0

A czy ja go krytykuje czy coś ? Kolega dal przyklad to tez dalem ze nowy trener nie oznacza sukcesów

5

W slabych meczach nie mial kto Nas ratowac i ciągnąc za ręke jak naszego rywala

0

No ja wiem ze dla nich to praca i pewnie mają to gdzies, ale coz my kibice tym zyjemy i ciezko nam obok tego ot tak przejsc

13

To nie jest "tylko glupia pilka nozna", dla niektorych to pasja i duzy kawałek zycia

10

Martino tez byl nowym trenerem i co ? I nic

2

Jesli sedzia bedzie w formie to nawet modlitwa nie pomoze

8

Jak myślicie malaga zrobi przed meczem szpaler czy nie ?

0

Szkoda ze z ogorkami zawalilismy az tyle spotkan, ale rowniez mimo to ze gralismy slabo to i sedzia przeszkadzal za to bialym odwrotnie

2

No chyba nie

2

Żalosna symulka xd

1

ramos stal kilka metrow obok a Aspas zalosną symulką chcial sedziego naciągnąć

0

Symulka jak nic :)

1

Jak w finale lm bialym nie bedzie sie ukladac to wiadomo kto wkroczy do akcji

0

Mi tak co chwile rodzinka gada

0

Nie wiem jakim cudem to City dalo rade PSG wyeliminowac

0

Przeciez UEFA nie pozwoli abysmy w 1/4 trafili na ogórki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie chodzilo mi o ten sezon lm, w tamtym sezonie mieli losowania w tym pomoc np. taki mecz z Bayernem

0

A skonczy sie pewnie odwrotnie

26

Ale ten Casemiro to jest niesamowicie irytujący, te jego uśmieszki po faulach i ta jego bezkarność no ja nie wiem co jest z gosciem że sedziowie boją mu się kartki pokazywac.

6

Oby tylko każdy gracz Juve był zdrowy na finał

1

Zwycięska ale chyba przy stoliku, losowania, spalone, karne z dupy

9

Ich droga do finalu, nietylany casemiro, drukarnia z Bayernem

3

Jedyna wiara w Juve że zakończy tą komedie bialych happy endem

3

Niebo w madrycie placze ze taka miernota zagra w finale

1

Spokojnie Neymar z Roberto wpadną w końcówce i zapewnią finał Atleti

24

Gosc ma immunitet

2

Szkoda, mam nadzieje że gracze Atleti ich chociaż pożądnie przeorają w drugiej połowie.

0

3

1

Koniec....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?