zrobi przed meczem szpaler czy nie ?
0
Szkoda ze z ogorkami zawalilismy az tyle spotkan, ale rowniez mimo to ze gralismy slabo to i sedzia przeszkadzal za to bialym odwrotnie
2
No chyba nie
2
Żalosna symulka xd
1
ramos stal kilka metrow obok a Aspas zalosną symulką chcial sedziego naciągnąć
0
Symulka jak nic :)
1
Jak w finale lm bialym nie bedzie sie ukladac to wiadomo kto wkroczy do akcji
0
Mi tak co chwile rodzinka gada
0
Nie wiem jakim cudem to City dalo rade PSG wyeliminowac
0
Przeciez UEFA nie pozwoli abysmy w 1/4 trafili na ogórki :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie chodzilo mi o ten sezon lm, w tamtym sezonie mieli losowania w tym pomoc np. taki mecz z Bayernem
0
A skonczy sie pewnie odwrotnie
26
Ale ten Casemiro to jest niesamowicie irytujący, te jego uśmieszki po faulach i ta jego bezkarność no ja nie wiem co jest z gosciem że sedziowie boją mu się kartki pokazywac.
6
Oby tylko każdy gracz Juve był zdrowy na finał
1
Zwycięska ale chyba przy stoliku, losowania, spalone, karne z dupy
9
Ich droga do finalu, nietylany casemiro, drukarnia z Bayernem
3
Jedyna wiara w Juve że zakończy tą komedie bialych happy endem
3
Niebo w madrycie placze ze taka miernota zagra w finale
1
Spokojnie Neymar z Roberto wpadną w końcówce i zapewnią finał Atleti
24
Gosc ma immunitet
2
Szkoda, mam nadzieje że gracze Atleti ich chociaż pożądnie przeorają w drugiej połowie.
0
3
1
Koniec....