FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to portugalia w finale
13
Hahahaha 40 baniek za takiego ogórka, chyba sie te chinole z głupimi przez ściane macali
3
Widzisz okładke sportu i odrazu dzień staje się gorszy.
0
Boże co ten sport ma z tym Paulinho, typ niech sobie siedzi w tych chinach bo nie dosc ze slaby to i cena żalosnie smieszna.
55
To niech sobie tam gra, najlepiej do konca kariery
1
Eh... lipa widze ze real bedzie mial 12 pkt za free na start
0
Nie no to jest już kur.. dramat jak takimi słabiakami się interesujemy
8
Jakby byl taki swietny to by w europie juz dawno grał
0
Czyli z tym Lucasem Limą to tylko nieśmieszny zart, ewentualnie oni go za takowego uznają.
0
No to koniec ligi swiatowaj dla Naszych
0
Co za kaleki
0
Ale oni partolą dziś wszystko
4
Ładną szopke ronaldo odwala, fajnie to wymyslil, nie dosc ze wszyscy o nim mówią to i pewnie niezlą podwyżke w realu przytuli.
0
Na tym eleven to tylko mecze realu lecą ? bo co odpale to ich mecz idzie
0
Kiedy jest gala la liga ?
0
Taki kocur to by nam sie przydal
11
Umtiti mówi to tak jakby negocjacje trwały
0
Boże dlaczego tak musi kuźwa być ? Dlaczego ?
0
Hahaha standard ...
0
Jeśli Juve wyjdzie bez kompleksu, zepchnie białych do defensywy to biali pękną a jeśli Juve będzie czekać co oni zrobią to nie mają szans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś mi się wydaje że jeden przypadkowy gol zadecyduje i pewnie okaże się on zwycięski dla białych, na szczęście nie zobaczę tego bo nie mam zamiaru tego meczu oglądać, widok napinającego się żelusia byłby nie do zniesienia.
1
I to jest pomysl :D
1
Ostatnio na tvp sport cos gadali ze to pierwszy final juve od 14 lat w europejskich pucharach
2
Jesliby Nasz nowy trener sprzedal Albe to ja nie mam pytan
1
Najlepsze karty TOTS ktore ea wybierze
2
Tu masz calą rozpiske https://pbs.twimg.com/media/DAXVIbpW0AAC88K.jpg:large
10
Co Ty chcesz od Alby ?
13
Niby tak się narzekało na tego naszego wuefistę przez ten sezon a jednak jakoś tak smutno się robi na sercu że to jego ostatni mecz w roli szkoleniowca Barcy.
0
No a jak nie chce znać wyniku to mogę sobie iść do domu ? bo jak będę musiał tyle czekać to później będę miał problem z transportem